تجارت الکترونیک منفجر شده در مارس با BOPIS محبوب تر از همیشه

کلید بینش:

  • BOPIS ایجاد کرده است یک وضعیت برنده-برنده برای مصرف کنندگان و خرده فروشان در طول بیماری همه گیر.

همه که اجتماعی سوريه در ماه مارس منجر به بزرگ سال بیش از سال های در خرید آنلاین با شکستن رکورد فروش سیستم وارد شده برای خرده فروشی و خرید آنلاین انتخاب کنید تا در فروشگاه (BOPIS) سفارشات.

برخی از داده ها در نرم افزار Adobe Analytics مارس تجارت الکترونیک گزارش امروز منتشر شده است و تقریبا خنده دار عکس از لحظه کنونی: آنلاین پیژامه و فروش بیش از 143% آنلاین خرید مواد غذایی است که تا 110% و آنلاین فروش الکل رسید 74%.

اما چیزی که تعجب آور با توجه به نرم افزار Adobe دیجیتال بینش مدیر تیلور Schreiner, بود, افزایش, الکترونیک, قیمت با توجه به زنجیره تامین اختلالات همراه با افزایش در تقاضای مصرف کننده.

“الکترونیک شده اند تقریبا بدون وقفه روند رو به پایین از نرم افزار شروع به ردیابی قیمت بیش از شش سال پیش” Schreiner گفت. “سه ماه گذشته دیده می شود پایان دادن به ثابت که روند قیمت رو به پایین.”

خرده فروشان پوشاک مبارزه در این صورت مجبور فروشگاه تعطیل در سراسر کشور با توجه به Covid-19 شده اند با استفاده از جمعه سیاه در سطح تخفیف برای تشویق خرید آنلاین با توجه به نرم افزار Adobe. و در حالی که مصرف کنندگان می توانند به طور کلی انتظار تخفیف در سراسر ماه مه و ژوئن به عنوان خرده فروشان مبادله محصولات فصلی فروش در اوایل این سال است.

آنلاین قیمت خرده فروشی در آوریل 12% پایین تر از آنها در ماه مارس—یک قطره است که معمولا تنها حدود 2.9%. کمک کاهش قیمت آنلاین پوشاک فروشان دیدم 34 ٪ در سال بیش از سال افزایش فروش در ماه آوریل است.

پناهگاه در محل سفارشات نیز افزایش یافته مصرف کنندگان اعتماد در خرید آنلاین در حالی که اختلال در حمل و نقل را تحت فشار قرار دادند آنها به دنبال محصولات در فروشگاه های نزدیک به خانه در طی چند ماه گذشته. “ما شاهد سه برابر از BOPIS خرید سال بیش از سال برای سه هفته اول آوریل” Schreiner گفت.

خرید استراتژی اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به “دریافت محصولات آنها نیاز به سرعت و از فروشندگان می دانند در حالی که همچنین اجازه دادن به خرده فروشان تغییر خرده فروشی خود را و رد پای به یک سیستم توزیع و نگه دارید و به جای خود را در زندگی مردم است,” او گفت:. “BOPIS شده است یک پیروزی برای هر کس در این زمان به چالش کشیدن.”

دیگر قابل تغییر است چگونه مواد غذایی قیمت شروع به پریدن کرد—چیزی است که به طور کلی نسبتا پایدار—که بیشتر مصرف کنندگان تبدیل به آنلاین برای خرید مواد غذایی. اما با توجه به نرم افزار Adobe داده آن را افزایش قیمت کالاهای اساسی مانند تخم مرغ و گوشت که مسئول چشم انداز مثبت. آن را به قفسه پایدار غذاهای فرآوری شده که در حال گرفتن بیشتر و گران قیمت به دلیل افزایش تقاضای مصرف کننده.

“به عنوان مصرف کنندگان سهام خود را pantries آنلاین قیمت قفسه پایدار موارد رخنه کرد تا” او گفت:.

داده ها همچنین نشان داد که 74 درصد افزایش فروش الکل در بین 11 مارس و آوریل 21 و جهش قابل توجه در فروش آنلاین از اقلام مواد غذایی و الکترونیک و کتاب. با وجود اختلال در زنجیره تامین الکترونیک و کتاب هر دو در حال تجربه “تعجب آور موازی تغییرات” Schreiner گفت. مردم خواستار بیشتر از محصولات در حالی که کار و حلق آویز کردن در خانه—چیزی که به احتمال زیاد تغییر تا دوران اجتماعی فاصله را تصویب کرده است.

“زمانی که من در این داده ها می بینم نشانه ای از تغییرات رادیکال در چگونه مردم رفتن در مورد روز خود را,” او گفت:. “مردم سفارش آنلاین به جای رفتن به فروشگاه; جوراب زنانه ساقه بلند خود را pantries از مرورگر وب خود را; با استفاده از برنامه های تلفن همراه به خرید لباس پیراهن به جفت با پیژامه کف و کف سازی اطلاعات عمومی خود را به خانه تئاتر و خانه دفتر در حالی که نشسته در جداول آشپزخانه.”

کسانی که شیفت معنی است که مصرف کنندگان و خرده فروشان و سیاستگذاران همه نیاز به ارزیابی مجدد روند که آنها قبلا با تکیه بر, او گفت:.

داده ها نشان می دهد بیشتر مدارک و شواهد از رشد تجارت الکترونیک شده است که نزدیک به ثابت خودداری پس از همه گیر طلیعه مصرف کنندگان به خانه های خود در اواسط ماه مارس. و در حالی که برخی از شرکت ها در حال تلاش برای ایجاد محصولات خود را در دسترس از طریق مستقیم به مصرف کننده سیستم عامل های دیگر به دلیل بیم و مزایای تجارت الکترونیک قوی سیستم است که آنها در حال حاضر در محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>