سرمقاله: آماده سازی هوشیاری باید غلبه بر ترس

به عنوان خرید اینترنتی از coronavirus همچنان به سر و صدا اعصاب و زانو اقتصاد این بسیار خاص است: بیشتر از نزدیک Nevadans و آمریکایی در آغوش عام احتیاطی مشخص شده توسط متخصصان بهداشت عمومی هر چه زودتر این بیماری همه گیر خواهد شد.

مشاوره که شامل محدود کردن اجتماعات بزرگ است که چرا مقامات با Clark County School District — با 330,000 دانش آموزان و 336 مدارس برخی از مسکن بیش از 3000 دانش آموز — خواهد بود عاقلانه به فشار دکمه مکث در سال تحصیلی, حداقل تا پایان بهار در تاریخ 14 آوریل.

در حالی که کودکان به نظر نمی رسد به خصوص مستعد ابتلا به کروناویروس یک گام بالقوه برای کاهش شدت شیوع این بیماری با توجه به نزدیک محله است که در آن بسیاری از فعالیت های مدرسه رخ می دهد. این حرکت بدون شک ایجاد مشکلات برای معلمان و دانش آموزان و خانواده های, اما جایگزین است که به طور بالقوه بسیار بدتر است.

در ضمن جنوب نوادا گردشگری اقتصاد همچنان تحت محاصره است. MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی اعلام کرد اخراج و furloughs “در مناطق بلافاصله تحت تاثیر کاهش تقاضا” با توجه به نامه ارسال شده به کارکنان جمعه. نوار اشغال نرخ به عنوان کم به عنوان 30 درصد در برخی از اماکن و بیش از دو دوجین همایش لغو شده است. یک موج تبدیل به یک بی امان downpour به عنوان هر کس از ترس اینکه قیری به عنوان Amity شهردار لری Vaughn که به عنوان خطرات عظیم سفید بزرگ در کمین دریایی در فیلم “آرواره ها است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه افزود ایرلند و انگلستان به اروپا ممنوعیت سفر و اشاره او ممکن است تحمیل داخلی محدودیت در سفر هوایی نیز هست. عظیم رها کردن در تقاضا است که عمده شرکت های هواپیمایی خونریزی میلیون ها دلار در روز است که ناپایدار و در نهایت upend کشور شبکه حمل و نقل اجازه دهید به تنهایی گردشگری.

عدم اطمینان منجر به اجرا در منابع در بسیاری از مناطق از جمله در لاس وگاس. برخی از فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر تحمل کمبود به عنوان مصرف کنندگان ضربه محکم و ناگهانی تا ضد عفونی کننده دست و دستمال توالت بطری آب و کنسرو. چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند سه هفته پیش که لازم بود و به پیشنهاد, خرید, آداب, اما مصرف کنندگان باید به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد آنچه که آنها واقعا نیاز به قبل از بارگذاری شش ماه ارزش های یخ زده از شام به سبد خرید. کمی حسن نیت ارائه میدهد رایج می رود راه طولانی.

نوادا مقامات دولتی از جمله رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak — همچنین باید به یاد داشته باشید که اطلاعات کلیدی برای مبارزه با هراس و کاهش ترس است. تعداد موارد در نقره دولت افزایش یافته است گذشته 20 در روزهای اخیر و در عین حال چند جزئیات شناخته شده است. بحران بهداشت عمومی مانند coronavirus مبارزه است تا حد زیادی در سطح ایالتی و محلی ساخت شفافیت و حتی بیشتر حیاتی است. از رژیم صهیونیستی است. Sisolak در پایین مسئولان باید با برگزاری منظم جلسات فیلدینگ سوالات خود را در مورد طرح حمله و توضیح هر یک پیشرفت است که ساخته شده است.

که در مقابل آقای ترامپ آیا ملت یک سرویس در روز جمعه با باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اجازه دهید متخصصان بهداشت عمومی انجام بسیاری از صحبت کردن است. آنها با اعتماد به نفس به نظر می رسید که این کشور با کمک آزمایشگاه های خصوصی است که در آستانه به شدت در حال گسترش آزمایش ظرفیت برای coronavirus. که کلیدی است برای شناسایی دامنه واقعی مشکل و حرکت به سمت مهار. بر اساس اخبار داو تقویت نزدیک به 2000 امتیاز.

Dr. Anthony Fauci سرب دانشمند پشت دولت coronavirus تلاش های ارائه شده کلمات تشویق. “من مطمئن هستم که ما در حال رفتن برای رسیدن به یک” کل shutdown او گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی در روز جمعه. “من فکر می کنم که واقعا و نه نمایشی.” دکتر Fauci گفت که غیر ممکن است برای پیش بینی چه مدت اختلال در زندگی روزمره را تحمل خواهد کرد اما “من امیدوارم که آن را می شود در آن قسمت دو, سه, چهار هفته است.”

خواهد شد که کمی آرامش به جنوب Nevadans در حال حاضر احساس درد در آورده با نزدیکی سقوط گردشگری و تجارت است. اما اگر دکتر Fauci را سناریوی خوش بینانه است که برای غالب ما باید با هم بکشید تا اطمینان حاصل شود که آمادگی و هوشیاری غلبه بر شک و تردید و ترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de