اثرات coronavirus ترس می تواند ضربه لاس وگاس اقتصاد سخت

گسترش coronavirus را برانگیخته مالی امواج شوک در سراسر جهان در سرعت فوق العاده خطرناک از بازار سهام فرو به امواج لغو رویدادها و دیگر تعطیلی.

به عنوان مردم برای جلوگیری از گردهمایی بزرگ بیش از ترس از ویروس جنوب نوادا می تواند در صورت شدید مشکلات اقتصادی ناظران گفت: به دلیل سودآور کنوانسیون صنعت و وابستگی بالا در گردشگری — کسب و کار محور بر توده های مردم از سراسر کشور و جهان کهنه هم در اینجا.

لاس وگاس استقبال بیش از 40 میلیون بازدید کننده در سال, اکثریت از ورود با هواپیما و پایه و اساس اقتصاد آن نوار که در آن جمعیت کثیری از مردم جمع آوری روزانه — گاهی اوقات آرنج به آرنج — در قمار و رستوران ها و باشگاه ها و مراکز و کنوانسیون سالن.

جدید کروناویروس است که قادر به آلوده یک بخش کوچکی از جمعیت ایالات متحده و به مراتب بیشتر از مردم در سطح جهانی بهبود یافته اند از آن از فوت کرده اند. آن را نیز خیلی زود به ارزیابی کلی اقتصادی تاثیر این ویروس داشتن در لاس وگاس با توجه به نحوه جدید بحران است و عدم وجود داده های موجود است.

اما این ویروس به سرعت موجب گسترده ترس و منجر به سریع تعطیلی. حداقل 17 لاس وگاس کنفرانس متشکل از حدود 290,000-plus همراه بازدید کنندگان شده بود لغو و یا به تعویق افتاد به شنبه.

NCAA بسکتبال مسابقات شناخته شده به عنوان جنون مارس نیز nixed پنج شنبه. این رویداد مالی مزیت برای Las Vegas با قماربازان و شرط بندی حدود 346.6 میلیون نفر در این مسابقات در نوادا کتاب های ورزشی در ماه مارس گذشته.

به طور کلی برخی از هزینه های مصرف کننده را قوی ماندن در طول coronavirus همه گیر از جمله برای مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی اما می تواند وجود داشته باشد “شیب تند کاهش” در سفر هوایی هتل ها و رستوران ولز فارگو اوراق بهادار اقتصاددان ارشد تیم Quinlan گفت: Las Vegas Review-Journal.

“من فکر می کنم در لاس وگاس است که بطور قابل توجهی بیشتر در معرض از نو سنگر سازی در آن دسته از بسیاری از شهرهای دیگر,” او گفت:.

‘می تواند قابل توجه’

بازدید کنندگان صرف $34.5 میلیارد دلار در جنوب نوادا در سال 2018 به طور مستقیم حمایت از بیش از 234,000 گردشگری مشاغل با توجه به گزارش های محلی شرکت مشاوره کاربردی تحلیل کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان. Conventioneers به طور مستقیم پشتیبانی 42,800 شغل.

اثرات اقتصادی از coronavirus در حال تغییر جهان “در یک دقیقه توسط دقیقه اساس” گرچه اگر رویدادهای مهم در حفظ و گرفتن لغو برنامه سفر هستند بیشتر کاهش این مفاهیم برای نوادا “می تواند مهم” تحلیل کاربردی مالک برایان Gordon گفت.

استفان میلر مدیر UNLV مرکز کسب و کار و تحقیقات اقتصادی اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها از جمله چگونه گسترده این ویروس تبدیل خواهد شد.

اما او گفته است که “به وضوح تاثیر بخش گردشگری” و اگر این ویروس منجر به شدید اقتصادی آسیب و رکود لاس وگاس خواهد بود “احتمالا آن را احساس بیش از دیگر مناطق مترو.”

رزا مندز سخنگوی بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی گفت: مقامات وزارت “لازم نیست که چیزی اعلام نشده” در خصوص ویروس’ تاثیر اقتصادی.

این LVCVA است که بودجه بیشتر توسط اتاق هتل, مالیات, انتظار کاهش در درآمد “بیش از حداقل بعد از دو ماه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت استیو تپه گفت: در جلسه هیئت مدیره روز سه شنبه.

“این یک چالش کشیدن زمان هیچ سوالی وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کردن آن را “ضربه به سرعت.”

کنوانسیون سازمان کاهش یافته و نظر بیشتر.

لغو شمع

از کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19 تا گسترش در سراسر جهان از چین در چند ماه گذشته پس از آن بود که اولین گزارش Dec. 31, 2019. در سطح جهان وجود دارد بیش از 127,860 تایید موارد 68,310 بهبود و بیش از 4,700 مرگ و میر ناشی از شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

جنوب نوادا سلامت منطقه بود گزارش هشت مورد در شهرستان کلارک که از پنج شنبه. نوادا در مجموع شامل 11 مورد از پنج شنبه شب.

لاس وگاس که اقتصاد بود زمزمه همراه پس از سال ها از دوره نقاهت بعد از رکود بزرگ دیده است پشت سر هم لغو و یا به تعویق افتاد کنفرانس هفته گذشته یا بیشتر در میان ترس از ویروس. به عنوان مردم قطع برنامه سفر در اینجا و جاهای دیگر صنعت حمل و نقل هوایی انتظار برای گرفتن یک ضربه بزرگ مالی.

ایالات متحده به فرودگاه می تواند از دست دادن حداقل $3.7 میلیارد دلار در سال جاری به دلیل کاهش ناگهانی در سفر هوایی ناشی از شیوع کوین Burke, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت فرودگاه های شورای بین المللی–شمال امریکا در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

McCarran International Airport ندارد در زمان واقعی تعداد مسافر سخنگوی کریستین خدمه کرد و گفت: به شرکت های هواپیمایی گزارش آمار و ارقام به McCarran پس از کامپایل ماهانه بالغ.

سفر تاریخی الگوهای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تولید و مسافر پیش بینی های او گفت: اما coronavirus ایجاد کرده است “یک وضعیت منحصر به فرد.”

“که صدق نمی کند در اینجا,” او گفت:.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de