نامه سردبیر: چگونه همه ما در حال مرور طبیعی جدید

من نوشتن این هفته را سردبیر نامه از دفتر خانه من. آسمان آبی رنگ آن را تزئین شده با پرتره ماهی من 12 ساله پسر گیب را دوست دارد به گرفتن: باس striped, شمال, پایک و او امیدوار است یک روز به زودی یک blacktip کوسه. توسط این پنجره یک ناوگان از جنگ ستارگان Lego جنگنده ها و کشتی ها. در طبقه tarp جایی که من حرکت رنگ, مرطوب بوم مداد و sketchpads بی مورد است.

در ضمن همسر من, لیز است و زوم کردن بر روی کسب و کار تماس از ما اتاق خواب; گیب است که با صدای بلند بازی ندای وظیفه با دوستان خود. بانجو ما Goldendoodle فقط محو من هدفون.

و چگونه خود را WFH بعد رفتن ؟

این هفته را پوشش شامل Deutsch, n. y. دفتر زوم بسیار از این مبالغ است. ما وارد نرمال و طبیعی جدید در حال تغییر است توسط دقیقه است. اما ما همه در آن با هم.

این زمان برای رهبران قوی و این چیزی است که صنعت ما هیچ کمبود. ویژگی های ویرایشگر Kristina Feliciano و من در با بررسی اعضای Adweek مشورتی هیئت مدیره Brandweek کمیته راهبری و دیگر رهبران به یاد بگیرند که چگونه آنها در حال پیدا کردن باهوش, خلاق, استراتژی برای حمایت از مشتریان و کارکنان. ما فوق العاده ممنون از مدیران 16—از جمله Jo Ann راس رئیس جمهور و رئیس تبلیغات درآمد افسر ViacomCBS داخلی تبلیغات فروش; S4 سرمایه اجرایی رئیس مارتین سورل; غنی Antoniello, موسس, مدیر عامل شبکه های پیچیده; Rob شوارتز مدیر عامل شرکت TBWA\Swee\بعد نیویورک; Deutsch, n. y. مدیر عامل وال DiFebo; و Vineet Mehra جهانی CMO از Walgreens چکمه داد—برای به اشتراک گذاری این متفکر پرده بینش که خیلی در مورد چگونه ما انجام کسب و کار است که هنوز هم اتفاق می افتند.

همانطور که همه ما دست به گریبان با ترکیب اصلی زندگی و کار زندگی, Adweek ویرایش تیم همچنان به سطح ستارگان کراس پلت فرم و محتوا از سردبیر ارشد رابرت کلارا آنلاین از ویژگی های در جزئیات چگونه نام تجاری بازاریابان نیاز به آماده شدن برای دراز مدت اختلالات به برنامهای خبرنگار اندرو Blustein داستان در مورد چگونه Amobee آژانس UM و دیگران در حال کمک به ناشران توسط teaming تا برای پر کردن فضای آگهی با کروناویروس اعلانات آگاهی عامه درمورد.

همچنین زمان آن است که به لطف به خصوص باور نکردنی تیم من بخشی از. همه Adweek شگفت انگیز محتوا خواهد بود هیچ چیز بدون standout تصاویر, هنر و طراحی از بیرون آمدن از بصری ما Newsroom.

همانطور که برای noncoronavirus محتوای تعامل مخاطبان ویرایشگر جس Zafarris و سردبیر ارشد نیکول Ortiz خواهد شد شرکت میزبان یک قسمت خاص از ما آره که احتمالا یک آگهی پادکست جشن ماه تاریخ زنان. اشتراک در اپل پادکست Google Play Music و Stitcher یا جریان را در سایت ما. مطمئن باشید که برای ارسال پیام های صوتی به [email protected]

ضمنا برای همه شما millennials و ژنرال Zers با اشاره به “در آمد و زوم” اشاره ای به معشوق بوستون PBS نشان می دهد زوم باز اعتبارات لذت می برد توسط ژنرال Xers و افراد متعلق به نسل زد که از سال 1972 به ’78. شما خوش آمدید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im