سرمقاله: تحرک داده ها نشان می دهد که عمومی نیست ماندن در منزل بسیار طولانی

Coronavirus قرنطینه در حال پایان یافتن است که آیا سیاستمداران آن را می خواهم یا نه. که وحی از تحرک داده های منتشر شده توسط اپل.

در پاسخ به این ویروس شیوع اپل شده است و انتشار اطلاعات در مورد چگونه اغلب مردم درخواست جهت در نقشه های اپل. که مفید پروکسی برای تعیین مسافرت و دیگر الگوهای رفتاری. اپل داده ها با استفاده از Jan. 13 به عنوان پایه.

داده ها نشان می دهد که مردم در سراسر کشور ماندم, به از اواخر آوریل تا اواسط ماه آوریل است. آوریل 13, سفر با خودرو در حال کاهش 45 درصد است. از مارس 23 به 14 آوریل روز هفته کاهش بیش از 40 درصد از این قاعده استثنا نیست. قبل و بعد از مستندات سفر کاهش یافته است به ویژه در تعطیلات آخر هفته. در آن زمان بالاترین میزان ترافیک خودرو در سهشنبه, مارس 10. آن را اندازه گیری 36 درصد پایین تر از پایه.

سپس چیزی را تغییر داد. آمریکایی ها به طور پیوسته شروع به رانندگی بیشتر است. در مارس 1, رانندگی پایین بود کمتر از 12 درصد از پایه.

قرار داده راه دیگر آمریکایی ها در زمان 46 درصد بیشتر سفر در مارس 1 از آنها در اولین دوشنبه در ماه آوریل است. این بود که فقط در نتیجه برخی از کشورهای بازگشایی در تاریخ 1 مه. اعداد نشان می دهد یک افزایش ثابت در سفرهای اطراف شروع 15 آوریل است. این روند رخ داده است در شهرهایی مانند لوس آنجلس, شیکاگو, سیاتل و فیلادلفیا. نوادا و لاس وگاس به طور خاص — تجربه های مشابه افزایش دهد.

در حالی که سفرهای ماشین در حال بازگشت, عمومی حمل و نقل است. در مارس 13, حمل و نقل عمومی ridership — از جمله مترو و نور راه آهن و اتوبوس — تا به حال کاهش یافته است بیش از 76 درصد است. در مارس 1, آن پایین بود بیش از 70 درصد است. در لاس وگاس حمل و نقل استفاده در مارس 1 بود 60 درصد پایین تر است.

اعداد ارائه یک تذکر مهم در مورد محدودیت قدرت دولت. فقط به خاطر اینکه رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak مسائل مربوط به اقامت-در-خانه سفارش معنا نیست که مردم در حال رفتن به ماندن در خانه. اعضای عمومی خود را ارزیابی. در این مثال آنها رای گیری با اتومبیل های خود و به روزافزون مدرک گرفتن با زندگی خود را به بیشترین حد ممکن است.

اما این نیز روشن است که Nevadans و دیگران را جذب و تسهیلات برای این بیماری همه گیر. آن را بسیار آسان تر برای گرفتن شدت بیماری مسری از کسی که در اتوبوس یا مترو از اگر شما در یک ماشین. مردم باید تنظیم عادات خود را بر این اساس.

این است که این مفاهیم سیاست. سنگین دست دولت مقرر کرده اند به احتمال زیاد به یک نقطه از کاهش می گرداند. آن را اجتناب ناپذیر بود که تحمل مستندات خواهد افول در طول زمان است. اپل داده ها نشان می دهد که نقطه اوج نزدیک است. به عنوان سیاستگذاران گام به سهولت ویروس محدودیت در نوادا و در جای دیگر آنها را به طور فزاینده ای نیاز به مهارت استراتژی فراتر از انتظار میلیون ها نفر از آمریکایی ها به سر خم کردن در خانه های خود را تا زمانی که یک coronavirus واکسن بازدید بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im