سرمقاله: مقررات بوروکراسی رانندگی کالیفرنیا بحران مسکن

“مقرون به صرفه مسکن” یک موضوع داغ قبل از coronavirus رسید. آن را بدون شک و تردید باقی می ماند به طوری که این کشور در تلاش برای غلبه بر اقتصادی ویرانی های گسترده کسب و کار تعطیلی و زیان کار است. اما حتی این همه گیر قدرتمند نمی تواند countermand قوانین عرضه و تقاضا است.

برخی از چپ به نام برای اجاره اعتصاب و یا قانون اساسی مشکوک دولت حکم تعلیق پرداخت اجاره بها برای طبقه متوسط و کم درآمد کارگران در ماه های آینده. اما از کجا که ترک صاحبخانه که خود را به پرداخت صورتحساب? چنین غلط نسخه تنها به تشدید مشکل خشک شدن بیشتر تا عرضه مسکن و افزایش قیمت ها.

این واقعیت است که در نهایت شروع به غرق شدن در سواحل غرب است. در طولانی تحقیقی قطعه در ماه گذشته منتشر لس آنجلس تایمز قرار داده و سرزنش برای کالیفرنیا افزایش بی خانمانی و ناکارآمد بازار مسکن در یک بوروکراسی گسترده قصد ساخت آن را به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای توسعه دهندگان برای ارائه لازم است کالا.

“به شدت بالا قیمت زمین و افزایش قیمت مواد ساخت و ساز بخشی از دلیل” برای بحران در این مقاله اشاره کرد. “اما این بار متوجه شد که عوامل متعددی در کنترل دولت و دولت های محلی نیز به سرزنش از جمله مخالفان از همسایه ها و قوانین است که وادار به توسعه دهندگان برای پاسخگویی به کار و استانداردهای زیست محیطی است که اغلب بیش از آنچه مورد نیاز است.”

صفحه بندی کاپیتان آشکار است.

علاوه بر این دولت های ایالتی و محلی “مقرون به صرفه مسکن” حکم را به سختی شکست خوردند و با وجود حجم انبوهی از دلار مالیات منحرف به چنین پروژه هایی است. در منطقه خلیج تایمز متوسط هزینه ساخت یک آپارتمان در سراسر شش “مقرون به صرفه مسکن” تحولات در حال حاضر بیش از $900,000. “در واقع” مقاله گزارش “آنچه که توسعه دهندگان در کالیفرنیا پرداخت برای ساخت مسکن مقرون به صرفه تر است از آنچه آنها برای بازار-نرخ خانه برای گسترده تر مردم” یک Cal-برکلی مطالعه به این نتیجه رسیدند.

موانع بنا در مقابل توسعه دهندگان در نظر گرفته شده برای دلجویی از آرایه ای از حوزه ها از جمله محیط زیست, اتحادیه ها و محله NIMBYs. دستمزد مقرر که تضمین کارگران کسب اتحادیه پرداخت اضافه حدود 50.000 دلار به هزینه ساخت یکی از مقرون به صرفه مسکن واحد برکلی مطالعه محاسبه شده است. “پروژه های ساخته شده به سختگیرانه تر از استانداردهای زیست محیطی هزینه $17,000 بیشتر در هر آپارتمان از کسانی که نمی” بار یافت.

موانع دیگر نیز کمک درایو افزایش هزینه و شامل یک هاج خپله دلخواه محلی و دولت با توجه به محدودیت منابع مالی و پارکینگ و ساخت و ساز.

اجازه دهید این داستان احتیاطی برای نوادا قانونی دموکرات ها که اغلب نشانه خود را از گلدن استیت شد. Coronavirus یا هیچ coronavirus مؤثر ترین وسایل از پرداختن به بالاتر قیمت مسکن است برای سیاستگذاران برای ایجاد شرایط که اجازه می دهد توسعه دهندگان برای پاسخگویی به تقاضای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>