سرمقاله: ظهور ویروس شماره شناسایی واقعا آسیب پذیر

امریکا آمار غم انگیز نقطه عطف در اوایل این هفته و در حال حاضر رنج می برد بیش از 100 ، 000 از دست زندگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان متحده حرکت با احتیاط به بازگشایی اقتصاد خود در اشاره به تحقق است که مستندات را نمی توان به طور نامحدود حفظ این سوال می شود که چگونه بهترین برای به حداقل رساندن تلفات انسانی رفتن به جلو.

در بالای این لیست باید پرداختن و حمله به خطرات آسیب پذیر ترین افراد مسن به خصوص کسانی که زندگی در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

به گزارش نیویورک تایمز این ماه است که یک سوم از کشته شدگان توسط این ویروس تنفسی شد و ساکنان ارشد زندگی جوامع است. دیگران قرار داده و تعداد و حتی بالاتر. یک مطالعه توسط بنیاد پژوهش در فرصت برابر که در نگاه 41 متحده از جمله نوادا که گزارش محل COVID-19 مرگ و میر در بر داشت که “42 درصد رخ داده است در پرستاری و مراقبت های مسکونی امکانات” دلیل اریک بوهم ،

و در نظر بگیرید که آمار از برخی از ایالات آمریکا از جمله نیویورک, کانون برای oubreak نمی عبارتند از بیمار پرستاری صفحه اصلی بیماران منتقل شده بودند به بیمارستان قبل از آنها در برابر این بیماری است.

نوادا انجام داده بهتر از بسیاری از کشورهای وقتی که می آید برای به حداقل رساندن مرگ و میر در ارشد امکانات. اما جدا شیوع بیماری بوده است کشنده باشد. ارتفاع Summerlin لاس وگاس تسهیلات شده است این سایت از حداقل 24 کشته و بیش از 130 مورد از coronavirus.

42 درصد تعداد راستا با ارقام جهانی. آقای بوهم اشاره می کند که محققان بین المللی مراقبت دراز مدت سیاست شبکه نگاه ویروس مرگ و میر در سراسر 18 کشور و تعیین حدود 41 درصد رخ داده است در خانه های سالمندان.

“این واقعیت که نزدیک به نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات” می نویسد: Avik Roy رئیس بنیاد تحقیقات در فرصت های برابر “بدان معنی است که 99.4 درصد از کشور که زندگی نمی کند در آن مکان است که تقریبا نیمی به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از بیماری است.” او ادامه می دهد:”اجازه دهید که غرق در: 42 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر در حال وقوع در امکانات است که خانه 0.62 درصد از جمعیت ایالات متحده.”

این باید اهمیت عمده ای برای تعدادی از بلندی تصمیم گیری در خصوص بازگشایی مدارس.

در طول این همه گیر فرمانداران و بهداشت حرفه ای با تاکید بر اهمیت کشش ویروس مرگ و میر بیش از یک دوره طولانی تر به منظور یدکی بیمارستان ها و محافظت از سیستم مراقبت های بهداشتی. آمده است که در هزینه های بزرگ به سالمندان قادر به فرار از محله های نزدیک که در توصیف بسیاری از خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک. همانطور که ما حرکت رو به جلو در این مبارزه از آن زمان به شدت تمرکز بر روی کسانی که بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر در حالی که اصرار دیگران برای ادامه با عقل سلیم احتیاطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im