نامه سردبیر: این نمایش را در

برای سال های بسیاری بیشتر از من واقعا مراقبت به اعتراف کردم تحت پوشش جزر و مدی بازاریابی و رسانه, تماشای این صنعت با موفقیت حرکت اضطراری از ابعاد حماسی از 9/11 به سال 2003 غرب, قطع برق و طوفان است. هر زمان پیشرفت در تکنولوژی ما را قادر به بهتر برقراری ارتباط و خدمت به مشتریان ما. هر زمان نشان می دهد در رفت.

در حال حاضر ما با آن روبرو هستیم ما آخرین چالش COVID-19 ویروس. در حالی که حوادث مانند SXSW, NAB, نشان می دهد, ویدئو بازی تجارت نمایشگاه E3 و کشت NewFronts و Upfronts ارائه می شود به عنوان ما صحبت می کنند, سیستم عامل مانند Google Hangout شل اسکایپ و زوم در حال ارائه فرصت های جدید برای کسب و کار و مشتریان به طور یکسان.

یک راه یا دیگری نشان می دهد بر روی بروید.

در اینجا بیش از حد در Adweek, ما تا به حال برای تنظیم برنامه های ما. در اوایل این ماه بیش از 700 بازاریابی مدیران پیوست ما در دوم ما سالانه مارک های رقیب اجلاس در نیویورک است. از آن زمان به بعد مانند شرکت های دیگر ما تا به حال برای قرار دادن یک پین در یک زن و شوهر از حوادث زندگی می کنند. در عوض ما به شما ارائه می شود همکاران ما آماده سازی خود برای NewFronts و Upfronts مجازی کنفرانس قابلیت را دارد که ما در حال تماس Adweek کانون توجه است. این یک سفارشی جریان رویداد در HD است که تقویت شبکه ارائه در رابطه با سرمقاله فکر رهبری است.

این Adweek تیم تحریریه باقی می ماند متعهد به کمک به جامعه ما انجام شغل خود را بهتر و این بدان معناست که ارائه بینش و دوراندیشی در به ویروس’ مفاهیم کسب و کار در چاپ و آنلاین است که شامل به طور منظم به روز, حوادث, ردیاب و اخبار هشدار ایمیل.

در علاوه بر این به ما مداوم COVID-19 پوشش ما ثابت قدم باقی می ماند در تلاش های ما برای به نمایش گذاشتن و جشن نوآوری در رسانه ها و بازاریابی است.

برای ما پوشش, Adweek, تلویزیون, ویرایشگر, Jason لینچ مذاکرات با آقای ربات خالق Sam Esmail که به زودی شروع تولید در تفسیر او از Battlestar Galactica برای NBCU را طاووس جریان خدمات. جالب است که تکنولوژی همواره بخشی از اسماعیل زندگی. در اوایل aughts او یک کارآفرین اینترنتی (هر چند خود را راه اندازی گره خورده بود به سرنوشت از AOL بنابراین …). اسماعیل صحبت می کند به لینچ در مورد آینده خود را BSG پروژه و به همین دلیل او می یابد تکنولوژی هر دو جذاب و “هولناک است.”

در این موضوع, Adweek همچنین ارائه برندگان امسال CMO پیشتاز جوایز تجلیل از 30 داده-محور مشتری – فرهنگ-بازاریابی متمرکز execs مانند دبورا Wahl جهانی CMO جنرال موتورز که با همکاری آمازون به ادغام الکسا به بیوک با نام تجاری تجربه رانندگی و سان فرانسیسکو 49ers CMO الکس چانگ که همکاری با SAP دره سیلیکون به منظور افزایش تجربه فن با ردیابی سفر از بلیط به امتیازات فروش. این جای تعجب نیست تیم Mapes, svp مدیر ارشد بازاریابی و ارتباطات Delta Air Lines نیز در لیست. در حال حاضر دلتا شده است بسیار عالی مطالعه موردی در مدیریت بحران با هفته گذشته اطمینان بخش نامه به مشتریان از مدیر عامل اد Bastian چگونه هواپیمایی آماده کرده است برای آنچه پیش رو است.

با توجه به آخرین لحظه استراتژی تغییرات اتفاق می افتد در حال حاضر به دلیل ویروس من کاملا مطمئن هستم سال آینده CMO پیشتاز جایزه آفرین خواهد شد برخی از ذهن دمیدن مشتری استراتژی ها و ارسال ها برای به اشتراک گذاشتن. اما اجازه دهید که امید ما برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول ، تا آن زمان در اینجا به افزایش به مناسبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im