سرمقاله: نوادا رستوران در نهایت بازگشایی — اما چگونه بسیاری از ؟

برخی از ایالات آمریکا شروع به شل coronavirus محدودیت در رستوران ها اجازه می دهد کاربران با محدودیت — به دوباره لذت بردن از فرد ناهار خوری. نوادا به احتمال زیاد به زودی به دنبال. اما این بسیار خاص است: بسیاری از مشتریان که سرمایه گذاری خواهد شد و پیدا کردن مورد علاقه خود را از eateries توقیف برای خوب است.

رستوران و بار, کسب و کار شده است در میان سخت ترین ضربه به ویرانی اقتصادی از دو ماه مسدود می شود به طور فزاینده ای گسترده تلفات در نوادا و در سراسر کشور است. بسیاری از موسسات زنده نخواهد ماند. هفته گذشته مثلا صاحب ریکاردو را — که در خدمت کرایه مکزیکی برای تقریبا 40 سال در گوشه ای از دکتور و فلامینگو — گفت: او در حال آماده شدن برای بسته درهای خود را حتی اگر ایجاد شده takeout هر روز از مستندات آغاز شد.

“اما این واقعا یک گروه کمک” صاحب باب Ansara گفت. “ما در اینجا جالب اینجاست که تا زمانی که استاندار باز می شود. ما در حال رفتن به نزدیک بعد او باز می شود این شهر است. من نمی بینم بازگشایی ساخت هر حس.”

ریکاردو به طور معمول در استخدام 67 نفر, او گفت:, اما شده است که در کاهش فقط چهار. منظقه خدمات تولید فقط 20 درصد از نرمال حجم فروش. آن زمان برای بسیاری از ساکنان دوباره به راحتی در تنظیمات خاص و زمان یک چیز است آقای Ansara و بسیاری از هموطنان خود را در رستوران ندارد.

“من فقط نمی دیدن یک مسیر روشن به جلو” او توضیح داد. “هنگامی که شما به در نظر گرفتن صدمه دیده است از دو ماه گذشته و آنچه در آن می گذرد را به بازسازی کسب و کار و وقتی که من نگاه به آینده به 18 ماه آینده و دیدن آنچه در آن ماه خواهد بود … “

علاوه بر این محدودیت هایی که اعمال خواهد شد در رستوران ها در طول هر بهبود تدریجی — ظرفیت محدود و شاید حتی پیکر بندی دوباره از تاسیس طرح — باعث تشدید این مبارزه است.

“در بسیاری از موارد کسانی که محدودیت خواهد بود بدتر از بسته بودن” آقای Ansara گفت. “در حالی که من فکر می کنم آنها به خوبی نیت من فکر می کنم آنها خیلی فاجعه طلسم برای کسب و کار کوچک.”

حتی فدرال کمک نمی خواهد به اندازه کافی برای بسیاری از کارآفرینان. چک حفاظت بسته داشتیم که 75 درصد از دریافت پول به کارمند حقوق نادیده گرفتن هزینه های دیگر در حال حاضر مزاحمت کوچکتر رستوران ها و کافه ها از جمله پرداخت اجاره. “است که اثبات می شود یک معامله شکن برای بسیاری” از جمله موسسات وال استریت ژورنال گزارش داد در آخر هفته گذشته.

حتی در زمان های خوب کم حاشیه رستوران کسب و کار بسیار رقابتی و تعطیلی مشترک هستند. اما این ویروس در کما قرار داده و حتی طولانی مدت موفق eateries مانند ریکاردو را در معرض خطر است. به عنوان نوادا اقتصاد به آرامی بیدار در هفته های آینده آقای Ansara را وضع خواهد شد, متاسفانه, هر چیزی باشد اما غیر معمولی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>