پویا, پیام, تخته در لاس وگاس بزرگراه مجموعه به زندگی

پس از چند ماه تاخیر, پویا, پیام, تخته در امتداد بزرگراه بین ایالتی 15 و ایالات متحده بزرگراه 95 به مجموعه ای هستند زندگی می کنند.

42 فعال مدیریت ترافیک نشانه خواهد بود به طور کامل عملیاتی آغاز و در ساعت 10 صبح روز شنبه. نشانه عمل در همکاری بین نوادا وزارت حمل و نقل و منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا.

نصب همراه عازم شمال و عازم جنوب I-15 بین راسل جاده و خیابان واشنگتن و همچنین به عنوان همراه در ایالات متحده 95 بین دره مشاهده و لاس وگاس بلوارها به عنوان بخشی از پروژه نئون کامل رنگ چراغ نشانه ها را ارائه نسل بعدی در زمان واقعی اطلاعات درایور.

این نشانه ها را رله اطلاعات در مورد سقوط حد سرعت تغییرات و محدودیت ها و در نتیجه بهبود ایمنی و جریان ترافیک را با کاهش دیفرانسیل سفر سرعت و احتمال ثانویه سقوط.

نشانه هایی بودند که قرار است به طور کامل عملیاتی در دسامبر اما تاخیر شد تا ماه مارس به دلیل بد شبکه فیبر تکه.

“ما هیجان زده هستیم تا در نهایت باید فعال مدیریت ترافیک نشانه های بالا و در حال اجرا” گفت: حمل و نقل سخنگوی وزارت تونی Illia. “آنها در نهایت بهبود رفت و آمد ،

در حال حاضر ارسال شده در حال اجرا دیجیتال محدودیت سرعت در سمت راست و بالا اشغال وسایل نقلیه علامت در سمت چپ. رانندگان را متوجه نشانه های جدید تنظیمات که شامل خط کنترل فلش و X را در طول سفر خطوط.

NDOT حذف تمام فلزی استاتیک, محدودیت سرعت, علائم هفته گذشته و تنها تکیه بر رهبری نشانه.

در اینجا چند چیز رانندگان نیاز به دانستن در مورد دیجیتال جدید ثبت نام سیستم:

دیجیتال با سرعت حد نشانهها: نشانه های دیجیتال اجازه می دهد برای سرعت متغیر محدودیت که نادیده گرفتن معمولی محدود کردن سرعت. در صورت نیاز به سرعت حد می تواند کاهش یا افزایش یابد برای بهبود جریان ترافیک از طریق مناطق متراکم. این تغییر محدودیت سرعت در حال اجرا است و اگر قطع برق رخ می دهد آخرین پست شده سرعت محدود خواهد بود و این اجرا به سرعت.

دیجیتال HOV نشانهها: نشانه های دیجیتال را می توان تغییر برای باز کردن خطوط HOV به طور کلی ترافیک زمانی که حداقل دو خط از ترافیک بسته شده است. این گزینه باعث بهبود جریان ترافیک در اطراف یک تصادف و یا کار منطقه. اگر یک HOV lane, است, باز, دیجیتال ثبت نام خواهد شد به عنوان خوانده شده “به” به طور موقت اجازه می دهد دسترسی به تمام وسایل نقلیه حتی با یکی از سرنشینان به صورت قانونی عبور دو خط سفید به استفاده از خطوط HOV lane.

خط کنترل کاراکتر: نمادها مانند فلش و X را فعال خواهد شد در سراسر بزرگ تابلوهای پیام کشش در سراسر بزرگراه بر اساس شرایط جاده و ترافیک تقاضا و برنامه ریزی شده یا بدون برنامه ریزی فعالیت های. اگر وجود دارد هیچ جاده اثرات نشانه باقی خواهد ماند و تاریک است.

چهار آیکون های مختلف استفاده خواهد شد برای کمک به با لین کنترل.

— زرد X با کلمه “احتیاط” خواهد بود ارسال شده در بالای خط زمانی که رانندگان باید با احتیاط ادامه دهید.

— زرد X با کلمه “ادغام” خواهد بود ارسال شده در بالای خط زمانی که رانندگان نیاز به آماده شدن برای ادغام به دلیل یک خط بسته.

— یک X قرمز با کلمه “بسته” خواهد بود ارسال شده در بالای خط زمانی که آن را بسته به ترافیک.

— هنگامی که رانندگان فراتر از فعال لین کنترل و در بازگشایی خطوط آنها را ببینید فلش سبز با کلمه “باز” بالاتر از همه خطوط.

Tropicana کار

فاز دوم Tropicana خیابان جاده پروژه حرکت همراه با چندین امتداد کلید شرقی-غربی جاده در دست ساخت است.

کار در جریان است بین مریلند پارک وی و شرق خیابان شرقی به پیکس جاده شرقی به تخته سنگ بزرگراه و کوه ویستا خیابان به Nellis بلوار.

— در مریلند پارک وی به شرق کشش وجود دارد هموار و فرز در هر دو رو به مشرق و westbound خطوط. کار انتظار می رود که برای قرار دادن در پایان ماه.

— شرق به پیکس بخش شامل متفرقه بتن کار با چند خط تعطیلی. کار را در اینجا رخ می دهد هر چند ماه آوریل است.

— شرق به تخته سنگ بزرگراه کشش شامل لبه فرز با چند خط تعطیلی در زمان. کار انتظار می رود که برای اجرای هر چند در اوایل ماه آوریل است.

— در نهایت کوه ویستا به Nellis بخش شامل پیاده رو و جلوگیری از حذف با چند خط تعطیلی در زمان. در اینجا کار کامل خواهد شد در ماه آوریل است.

RTC اتوبوس را حفظ 15 دقیقه فاصله سرویس در مسیر 201 در طول ساخت است.

ارسال سوالات و نظرات به [email protected] لطفا شماره تلفن خود را. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de