سرمقاله: coronavirus و سوابق

نوادا مقامات تلاش کرده اند در طول coronavirus بحران به ارائه اطلاعات دقیق و به موقع در مورد این بیماری آن را مشکل تر برای نظارت بر دولت پیشرفت در کاهش گسترش بیماری تنفسی. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak مرکب است این مشکل با برگزاری مبهم محدود اخبار جلسات که به طور مداوم درمانده ساکنان ولع جزئیات در مورد این دولت در مسیر رو به جلو است.

فرماندار اذعان کرد این کاستی در روز پنج شنبه. “من می خواهید انجام دهید بهتر است,” او گفت:.

نمایشگاه به اندازه کافی. اما که باید مستلزم بیش از دید بالاتر و افزایش دسترسی. رژیم صهیونیستی. Sisolak نیز باید از اهمیت نهادهای عمومی عامل شفاف و کفش مد. در بیش از حد بسیاری از موارد سازمان های دولتی باید پنهان در پشت این بیماری همه گیر به منظور stonewall درخواست سند.

■ مقامات دولتی در ماه گذشته گفت: آنها قادر به تطابق با درخواست در مورد نوادا کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است آزمایش مثبت برای coronavirus. در همین حال مقامات وزارت امور خارجه همچنین گفت: آن را می تواند بیش از دو ماه به ارائه سوابق مربوط به انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی و اسناد و مدارک مربوط به بیمارستان ظرفیت.

■ اداره پلیس شهری یک سریال مجرم وقتی که می آید به نادیده گرفتن دولت در سوابق قانون خودداری کرده است به ارائه سوابق در طرح خود را برای حفظ نظم در مواقع اضطراری.

■ UNLV مقامات ذکر نگرانی های حریم خصوصی در عدم تولید ارتباطات در مورد مدرسه coronavirus پاسخ.

■ فرماندار گفته آن را تا 10 هفته به ارائه برخی از اطلاعات — از جمله اسناد و مدارک است که باید به راحتی در دسترس در مورد رژیم صهیونیستی است. Sisolak تقویم — که ممکن است کمک به توضیح و توجیهی برای دولت در واکنش به شیوع ویروس.

■ نوادا وزارت امنیت عمومی گفت: به تازگی آن را نمی تواند مطابق با نقد و بررسی-مجله درخواست سوابق مربوط به کازینو پاسخ اضطراری قصد دارد با استناد به فرماندار بسته شدن غیر ضروری ادارات دولتی در طول بیماری همه گیر. این درخواست در ابتدا در ماه دسامبر ثبت سه ماه قبل از دولت در زمان هر گونه اقدام در مورد کوروناویروس.

برخی از ایالت ها که در واقع عقیم سوابق قوانین در هفته های اخیر با استناد به هجوم مطالبات مربوط به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی. NPR گزارش هفته گذشته که نیوجرسی, Washington, Indiana, هاوایی و رود آیلند “باید همه نورد را به عقب و یا به حالت تعلیق در ثبت عمومی قوانین.” لیگ کالیفرنیا از شهرستانها خواسته است رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به انجام همان در گلدن استیت با توجه به San Diego Union-Tribune.

این دقیقا روش اشتباه است.

این بار تلاش گریه کردن اضافی برای شفافیت و نه کمتر. مردم باید به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است برای ارزیابی چگونه رهبران خود را در واکنش به این ویروس و آژانس است که مقاومت در برابر پاسخگویی تنها خطر پرورش اضافی ناامنی و ناآرامی. اطلاعات غلط و تئوری های توطئه, بعد از همه, شکوفا در تاریکی.

“مردم نیاز به دانستن آنچه که دولت خود را در حال انجام در پاسخ به این بیماری همه گیر” آدم مارشال, کارکنان, وکیل برای خبرنگاران کمیته برای آزادی مطبوعات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “سوابق و قوانین در بسیاری از موارد تنها حق قانونی که عموم به اطلاعات از اجرایی که آیا آن را محلی و ایالتی یا فدرال.”

بدون شک سازمان های دولتی تاکید دارد و تاخیر ممکن است اجتناب ناپذیر در برخی موارد. که بدون مجوز به سادگی دست انداختن قوانین در نظر گرفته شده برای ترویج دموکراسی و دولت خوب به خصوص به عنوان متحده اعمال محدودیت های بی سابقه ای در خود شهروندان است.

به اعتبار خود رژیم صهیونیستی است. Sisolak هفته گذشته گفت که او را نگاه به شکایات است که دفتر خود را به تاخیر پاسخ به برخی درخواست رکورد. علاوه بر این سازمان مانند نوادا OSHA و دادستانی کل شده اند پاسخگو در طول بحران به این روزنامه تلاش برای نگه داشتن مردم آگاه است.

اما به عنوان فرماندار قول خود را برای بهبود مدیریت ارتباطات تلاش در این بیماری همه گیر در حال حاضر نیز زمان برای او را به ارسال یک پیام روشن به دولت و سازمان های محلی در مورد اهمیت به دسترسی به سوابق دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>