تلاش راه اندازی شد برای حفظ پرچم سنت در جانبازان گورستان

29 سال داوطلبان قرار داده شده اند هزاران پرچم در قبر سایت افتاده خدمت اعضا در یک گورستان در شهر بولدر. مقامات محلی محوری برای اطمینان از وجود 30.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور سازمان به آخر هفته روز یادبود سنت در این سال در جنوب نوادا یادبود سربازان گورستان با استناد به نگرانی های که داوطلب نمی تواند رعایت اجتماعی فاصله. اما پرچم-قرار دادن لغو وادار به انتخاب رهبران و جانبازان گروه به گام به جلو با یک برنامه به ادامه سنت است.

لاس وگاس شهر Councilwoman ویکتوریا ملوان پنج شنبه اعلام کرد راه اندازی پروژه یادبود خصوصی تامین می شود تلاش برای اطمینان حاصل شود سنت با خیال راحت حمل در شنبه آینده, البته کوچک از سال های قبل.

بایرون بروکس به councilwoman جانبازان توسعه هماهنگ کننده گفت: جانبازان سازمان هایی که به طور معمول آن را تلاش “نمی تواند متعهد به ارائه پشتیبانی در این سال به عنوان کسانی که جانبازان ما نسل قدیمی تر جانبازان که در معرض بالاترین خطر و مستعد برای COVID-19.”

بنابراین به جای نوادا جانبازان انجمن در رابطه با دیگران را به کمر در حالی که زیر بهداشت دستورالعمل های ایمنی با توجه به بروکس.

“در این سال خواهد شد یک مقیاس کوچکتر رویداد نسبت به تمام سال های گذشته و ما از کسانی که در حضور و غیاب را ارزیابی سطح خود را از خطرات بهداشتی و نگرانی,” او گفت:.

تلاش جلب حمایت هر دو حزب از حزب جمهوریخواه دولت سناتور. اسکات هموند جمهوری خواه Assemblywoman ملیسا هاردی و دموکرات در کنگره استیون Horsford طی یک کنفرانس خبری در خارج از شهرستان سالن.

“این یک سنت است که من در شرکت آنجایی که من یک دختر کوچک و این چیزی است که من بسیار نزدیک و عزیز را به قلب من” هاردی گفت.

سامانتا Bivins منطقه و نماینده Horsford اشاره کرد که چگونه او یک زن بیوه از یک دریایی ایالات متحده کهنه با یک پسر در ارتش و یک دختر برای پیوستن به.

“پس از این رویداد من فکر می کنم عمیقا مهم است,” او گفت:.

در سال های گذشته داوطلبان قرار داده شده اند بیش از 26,000 پرچم در قبر در گورستان.

ملوان تأکید چگونه دستیابی به پرچم یکی از چالش های پیش روی نوادا جانبازان ارتباط او به عنوان خواست مردم برای اهدای کمک های مالی اگر ممکن است اشاره آنها را به وب سایت VictoriaSeaman.com و تعهد همه کمک های مالی می تواند بر روی پرچم ها و لوازم دیگر برای این رویداد.

نوادا جانبازان رئيس جمهور انجمن Donna Lee, نیروی دریایی, کهنه سرباز گفت: پرچم-قرار دادن سنت ممکن نخواهد بود بدون حمایت از جامعه است.

“تاکید می کنم که این کهنه جامعه است که ریشه در سنت و مراسم” او گفت:, و اضافه کرد که “این سازمان را کور سیاسی اجبار.”

بروکس گفت: داوطلبان خواهد بود مونتاژ در شهر بولدر گورستان در 6:30 صبح 23 مه آغاز خواهد شد و با قرار دادن پرچم در بعد از 7 صبح او افزود که جزئیات بیشتر در مورد این رویداد خواهد بود که از نوادا جانبازان انجمن.

در ضمن گورستان باز خواهد شد در روز یادبود و خانواده هایی که وارد کنید باید رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به گورستان. مردم نیز تشویق به پوشیدن ماسک.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید سیمن در بند 2 در 702-229-2420.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im