سرمقاله: نوادا نیاز به بهبود نرخ بیکاری روند

بسیاری از نوادا کارگرانی که شغل خود را از دست چون از coronavirus خاموش کردن باید بیان قابل فهم غضب با تاخیر آنها مواجه ایم تلاش برای فایل بیکاری. اما بیایید برش رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak و دولت او برخی از کساد — به یک نقطه.

انگشتان اشاره و ادراک ممکن است مسهل اما چه کسی در میان ما می تواند به پیش بینی ماه پیش اختلال که این آنفولانزای همه گیر است فرفورژه? هیچ دولتی در کشور است که آماده شد به یکپارچه رسیدگی عظیم و ناگهانی را افزایش دهد در افزایش بیکاری باعث اقتصادی و اجتماعی محدودیت در حال حاضر در محل.

ما عامل بدون راهکار بی سابقه ای در طول این زمان. در هفته پایان مارس 21, نوادا, تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت 1,300 درصد — بالاترین نرخ در کشور به بیش از 93,000.

“من آگاه هستم از نا امیدی. من شنیدن حدیثی داستان” رژیم صهیونیستی. Sisolak روز دوشنبه گفت: در پاسخ به شکایت در مورد سیگنال مشغول سقوط سیستم و مشکلات دیگر مواجه می شوند با کسانی که امیدوار به ثبت نام برای مزایای بیکاری یا آنلاین و یا از طریق تلفن. “من می دانم که برای هر فرد اگر شما یکی است که می توانید از طریق آن یک معامله بزرگ برای شما. ما باید ساختار در محل, من می توانم به شما اطمینان می دهم از این به روند این نوع volume.”

اما در حالی که نرخ بیکاری بوروکراسی واقع شده است غرق در هفته های اخیر مقامات دولتی باید بیشتر به ارائه کمک. فرماندار اشاره کرد که وزارت امور خارجه, استخدام آموزش و توانبخشی در حال گسترش آن ساعت و افزود: کارکنان — یک سخنگوی این سازمان گفت: آن را تا به حال سه برابر تعداد زیادی از مردم اختصاص داده شده به ادعاهای جدید. خوب. اما آن را به وضوح کافی نیست. بیشتر فوریت مورد نیاز است.

همچنین گفتن که خصوصی Facebook گروه به نظر می رسد پیش از این دولت از نظر کمک به کسانی که شغل خود را از دست حرکت بیکاری بوروکراسی. نقد و بررسی-مجله گزارش روز شنبه که Cyara نیل — که خودش از کار پس از او لاس وگاس شرکت به طور موقت بسته — راه اندازی صفحه ای به نام بیکاری در نوادا اطلاعات و کمک به, که در حال حاضر از 4000 عضو دارد.

“نبود یک محل برای کسی که برای رفتن و پرسش و دریافت پاسخ,” او گفت: “بنابراین من ساخته شده است.” گروه هشت مدیران — همه آنها با موفقیت ساخته شده است آن را از طریق بیکاری روند درخواست — پاسخ به سوالات و صاف اجتناب ناپذیر برجستگی است.

مقامات دولتی ممکن است کار خوبی برای توجه. علاوه بر این رژیم صهیونیستی است. Sisolak باید به طور موقت به سطح شیب دار تا ادعای نیروی انسانی به یک اندازه و حتی بیشتر و در نظر گرفتن یک 24/7 سیستم تا زمانی که بحران را تصویب کرده است. دولت نیز باید در رسیدن به خانم نیل که به نظر می رسد که یک یا دو چیز در مورد خنثی سازی نوار قرمز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im