سرمقاله: تنظیم کننده نیاز به لمس نور بر روی جدید biz قوانین

نوادا کسب و کار کوچک صاحبان متعدد به چالش می کشد به سادگی زنده ماندن خود را تاخت و تاز کردن coronavirus gantlet. به عنوان آنها شروع به بازگشایی تنظیم کننده نیاز به استفاده از عقل سلیم در هنگام بررسی این که چگونه این شرکت ها عامل بی سابقه ای در طول این زمان.

پس از نزدیک به دو ماه اقتصادی تعطیل, و رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اجازه خاص “غیر ضروری” کسب و کار — رستوران ها و خرده فروشان و سالن آرایشگران و دیگران — به نوبه خود بر روی چراغ موثر مارس 9 تا زمانی که آنها در عمل در 50 درصد ظرفیت تضمین اجتماعی فاصله و نیاز به ماسک صورت برای کارکنان. ساختار راه اندازی مجدد led برخی از مشتریان به شکایت دارند که انتخاب اشخاص نیست پیروی از قوانین.

“در حالی که اکثر کسب و کار ما در حال انجام یک کار بزرگ” رژیم صهیونیستی. Sisolak جمعه گذشته گفت: “ما می دانیم که برخی وجود دارد که در انطباق در حال حاضر. متاسفانه سهل انگاری خود قرار می دهد Nevadans در معرض خطر و بنابراین وجود خواهد داشت عواقب.”

فرماندار توضیح نداد چه کسانی “پیامدهای” ممکن است و نه او نشان دهد که آیا هر نوادا کسب و کار شده اند ذکر شده و یا تحریم برای سوء رفتار. اما بیایید امیدوار باشیم که عمل گرفته شده است در مقابل تنها فاحش ترین مجرم اگر در همه.

این محدودیت ها رفتن بالا و فراتر از معمولی الزامات قانونی تحمیل شده بر کسب و کار. به عنوان مثل بسیاری از کارآفرینان فعال در تاریکی با کمی راهنمایی در مورد چگونه به ماندن بین خطوط. آن را می سازد هیچ حس از بهبود چشم انداز برای صدور مجوز تخته و یا دیگر تنظیم کننده به ازدحام را در یک رستوران به عنوان مثال به دلیل یک زن و شوهر از جداول از هم جدا هستند و تنها 5 فوت به جای شش. اگر مصرف کنندگان ناراحت کننده هستند آنها ممکن است کسب و کار خود را در جای دیگر.

خوشبختانه اکثر جنوب نوادا دولت به نظر می رسد به نفع فندک لمسی. “بر اساس مصاحبه ها و اطلاعات از سازمان های اجرای” نقد و بررسی-مجله مایک Shoro گزارش دوشنبه “رایج ترین پاسخ به یک کسب و کار نیست پس این قوانین به نظر می رسد به یک اخطار شفاهی و یا برخی از شکل از آموزش و پرورش.”

که به عنوان آن را باید. بسیاری از کسب و کارهای محلی امروز در حال مبارزه برای آینده خود را. سیاستگذاران و سازمان های نظارتی باید با تمرکز بر کمک به آنها را با موفقیت انتقال به این محیط جدید به جای نگاه به دفن آنها در یک بلیزارد اجتماعی-فاصله استنادهای.

“همه سازمان توافق کردند که ما روش اول خواهد بود برای آموزش مردمی” Clark County کمیسر مرلین Kirkpatrick گفت: Review-Journal. “هیچ کس در تلاش است به بیرون بروید و خوب همه اول. آخرین چیزی که ما در حال تلاش برای انجام. ما در حال تلاش به آنها کمک کند.”

آمین. از آنجا که وجود دارد نیز اجتناب ناپذیر “پیامدهای” از سیاست هایی که در بحبوحه کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر در آستانه رفتن زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de