Durango رول نی برای رسیدن به کلاس 4A دولت نیمه نهایی

رنو — Durango یک بار تا به حال بهترین پسران بسکتبال برنامه در میان مدارس دولتی در جنوب نوادا. بنابراین زمانی که چاد Beeten پذیرش مربی در مه, او با قصد بازگرداندن شکوه آن است.

او فقط نمی دانم این اتفاق می افتد تا به سرعت.

از پیشگامان نورد به یک 70-47 پیروزی بر نی در شب چهارشنبه در Lawlor مرکز حوادث ادامه خواهد داد و تلاش خود را برای اولین بار مسابقات قهرمانی کشور از سال 1996 در برابر کویر سنبه روز پنج شنبه در کلاس 4A دولت نیمه نهایی. Bishop Gorman نقش اسپانیش سپرینگس در کلاس دیگر 4A نیمه نهایی بازی.

برندگان را برای مسابقات قهرمانی کشور جمعه.

“ما قطعا فکر می کردم اگر همه چیز به ما راه اگر همه چیز را منعکس راه حق که شاید ما می خواهم که فرصت” Beeten گفت. “این ناشی از خرید در کار سخت و بازی با هم.”

Beeten استخدام شد به جای مربی دیرین deshawn می هنری در Durango در ماه مه پس از موفقیت تصدی در کلارک که شامل دو کلاس 3A مسابقات قهرمانی کشور از 2014-16 و سفر به کلاس 4A دولت بازی مسابقات 2019. Beeten این تیم در Clark, بازی های برگزار شده به جای متد با تکیه بر یک اختناق man-to-man دفاع و دقیق اعدام نیمه دادگاه جرم.

اما با بخش من کالیبر سپاه پاسداران در Durango مانند آنتونی شکارچی Keshon گیلبرت و سباستین ماک از پیشگامان در حال بازی سریع تر از تیم او در گذشته است.

“که در آن نقاط قوت ما هستند در محیط” Beeten گفت. “ما پاسداران هستند. علاوه بر این ، ما فقط مشغول به کار در افزایش سرعت در بازی به نقاط قوت ما است. ما در حال بازی به نقاط قوت ما است. که بهترین ما می توانیم انجام دهیم.”

از پیشگامان (21-9) ارسال شده خود را برای اولین بار 20-برنده فصل پس از 2008-09 و زدم کورونادو و ایمان لوتری به کسب یک سفر به رنو و یک محل در کلاس 4A یک چهارم نهایی مقابل نی. آنها تلاش در سه ماهه اول سال در برابر اظهارات’ منطقه دفاع ساخته شده است اما یک 11-8 منجر قبل از تسریع سرعت در دوم و سوم و چهارم.

شکارچی و Keshon گیلبرت جستوجو کرد رنگ و لگد به باز کردن بورس و یا کاهش یافته است عبور می کند به برش و نی تلاش برای حفظ سرعت. ماک با یک گل بازی-بالا 25 امتیاز Kendrick گیلبرت اضافه شده 14 امتیاز و شکارچی به پایان رسید و با هشت امتیاز و هشت کمک می کند.

برای Durango در حال حاضر آن را به صحرا سنبه یکی دیگر از بالا, عمومی برنامه مدرسه.

“من فقط احساس می کنید مانند آن است که همه با هم” گفت: شکارچی ارشد که قبلا تحمل سه مستقیم از دست دادن فصل است. “سوالات مردم همیشه از من خواسته بودند ‘شما بچه ها خیلی خوب تا چه حد می تواند به شما بچه ها واقعا رفتن؟’ ما نگه داشته است که تراشه بر شانه ما. … آن را احساس می کند خیلی خوب برای بیرون رفتن مثل این من ارشد سال, مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.”

کلاس 2A

شیب 58, مراتع 52 — در Lawlor, حوادث, مرکز, جیک Bevacqua به ثمر رساند 22 برای ایرانی و و اوبینا Ezeanolue اضافه شده 14 امتیاز در کلاس 2A دولت مسابقات نیمه نهایی. برودی غلام تا به حال یک تیم بالا 18 امتیاز برای Highlanders.

West Wendover 68, Lincoln County 58 — در Lawlor, حوادث, مرکز, Cody زلا 23 امتیاز برای سیاهگوش و کوبه کلی به ثمر رساند و 16 در نیمه نهایی دیگر. عیسی Gonzalez رهبری Wolverines با 16 امتیاز و دیگو Cuevas اضافه شده 11 امتیاز.

تماس با خبرنگار سام گوردون در sgordon @reviewjournal.com. Follow @BySamGordon در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im