سرمقاله: Clark County School District مبارزات با آموزش از راه دور

Clark County School District, کشور, پنجمین, است, تلاش برای پیاده سازی آموزش از راه دور برای آن 325,000 دانش آموزان — و عظیم آن اندازه نیست کمک می کند.

سرپرست منطقه عیسی Jara دستور دانشگاه بسته سه هفته پیش به کمک شامل coronavirus. مقررات دولت تقاضا که مدارس ارائه آموزش از راه دور برنامه به نوادا وزارت آموزش و پرورش مستند چگونه آنها قصد حمل در طول تعطیلی. کلارک کانتی موفق به ارائه پیشنهاد خود را در زمان. نه تشویق.

هفته گذشته در منطقه نشان داد که 79 درصد از دانشجويان به تماس شده توسط معلمان در طول هفته اول از بسته شدن با توجه به برنامه های آنلاین. این بدان معناست که 21 درصد از ثبت نام دانش آموزان تا به حال هیچ تعامل با مربیان در مورد ادامه تحصیل خود را در زمان خاموش شدن.

این مسئله فاکتورها باعث ایجاد پلاک مناطق سراسر کشور کوچک و بزرگ — و قابل درک است. مجازی مستند از اماکن عمومی در طول این ویروس در بحران است یک رویداد بی سابقه و چند نهاد عمومی یا خصوصی — آماده شدند برای این غیر قابل تصور سناریو. اما مشکلات حاد تر در منطقه را تثبیت منافع و بوروکراسی. لس آنجلس و نیویورک به عنوان مثال نیز مواجه موانع در مورد از راه دور آموزش نصب setups.

“مربیان می گویند که برخی از دانش آموزان و والدین آنها کاهش یافته است در ارتباط با مدارس به طور کامل — در دسترس از طریق تلفن, ایمیل و یا هر شکل دیگری از ارتباطات به عنوان خانواده مبارزه با گسترده تر اقتصادی و اثرات بهداشتی از شیوع کروناویروس” نیویورک تایمز گزارش داد در هفته گذشته.

کلارک کانتی مقامات شکایت کرده است که دسترسی به کامپیوتر از مسائل تا به حال مانع تلاش های خود را به خصوص در جوامع کم درآمد. خانه بدون اینترنت, مثلا, مطرح, چالش های منحصر به فرد به برنامه های آموزشی آنلاین.

“محدود سرمایه گذاری در بودجه برای آموزش از راه دور به تقویت بی عدالتی برای ما دانش آموزان در تمام مدارس ما” یک منطقه بیانیه ای گفت:. “همانطور که با دیگر مدارس در سراسر آمریکا, ما, هم در بازی uncharted waters, کار برای اطمینان از ما دانش آموزان و کارکنان قادر به نگه داشتن یادگیری و آموزش.”

درست است اما آن را برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی به بهانه ای برای شکست است.

در روزهای تعطیلی مدارس منطقه تا به حال نورد از یک برنامه رایگان به ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان در مکان های مختلف. مطمئنا آن را نیز می تواند التماس کردن راه های مبتکرانه برای تماس با هزاران نفر از دانش آموزان که معلمان تا کنون قادر به رسیدن به. شاید توزیع یادگیری بسته با وعده های غذایی می تواند یک روش است. علاوه بر این ایالات متحده خدمات پستی باقی مانده عملیاتی و مدارس قطعا باید اطلاعات تماس در دست برای فرد فرد دانش آموزان که به صورت الکترونیکی در دسترس نیست.

به اصطلاح “شکاف دیجیتالی” واقعی است اما Clark County مسئولان مدرسه نمی تواند حل این مشکل در هفته های آینده. آنها نیاز به کوشش برای رسیدن به دانش آموزان و خانواده هایی که باقی مانده اند از تماس در حالی که اطمینان حاصل کرد که کسانی که قادر به شرکت در درس آنلاین هستند در واقع در حال پیشرفت تحصیلی. مقامات منطقه نیز باید با تدوین برنامه های احتمالی با توجه به پتانسیل مدرسه تابستانی فرصت برای دانش آموزان را از دست کار و حفظ سیاست برای بچه ها که لحن خود را در طول بسته شدن.

در ضمن این ویروس بحران باید احیای بحث در مورد اینکه آیا Clark County School District تبدیل شده است قابل اندازه. پیشنهادات برای شکستن این منطقه به عنوان بسیاری از شش نهاد جدا شده اند شناور برای سال شده اند اما مانع توسط نیروهای دفاع از وضع موجود است. سازش منجر به قانون پنج سال پیش به سازماندهی مجدد منطقه با چشم نسبت به ارائه فردی دانشگاه با استقلال بیشتر. اما این بیماری همه گیر را دوباره برجسته که کنترل محلی کارآمد تر است و این منطقه را اندازه خالص است که یک مانع برای پیشرفت تحصیلی و نوآوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>