سرمقاله: جاده به بالا اجاره هموار است با نیت خوب

شما نمی کمک به مستاجرها در دراز مدت با هدف صاحبخانه. اما این که دقیقا چه Clark County کمیسر Justin Jones پیشنهاد به انجام.

نوادا است هفته دور از اخراج بحران است. Coronavirus shutdown اتحاد چپ نقره دولت با یکی از بالاترین نرخ بیکاری در کشور است.

اگر شما لازم نیست که یک کار و دیگر افزایش دریافت مزایای بیکاری فدرال آن را سخت به پرداخت اجاره. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak ممنوعیت مسکونی در اخراج بر اساس عدم پرداخت به پایان می رسد در ماه سپتامبر. همانطور که از پایان ماه ژوئیه تنومند Risius راس یک شرکت مشاوره برآورد 47 درصد از نوادا مستاجرها هستند قادر به پرداخت اجاره و در معرض خطر بودن بیرون کردند. که معادل 147,000 خانوار.

ورود آقای جونز. او می خواهد به آن را غیر قانونی برای صاحبخانه حاضر به اجاره به کسی بر اساس درآمد خود را منبع و یا اینکه آیا آنها اخراج شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. او labels این تبعیض است. این در واقع حس مشترک.

این ممکن است به عنوان یک شگفتی بسیاری در سمت چپ اما دلیل صاحبخانه اجاره ملک است که برای جمع آوری اجاره. که پاداش خود را به صورت سردرد است که با حفظ و پرداخت اموال آنها ندارد. چه راست می کند دولت باید به صاحبخانه بگویید که آنها باید باز خواص خود را به افرادی که نمی توانند پرداخت اجاره ؟ که با سرقت به عنوان يك شفقت.

این امر همچنین می تواند معکوس در دراز مدت به خصوص برای اجاره. خواسته است که صاحبان اموال اجاره برای کسانی که توانایی پرداخت تحریف بازار در تعدادی از راه هایی که همه آن را مشکل تر برای کسانی که به دنبال به اجاره نامه.

اگر صاحبخانه نیست جمع آوری اجاره, مثلا, آنها قطع خواهد شد در مناطق دیگر از جمله هزینه نگهداری و تعمیر و نگهداری. که در نتیجه اجاره بها سیاست های کنترل در مکان هایی مانند شهر نیویورک و بوستون. اجازه می دهد خواص برای تبدیل شدن به مخروبه کمک نمی کند مستاجرها. آن همچنین باعث کاهش ارزش ملک است که کاهش مالیات بر مجموعه.

این سیاست نیز می فرستد سیگنال اشتباه به سازندگان. اگر شما می توانید پول خود را از اجاره آن را می سازد هیچ حس به سرمایه گذاری میلیون ها نفر در ساختمان های جدید و یا خانه های اجاره. اگر عرضه نیست و در حال رشد سریع به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای اجاره افزایش خواهد یافت. صاحبان املاک نیز می خواهد برای جبران افزایش خطر آنها در حال گرفتن. این سیاست منجر به بزرگتر امنیتی سپرده است.

وجود دارد ملی و ایالتی و محلی برنامه های طراحی شده به کمک مضطرب کارگران با اجاره کمک. اکثر صاحبخانه ها نیز مشتاق به کار با مستاجر — ثابت گردش گران است. اما آقای جونز’ پیشنهاد به درد نمیخورد است. پس از همه جاده ها به بالا اجاره هموار است با نیت خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *