نامه سردبیر: بازی به رسمیت می شناسد بازی

زمانی که coronavirus بسته این کشور در ماه مارس آن را نیز متوقف ورزش حرفه ای. NBA, NHL, MLB و دیگران خود را به حالت تعليق فصل است. برترین تنیس مسابقات از جمله میامی باز و ویمبلدون لغو شد و بازی های المپیک در توکیو متوقف شد تا 2021. پیامدهای بسیار زیاد بودند برای ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران و پایین خط. هر کس شروع به حدس و گمان در مورد بازی چگونه می توان در یک پست-همه گیر جهانی است.

اما ورزش جهان به دور از فلج کرد. تیم های متصل به جوامع خود را با پیام امید و تشویق و خیریه تلاش. ورزشی بازاریابان به دنبال به انجام حتی بیشتر با Adweek ماموریت به خدمت بازاریابی جامعه ما وجود دارد برای کمک به.

نتیجه این قهرمانان واقعی پروژه است که هیچ چیز کوتاه از تاریخی است. آن آغاز شد و در مارس 27 با لیگ های بزرگ و بازاریابان ورزشی—از جمله NFL, NHL, NBA, MLB, Nascar, WWE, MLS, EA و اکتیویژن بلیزارد—پیوستن به “ورزش ایران” زوم تماس سازمان Adweek و ارشد رهبری و رئیس جامعه افسر نادین Dietz. که بحث الهام گرفته از همه آنها را به گروه با هم برای یک جشن از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است. NFL CMO Tim Ellis رسیده به 72andSunny بنیانگذار خلاق صندلی گلن کول که آژانس تا به حال فقط در همکاری با NFL در #StayHomeStayStrong PSA به رهبری خلاق است.

من خوش شانس بود به بخشی از آن زوم اولیه بحث و آنهایی که به دنبال. آن قابل توجه بود به تماشای الهام بخش و خلاق همکاری گشوده است. شاهد تولد چنین بی سابقه ای در مبارزات انتخاباتی توسط این جوانب مثبت بازاریابی قدرتمند بود و زیبا. لعنت. سرد است.

اوج این تلاش گسترده مبارزات اجتماعی که لگد کردن امروز. ورزشکاران حرفه ای ضبط نام خود را در بهداشت و درمان قهرمانان بر روی خود کشباف و تشکر از آنها را برای کار سخت و فداکاری شخصی. ورزشکاران باشگاه ها و لیگ ها را ترویج فیلم های فردی خود به خود کانال های اجتماعی. سپس در چهار شنبه, مه 6 به پایان رسیده و شروع پرستاران ملی در هفته ورزش جهان عرضه خواهد کرد و سرپرستی یک ورزشکار PSA نقطه ای که خواهد داشت ترویج و دور و گسترده توسط لیگ, تیم, بازیکنان, طرفداران و Adweek.

در این موضوع خاص از Adweek ارشد ویرایشگر T. L. استنلی به ما طول می کشد در پشت صحنه برای به اشتراک گذاشتن داستان قابل توجهی از چگونه بازاریابان با 72andSunny استخدام های معروف جهان ورزشکاران و همچنین کارگران خط مقدم مانند جیل chuck sink یک پرستار در بخش اورژانس بیمارستان هارتفورد در هارتفورد, Conn., که با این نسخهها کار از سه تا 12 ساعت شیفت شب در هفته. او و دیگران خواهد بود اذعان کرد در مراسم تجلیل از نیویورک یانکیز’ هارون قاضی, New Orleans Saints’ Drew Brees LA Galaxy s خاویر “Chicharito” هرناندز, WWE جان سینا و هاکی Hall of Famer هیلی Wickenheiser, در میان دیگران.

“هدف این است که برای ارائه این امید و خوش بینی است که ورزش به طور معمول فراهم می کند” توضیح 72andSunny را کول. “باور ما این است که یک واحد ورزشی جهان می تواند خوب انجام دهد و ایجاد تاثیر بیشتر آن است که هر واحد تجاری می تواند.”

ما از شما دعوت به پیوستن به این لیگ در تجلیل این, بهداشت و درمان, قهرمانان با کمک به ما معاشرت #TheRealHeroes. و ما شما را تشویق به گرفتن برخی از نوار و نیوجرسی و جشن خود را قهرمان آنلاین بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de