سرمقاله: CCSD یک بار دیگر گمراه کننده در مورد کاهش بودجه

اگر فقط هر تازه فرد بیکار به حال برای مقابله با “کاهش” رو Clark County School District.

روز دوشنبه در مدرسه امنا دریافت یک سخنرانی در مورد چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار خواهد منطقه را به امور مالی. مقامات منطقه گفت که آنها رو به یک $38 میلیون دلار کسری به دلیل بیماری همه گیر.

این کل داستان است. برخی از چشم انداز است.

در سال گذشته این منطقه را اصلاح نهایی بودجه پیش بینی درآمد $2.443 میلیارد دلار است. دو سال پیش این منطقه را عامل درآمد $بود 2.344 میلیارد دلار است. در این سال پس از $38 میلیون ویروس “کاهش” — منطقه انتظار دارد درآمد $2.445 میلیارد دلار است. بنابراین این منطقه پروژه های خود را صرف افزایش خواهد یافت با وجود ویروس ها و کاهش اندکی در ثبت نام. که یک سال-به-سال کبیسه در میان بدترین بحران مالی در دهه.

مقامات ادعا می کنند این یک برش از آنجا که آنها تا به حال می خواستم به صرف حتی بیشتر. تخمین بودجه منطقه تعداد کنندههای ارسال شده در اوایل سال جاری پیش بینی $2.483 میلیارد دلار در سال درآمد. اما زمانی که نوادا نرخ بیکاری می تواند بالای 25 درصد, تخت, درآمد چیزی است که برای جشن گرفتن نیست افسوس.

اما در این منطقه اجرا شده است و این راهکار را برای سال. با وجود ثابت درآمد را افزایش می دهد مقامات و رهبران اتحادیه نگه داشتن شکایت علنی و disingenuously در مورد کمبود بودجه.

در سال 2017, منطقه ادعا کرد که آن را به حال 60 میلیون دلار بودجه ، در سال 2018 شد a $68 میلیون کسری. در 2019, سرپرست عیسی Jara حذف مدرسه رؤسای قبل از معکوس خود را به عنوان بخشی از تلاش برای بستن یک قرار است 17 میلیون دلار کسری بودجه. اجازه دهید کسانی که در آموزش و پرورش ایجاد بحث به اندازه کافی بلند و برخی ادعا می کنند این منطقه هنوز هم نشده که از 1 میلیارد دلار در بودجه آن را “از دست رفته” در طول رکود اقتصادی ،

منطقه درآمد به طور کلی طول رکود بزرگ, اما آن را رفته تا به طور پیوسته از. در سال 2013 این منطقه در مجموع عامل درآمد $بود 1.962 میلیارد دلار است. پس از سال ها از “کاهش” بودجه آن خواهد بود تقریبا 500 میلیون دلار بالاتر فقط هفت سال بعد. حتی این اهمیت جلوه چقدر به آموزش و پرورش است. آن را شامل نمی شود بیش از 100 میلیون دلار در سال برای دولت تامین می شود برنامه های مانند زوم و پیروزی مدارس.

Decling درآمد نیست بزرگترین دلیل برای این منطقه را مکرر مشکلات بودجه. مقصر افزایش هزینه ها و چانه زنی جمعی ، به عنوان مثال در این منطقه در حال حاضر برای افزایش کارکنان جبران خسارت بیش از $57 میلیون سال آینده است.

این امکان وجود دارد که پس از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak می شود برای تماس با یک جلسه ویژه منطقه را ببینید واقعی سال بیش از سال کاهش در درآمد. که می تواند بودجه پریشانی — اگر چه آن را به احتمال زیاد بسیار کمتر شدید تر از آنچه که بسیاری از کار نوادا مالیات دهندگان خواهد ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im