سرمقاله: تامین اجتماعی در حال حاضر در حال اجرا از پول است. Coronavirus نیست کمک می کند.

قبل از پایان دهه تامین اجتماعی صندوق می تواند از پول است. این طرح از محققان مدلسازی اثر coronavirus رکود.

امنیت اجتماعی تا حد زیادی بستگی به مالیات حقوق و دستمزد به صندوق خود پرداخت به بازنشستگان. آن را دارای یک صندوق اما کسانی که پس انداز نمی خواهد آخرین طولانی است. در اواسط ماه مارس تامین اجتماعی هیئت امنا بینی این امر را یا 2034 2035 اگر همراه با ذخایر از کار افتادگی بیمه صندوق.

که خبر بد است. اقتصادی تخریب ناشی از کوروناویروس آن را بدتر خواهد کرد. از آغاز coronavirus خاموش شدن ناگهانی بیش از 26 میلیون نفر از کارگران را برای ثبت بیکاری است. این بدان معناست که آنها نمی پرداخت مالیات حقوق و دستمزد. به عنوان یک نتیجه امنیت اجتماعی است که به شیب آن به صندوق اعتماد خیلی زودتر از انتظار است.

نوشتن برای مرکز سیاست دو حزبی نیکو گلدستون و Shai Akabas بینی اثرات این رکود.

“ما تخمین می زنند که یکی دیگر از رکود اقتصادی با شدت و اثرات مشابه رکود بزرگ را تسریع تخلیه تاریخ OASI صندوق ذخایر از 2034 (پیش بینی شده در این سال امنا’ گزارش) 2029” آنها بنویسید. “اگر صندوق گازوئیل مزایا می تواند پرداخت تنها از برنامه درآمد راه اندازی یک برش از 24 درصد در مزایای بازنشستگی و 8 درصد در مزایای از کار افتادگی.”

آنها اذعان دارند که این غیر ممکن است بدانید که چگونه آینده رکود اقتصادی گشوده خواهد شد. اما نرخ بیکاری در حال حاضر بالاتر از در هر نقطه در طول رکود بزرگ. حتی اگر اقتصاد بهبود سرعت که بسیار بعید است امنیت اجتماعی را اجرا خواهد کرد از پول زودتر از آنچه قبلا پیش بینی شده.

که یک بلندی سیاسی و بحران اقتصادی است. 24 درصد کاهش در منافع است که نمی تواند به لحاظ سیاسی امکان پذیر است. حتی قبل از coronavirus نجات بسته های اضافه شده تریلیون به کسری بودجه ایالات متحده نمی توانیم که بسیار بیشتر از هزینه های بدون خطر باد ارز آن است.

که به معنی آن را امری ضروری برای اصلاحات اجتماعی و امنیتی بلافاصله پس از coronavirus بحران گذشته است. اما بسیاری از بدبینانه دموکرات باید دهه را صرف حمله به جمهوری خواهان که نشان می دهد که امنیت اجتماعی نیاز به توجه. نگاه هیچ بیشتر از غرور و افتخار سابق-بهداشت ، هری رید در زمان توقف و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش امنیت اجتماعی تلاش اصلاحات که شامل اجازه می دهد آمریکایی ها برای کنترل بخش کوچکی از خود سهم.

“ما دموکرات نه به حل و فصل معامله نه سازش نه اصلاح بلکه برای کشتن رئیس جمهور برنامه ای برای خصوصی سازی تامین اجتماعی در سال 2005” آقای رید نوشت: در کتاب خاطرات خود “این مبارزه خوب است.” آنها و آقای رید شده نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم. “این سخت است برای توصیف این احساس که آمد من در این فاجعه جلوگیری,” او نوشت.

نتیجه اجتناب ناپذیر از آقای رید و همکار خود را دموکرات shortsightedness است که در حال حاضر کمتر از یک دهه یک راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im