سرمقاله: هوشیاری و نه از ترس و وحشت در چهره coronavirus

John P. Kotter از دانشکده کسب و کار هاروارد یک بار نوشت: “نرخ بالاتر از اضطرار بدان معنا نیست همیشه در وحشت و اضطراب یا ترس. به این معنی یک دولت که در آن خوشنودی است که عملا وجود ندارد.” کلمات خود را به عنوان مهم است که همیشه به عنوان برخورد بین coronavirus و رسانه های اجتماعی سن باعث گسترده ترس و زنگ.

هوشیاری به جای وحشت باقی می ماند مناسب ترین پاسخ به این تهدید است. در نظر گرفتن عقل سلیم احتیاطی وقتی که می آید به بهداشت و بهداشت باید قبل از هر چیز پیشگیری از تاکتیک. با وجود این دو آمریکایی و میر ناشی از این ویروس بیش از آخر هفته و چهار روز دوشنبه در واشنگتن — کلی اخبار در این وضعیت به نظر می رسد تا حدودی بهبود یافته.

وجود خواهد داشت بسیاری از موارد در این کشور و مرگ و میر بیشتر. اما در این مرحله گزارش نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم ابتلا به ویروس کاهش پیدا کرده است و در چین و کارشناسان بهداشت بر این باورند که نرخ مرگ و میر از 1.4 درصد — در مقایسه با حدود 0.1 درصد برای آنفولانزا است به احتمال زیاد اغراق شده است. “از آنجا که وجود دارد احتمالا … بسیاری از افرادی که تا به حال موارد خفیف و یا حتی موارد بدون علائم در همه است که ما نمی دانیم در مورد” دکتر مارک سیگل گفت: فاکس نیوز. “بیشتر موارد خفیف ما پایین تر است که به معنی مرگ و مير است.”

حدود 80 درصد از موارد در سراسر جهان خفیف هستند و در نتیجه به آنفولانزا یا سرد مانند علائم و پایان دادن به در بهبودی کامل در عرض چند هفته. به عنوان مورد با بسیاری از بیماری های افراد مسن و یا کسانی که با سیستم ایمنی بدن هستند که در بالاترین خطر است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی است که کارشناسان بهداشت و نمی دانم که چرا یک حس فوریت را احاطه کرده و تلاش برای توسعه یک واکسن سطح شیب دار تا تست و محافظت در برابر پتانسیل کمبود دارو. سوالات باقی مانده در مورد این ویروس را دوره کمون یا اینکه آیا آن را به خودی خود آشکار در همه انسان حامل. اما در این مرحله صحبت از توده لغو رویدادهای عمومی و گسترده قرنطينه به نظر می رسد بسیار زودرس است.

که به تطهیر خطرات. اما هراس دشمن از تفکر منطقی و آن را تنها مشکل تر برای کارشناسان بهداشت و درمان به دنبال یک مسیر به سمت مهار و یا ریشه کنی و برای عموم مناسب را به آماده سازی مراحل.

در همین حال تلاش های سیاسی به ویروس — توسط هر دو مجلس و مقاومت — باید پایان یابد. ایالات متحده بهترین و مجهز کشور در جهان برای رسیدگی به این چالش بکشد و اعضای کنگره باید “بررسی غرور خود را در درب” کارل کم و Steven L. Katz نوشت: هفته گذشته در یک op-ed به صورت تپه. آقای کم, یک متخصص بیماری های عفونی و آقای کاتز سابق ارشد, مشاوره برای سنا استدلال می کنند که پاسخ کافی به coronavirus نیاز به “منظم بودن — به دنبال نمره امتیاز سیاسی یا استفاده شخصی یا سیاسی اعتباری و یا شرکت در بی معنی puffery یا سرزنش می کنند.”

کلمات عاقل — اگر چه ناگوار آنها نیاز به توان گفت در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de