سردبیران هم سقوط مجلات اما آیا تبلیغات هنوز هم مراقبت ؟

بینش کلیدی:

  • در قبلی بد, تبلیغات هنوز هم در زمان صفحات در پاییز مسائل که ناشران امیدوارند که می تواند مورد دوباره.
  • کالاهای لوکس که معمولا خرید صفحات در مد پاییز اسپرد شده اند به ضربه بسیار سخت با این بیماری همه گیر.

مجله مد سردبیران همواره در کسب و کار پیش بینی روندهای آینده فصول سال جلوتر از زمانی که نشریات خود را ضربه دکه های روزنامه فروشی و مشترکان صندوق های پستی اما در این سال است که به خصوص به چالش کشیدن.

ویراستاران در روزهای آینده خواهد شد قرار دادن نکات تکمیلی خود را در ماه سپتامبر نسخه که معمولا بزرگترین ماه—ضخامت مسائل که جذب صفحات و صفحات از تبلیغات. داستان چگونه رواج مسأله را حل آن با هم بود و حتی این موضوع از کل یک فیلم مستند است. به عبارت ساده: شماره سپتامبر توسط سوپر باول از مجلات مد.

Covid-19 ترک کرده است این مجله تکاپوی تقریبا هماهنگ photoshoots و حفظ ارتباط مستمر با آنها دیرین آگهی همکاران به نیشگون گرفتن و کشیدن پیام خود و ارائه آنها را با یک آگهی فرصت آنها ممکن است مایل به گرفتن. با وجود این تلاش های همه گیر به نظر می رسد تسریع قبل از همه گیر کاهش چاپ و تبلیغات.

“متاسفانه چه در ایالات متحده و یا بازارهای سراسر جهان, ما به دنبال در یک نرمتر محیط زیست برای تبلیغات گفت:” برایان وایزر جهانی, رئیس جمهور, هوش کسب و کار در GroupM.

لوکس, مد, طراحان معمولا spenders بزرگ در سپتامبر مسائلی که انتشار در ماه اوت خود را چالش های لجستیکی به طریق مرتب کردن بر اساس مانند تولید خود را برنامه.

روشن نیست که آیا رواج و یا دیگر مد عناوین مانند هرست مجلات Elle یا هارپر بازار منتشر خواهد شد در همان برنامه به عنوان آنها در سال های گذشته. سخنگویان این شرکت کاهش یافته است به نظر.

مردیت InStyle چسبیده به تولید آن برنامه از 12 مسائل در هر سال.

حتی در زمان چالش برای چاپ این عناوین از لحاظ تاریخی باید جذب آگهی گسترش می یابد. سال گذشته برای مثال 59 درصد از 596 صفحات در Condé Nast را رواج سپتامبر مسئله که برجسته تیلور سویفت در پوشش, بودند, تبلیغات با توجه به WWD. که تعداد صفحه ضرب و شتم رقبای آن سال بود اما بسیاری از صفحات کمتری از بیش از 700 صفحه مسائل ناشر چاپ کرده بود در اوایل 2000s.

“چاپ در حال حاضر از طریق رفته است که بررسی دقیق و تبلیغ استفاده از آن در حال استفاده از آن برای دلیل خوبی عمدتا به دلیل آنها فکر می کنند مردم از آن استفاده میکنند” وایزر گفت. “با اشاره به روند کاهش هزینه های چاپ شد و در حال حاضر خیلی بد رفتن به این رکود.”

این بیماری همه گیر است که انتظار می رود برای سرعت بخشیدن به کاهش در تبلیغات است که تا به حال دیده شده است قبل از Covid-19 محکم گرفتن آن است. چاپ تبلیغات پیش بینی شد به کاهش 17 درصد نسبت به سال گذشته است. پس از همه گیر در زمان برگزاری تحلیلگران پیش بینی است که بدتر به 25 درصد کاهش نسبت به آخرین برآورد IPG Mediabrands متعلق به مگنا جهانی.

تبلیغات روند در مد و سبک دسته بندی کرده اند و حتی کاهش در میان ویدیو های آنلاین و OTT موجودی که شاهد کاهش 51 درصد در اواسط ماه مارس در مقایسه با هفته دوم در ماه مارس با توجه به SpotX را تجزیه و تحلیل. رسانه های خریداران را به طور سنتی دست کم گرفت قدرت یک مجله و یک زیر-قدردانی برای رسیدن به آن است که فراتر از یک محصول فیزیکی گفت: جودی ابدار فرانک مدرس در Medill مدرسه روزنامه نگاری.

“بازاریابان باید به دنبال این مجله برندها خیلی بیشتر کلی نگر به عنوان مورد اعتماد رسانه ها از فرهنگ و مد در سراسر کانال های به عنوان مخالف به چسبیدن آنها به سیلو که به هیچ وجه منعکس کننده رد پای, مجلات,” او اضافه شده است. “است که به تغییر. من فکر می کنم مجله در حال حاضر انجام شده است و تبلیغات و رسانه ها در جامعه شده است و به آنها اعتبار آنها سزاوار است.”

در سراسر رسانه های دیجیتال و چاپ, لوکس, مد شرکت به احتمال زیاد به تنظیم خود را صرف حتی بیش از سایر دسته ها.

“جهانی زنجیره تامین را نیز عمیقا تحت تاثیر بحران و از آنجا که بسیاری از کالاهای لوکس جهانی هستند در طبیعت—و اغلب از اروپا است که ضربه سخت—این امکان وجود دارد که آن علامت های تجاری شده اند jolted, بیشتر از دیگران گفت:” مایک ایوانز svp تقاضا تسهیل در SpotX.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de