التون جان, James Corden, میزبانی تلویزیون مزایای COVID-19 قربانیان و اولین پاسخ

هنگامی که یک ملی و جهانی بحران بازدید آن اغلب تنها یک ماده از زمان قبل از یک یا چندین شبکه پخش یک ستاره نکردم مند به جمع آوری پول برای کسانی که تحت تاثیر و coronavirus همه گیر از این قاعده مستثنی است.

روباه و iHeartMedia, teaming تا برای موسیقی بهره مند یکشنبه شب به میزبانی التون جان به جمع آوری پول برای COVID-19 قربانیان و اولین پاسخ دهندگان. یک روز بعد, James Corden, برگزار خواهد شد, CBS بهره مند شوند.

به نام روباه ارائه iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا روز یکشنبه hourlong ویژه خواهد air آگهی رایگان در 9 p. m. ET. روباه نیز ارائه سود در سراسر همه از آن خطی و سیستم عامل های دیجیتال.

این رویداد در صفحه اصلی از اجرای آلیشا کیز های Backstreet Boys, Billie Eilish سبز روز Billie Joe Armstrong, ماریا کری و Tim McGraw. هنرمندان استفاده خواهد شد شخصی خود را در تلفن های همراه و دوربین های دیجیتال و تجهیزات صوتی در حین پخش.

علاوه بر اجرای موسیقی ویژه را نیز پرداخت ادای احترام به بهداشت حرفه ای در خط مقدم از جمله اولین پاسخ دهندگان و مردم محلی که خطر زندگی خود را برای کمک به مبارزه با COVID-19 را گسترش.

آن را تشویق بینندگان به پشتیبانی از دو خیریه: تغذیه امریکا و اولین پاسخ کودکان را پایه و اساس است.

شب بعد CBS هوا خواهد Homefest: James Corden را دیر به دیر نشان ویژه روز دوشنبه در 10 p. m. ET.

Corden برگزار خواهد شد از گاراژ خود را و ویژه را شامل اجرای موسیقی—همه از خانه های مربوطه—توسط BTS در کره جنوبی, Andrea Bocelli در ایتالیا, دعای Lipa در لندن و Billie Eilish با Finneas و John Legend in L. A.

در طول ویژه Corden خواهد شد همچنین صحبت با دیوید بلین, Will Ferrell و دیگر وبلاگ.

در Homefest, Corden را ترغیب بینندگان به دنبال دستورالعمل های توصیه شده از CDC و مقامات دولتی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 و توضیح دهید که چگونه آنها می توانند کمک به CDC پایه و تغذیه کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de