eMarketer یو پی اس سال 2020 پیش بینی برای زمان صرف شده در شبکه های اجتماعی با توجه به Covid-19

eMarketer در اصل پیش بینی شده است که میانگین زمان صرف شده در شبکه های اجتماعی توسط کاربران بزرگسال در ایالات متحده را افزایش می دهد و تنها شش ثانیه در سال 2020 بود که قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

این تحقیقات شرکت پیش بینی جدید برای سال 2020 است یک ساعت و 22 دقیقه در روز یا نزدیک به هفت دقیقه بیش از 2019.

eMarketer گفت: این را به افزایش در میانگین زمان صرف شده بر روی سیستم عامل های اجتماعی در آمریکا پس از 2017.

Instagram دیده می شود که با داشتن بیشترین درصد افزایش در سال 2020 با متوسط زمان روزانه را صرف افزایش 13.8 درصد به تقریبا 30 دقیقه است. افزایش تقریبا چهار دقیقه در تضاد شدید با 24-دوم صعود در eMarketer اصلی پیش بینی.

تحلیلگر اصلی دبرا Aho ویلیامسون گفت: “Instagram دیده است افزایش تعامل به تازگی از طریق ویژگی های از قبیل Instagram زندگی می کنند و داستان. سازندگان و ناشران باید تمام استفاده Instagram برای نشان دهد که چگونه آنها در حال برخورد با اقامت در خانه سفارشات.”

اسنپ چت در آمد دوم نزدیک با میانگین زمان روزانه را صرف پیش بینی شده در 29.5 دقیقه در روز برای سال 2020 تا 12 درصد یا سه دقیقه در مقایسه با سال قبل است. اصلی پیش بینی به نام برای 30 ثانیه به دست آورید.

ویلیامسون گفت: “برای Snapchat, افزایش زمان صرف می آید نه تنها از کاربران که در حال گذراندن زمان بیشتری در نرم افزار برقراری ارتباط با دوستان, اما همچنین از افزایش بینندگان از اسنپ چت اصلی نشان می دهد و افزایش تماس تصویری در این برنامه است.”

Facebook تنها دیده می رفتن تا 1.4 دقیقه در روز در سال 2020 به طور متوسط بیش از 34 دقیقه است. eMarketer اولیه تخمین می زند در واقع بزرگترین شبکه اجتماعی از دست دادن 42 ثانیه در هر روز این سال در میان بزرگسالان ایالات متحده.

ویلیامسون گفت: “ما اعتقاد داریم که برخی از کاربران که خود را افزایش داده اند استفاده از هسته Facebook در ماه های اخیر ممکن است بازگشت به سابق الگوهای مصرف در پایان سال است.”

eMarketer گفت: آن را می بیند کل رسانه های اجتماعی زمان انداختن کمی رفتن به 2021 به عنوان اقامت در خانه محدودیت ها برداشته اما هنوز هم باقی مانده بالا 2019 سطح تماس Infinite, Instagram Live ضربه محکم و ناگهانی اصل و کشف محتوا در اسنپ چت.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de