سرمقاله: رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اعلام وضعیت اضطراری به عنوان بودجه در ژنده پوش

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak در زمان اجتناب ناپذیر گام روز دوشنبه اعلام مالی “اضطراری” که حرکت نوادا نزدیک به بهره برداری از آن 400 میلیون دلار بودجه رزرو به منظور کمک به پوشش هزینه های عظیم از coronavirus اقتصادی آتن. نمایندگان موقت کمیته مالی انتظار می رود به موضوع مشابه اعلامیه در روز چهارشنبه.

بازی و مالیات فروش را تشکیل می دهند تقریبا نیمی از دولت صندوق به طور کلی درآمد. با قمار توقیف از اواسط ماه مارس و به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار تنها به آرامی آغاز به بازگشایی نوادا دوسالانه بودجه در ژنده پوش. رژیم صهیونیستی. Sisolak اشاره کرد که تحلیلگران در حال حاضر پروژه یک کمبود به عنوان بالا به عنوان $911 میلیون دلار برای سال مالی منتهی به ماه ژوئن است. کسری بودجه خواهد شد و خونریزی به مالی 2021 و به طور بالقوه فراتر از آن.

“با بسته شدن نوادا کسب و کار از جمله صنعت بازی بود که لازم است برای حفاظت از سلامت Nevadans” فرماندار در بیانیه ای گفت: “این کاهش در درآمد است و نه غیر منتظره و قابل توجهی است.”

اوایل ماه گذشته به عنوان مستند شروع به تاخت و تاز اقتصاد رژیم صهیونیستی است. Sisolak گفت: سازمان های دولتی به آماده شدن برای کاهش بودجه جمعا به مبلغ 687 میلیون طی دو سال مالی.

با افزایش مالیات مشکل فروش در طی چه ممکن است تکامل را به مقاصدشان افسردگی طبیعی جدید برای قانونگذاران دولت — در سراسر کشور — باید مجبور مالی داری. شایان ذکر است که مجلس در سال گذشته با اقتصاد خروش تایید سخاوتمندانه در نزدیکی دو رقمی افزایش هزینه های است که به خوبی بیش از رشد جمعیت و تورم همراه است. رژیم صهیونیستی. Sisolak حتی امضا اندازه گیری دادن به کارکنان دولت حق در مجموع مقرون به صرفه خواهد شد که تنها بیشتر استرس آینده هزینه های نقشه.

Coronavirus بحران است و در عین حال یکی دیگر از یادآوری ارزش محتاط و محتاطانه بودجه. اصرار به “صرف, صرف, صرف” در طول زمان خوب می سازد تا پایه بودجه ساخت آن را سخت تر به جلو و عقب زمانی که حزب متوقف می شود. خانه دموکرات ها در واشنگتن در حال حاضر فشار برای یک کمک مالی از ایالات متحده و رژیم صهیونیستی است. Sisolak و دموکراتیک قانونی رهبران روشن ساخته اند که فدرال کمک خواهد بود استقبال. اما اجازه دهید بچه های خودمان. هیچ کدام از این پول “است. به عنوان کمربندی سیاستمداران دو برابر افزایش بدهی ملی در پاسخ به این ویروس مستندات آنها تنها بار بیشتر خانواده ها در سراسر کشور از جمله در نوادا است.

هر بسته کمک برای ایالات متحده باید شامل شرایط برای اطمینان از پول واقعا سواحل تا خدمات ضروری و نیازی به سادگی قادر می سازد عادات بد. در ضمن به عنوان دولت ایالت بن Kieckhefer R-رنو آن را در این هفته در حال حاضر زمان برای نوادا قانونگذاران “برای ضربه زدن به ترمز بسیار سخت در هزینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>