سرمقاله: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak آسانسور بیشتر محدودیت در میان ’35-بعد روند نزولی’

نوادا است که آماده برای ورود به “فاز دو” از آن بهبود طرح به عنوان دولت همچنان به پیشرفت مثبت در وقتی که می آید به کوروناویروس. همان نمی توان گفت از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را abysmal ارتباطی و پیام رسانی در این بیماری همه گیر.

خبر خوب این است که نوادا نقل مکان کرد به مرحله دوم بازیابی آن برنامه ریزی فرماندار اعلام کرد. تقریبا سه هفته پس از لغو برخی از مستند محدودیت های دولت اجتناب از موانع است و در این میان یک “35-بعد روند نزولی,” او گفت:. تست به طور گسترده ای در دسترس است. جدید مثبت ادامه به سقوط به عنوان یک درصد از آزمایشات است. دولت سیستم بیمارستان دارای ظرفیت کافی. مسیر همچنان ادامه دارد و حتی اگر بسیاری از رستوران ها و خرده فروشان شروع دوباره خدمت راه رفتن در مشتریان با برخی از شرایط در مارس 9.

در تهیه بیانیه صادر شده در اواخر سه شنبه — پس از به طور ناگهانی لغو شد جلسه توجیهی و یک سقط تلاش در یک پیام ویدئویی — فرماندار نشان داد که مرحله بعدی شامل خواهد شد باز از قمار در اوایل ژوئن 4. سینما و چشمه های معدنی و استخرهای شنا و موزه ها ورزشگاه بارها و کلیساها ممکن است در حال حاضر نیز استقبال مشتریان و نمازگزاران تحت محدودیت های خاصی.

که برای کمک به بسیاری از نوادا صاحبان کسب و کار و کارکنان دولت به عنوان مبارزه با این کشور بالاترین نرخ بیکاری است. وجود ندارد و در دراز مدت پرش در coronavirus بستری شدن در بیمارستان این آخرین مرحله نیز ممکن است به طور بالقوه افزایش اعتماد به نفس در میان مصرف کنندگان تمایلی.

متاسفانه دفتر والی خیلی تلاش کرد تا خبر خوش.

رژیم صهیونیستی. Sisolak در اصل برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری در 5:30 p. m. روز شنبه بود اما اوراق در آخرین لحظه. انتشار اخبار توضیح داد که فرماندار “از فراوانی احتیاط” به محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به دیگران پس از او در بازدید از یک محل کار در هفته گذشته که در آن یک کارمند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. اما آلوده کارگر نیست حتی در زمانی که تسهیلات دولتی Sisolak حاضر بود. ما مایل فرماندار ادامه داد: سلامت خوب است اما در صورتی که همه وجود دارد به این عبارت “از فراوانی از احتیاط” است عظیم و کتمان حقیقت.

زنده جلسه قرار بود جایگزین با ویدئویی از پیش ضبط شده از استاندار منتشر خواهد شد بعد از آن شب. اما بود که قربانی از آن مخوف “مشکلات فنی.”

این همه می آید حدود یک ماه پس از فرماندار استفاده می شود “صبح بخیر امریکا” برای اعلام تصمیم خود برای گسترش نوادا مستند به ممکن است, اطلاع رسانی ملی مخاطبان قبل از او مشترک خبری با مردم انتخاب شد به نمایندگی.

اطلاعات حیاتی برای کمک به این حمله نامرئی دشمن در هر دو شرایط توجیه مستندات و تبیین نقشه راه از آنها. اما به جای ارائه مختصر و به طور منظم به روز رسانی فرماندار است و به جای آن تصمیم گرفتند به صورت پراکنده و مبهم است. همانطور که ما وارد فاز دو او نیاز به انجام این کار بسیار بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im