هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه به نظر می رسد به رفتن جریان اصلی در میان ورزش های اصلی از درجه اعتبار ساقط

بینش کلیدی:

با عمده ورزشی لیگ تعطیل برای آینده قابل پیش بینی و آینده, مربوط به اینده ورزشی است که به دنبال برای کمک به پر کردن جای خالی با یک ویژه اجتماعی فاصله پسند نوع رقابت است.

هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه لیگ را دیده است 200% چشم انداز مثبت در بینندگان در سال گذشته — یک روند است که به شتاب از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس مستند. آن را نیز دیده می شود 90 درصد افزایش خلبان مشارکت و 60 ٪ افزایش در رسانه های اجتماعی زیر است.

به عنوان یک بازی است که شامل کنترل از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین صیقل با برس گردان را از طریق حلقه در 90 مایل در ساعت و یا سریع تر از لیگ است به خصوص به خوبی می چرخاند به استفاده از این زمان زمانی که تماس های دیگر ورزشی هنوز هم خطر افشای بازیکنان به Covid-19.

این سازمان منصوب سابق دیرین NBA اجرایی راشل جاکوبسن به عنوان رئیس جمهور جدید این هفته به عنوان آن به نظر می رسد به شکستن بیشتر به جریان اصلی. Adweek صحبت با جاکوبسن در مورد مرور مستند عصر و آینده هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه به عنوان یک ورزش.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

Adweek: برخی از برنامه های خود را برای روز اول خود را در کار ؟

جاکوبسن: حال که من شروع به در یک زمان منحصر به فرد ما ورزش اصیل می آمیزد دیجیتال با. بنابراین با طرفداران در حال حاضر تماس با ما یک زندگی واقعی بازی های ویدئویی در حال حاضر بیش از همیشه ما تکیه به آلی مجازی کنار ما خطر ناک رباتیک ورزش واقعا به ارمغان بیاورد رقابت های ورزشی, سرگرمی و نوآوری به طرفداران در صفحه اصلی.

ما نمی باید به محوری بیش از حد [به عنوان] ما در حال حاضر ریشه های عمیق در esports جامعه است. ما در واقع فقط پیچیده ما esports مسابقات 2020 DRL شبیه ساز فايلهاي اوایل این ماه با توزیع در حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب و ما شده ایم در ادامه به جریان تاریخی نژادها در توییتر. و ما نیز در حال آماده سازی خود برای یک مجازی جدید هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه ای سری است که می شود در یک ملی پخش تلویزیونی شریک و ما قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن با شما در هفته های آینده.

ترافیک در حال حاضر در حال افزایش است که این ورزش shutdown شروع به اتفاق می افتد. آیا شما قادر به جدا کردن آن تاثیر خاص از آن به طور کلی روند ؟

ما شده ایم از دیدن باور نکردنی رشد در بینندگان و مشارکت: 200% میانگین بینندگان 90 درصد افزایش مجازی هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه مشارکت و 60% فن پایه رشد در سراسر اجتماعی و رسانه ای بیش از سال گذشته است. بنابراین به نقطه ما قطعا در حال افزایش است. و در حال حاضر بیش از هر زمان هنگامی که بسیاری از طرفداران ورزش در حال تلاش برای اتصال با ورزش آنها عشق ما توانستیم به یک مخاطب جدید توسط متقاطع فن آوری های شگفت انگیز است که ما با یک خطر ناک ورزش از هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه.

آنچه که ما در حال پیدا کردن است که برخی از افراد کمی به هیچ آگاهی از DRL و آنها به سرعت می توانید به سرعت در ورزش—آنها را در درک چگونه نژادها کار آنها بدست بدانید که خلبانان ما از نزدیک و شخصی با برخی از پشت صحنه محتوا است که ما در حال هل دادن از طریق اجتماعی ما. بنابراین ما قادر به واقعا استفاده از زمان برای ادامه این حرکت مثبت و واقعا افزایش پایه فن و همچنین با این پخش و توزیع اجتماعی در طول زمان است که بسیاری از ورزش های دیگر ممکن است در مکث.

“در حال حاضر بیش از هر زمان هنگامی که بسیاری از طرفداران ورزش در حال تلاش برای اتصال با ورزش آنها عشق ما شده است را در مخاطبان جدید.”
-هواپیماهای بدون سرنشین مسابقه لیگ جمهور راشل Jacobson

چگونه است که مستند خود را تغییر کلی استراتژی بازاریابی?

این یک فرصت خوب برای ما فقط داد تمام مناطق که ساخته شده است این رشد فوق العاده ای در سال گذشته برای کمک به ما را به مشارکت در جای خود برای آینده است. بنابراین من نمی خواهد می گویند که بازاریابی کاملا تغییر کرده است, اما شما قطعا دیدن ما انجام می دهند بیشتر در این بشردوستانه فضا. بنابراین ما قادر به استفاده از موقعیت خود را به عنوان یک ورزش جهانی مالکیت برای خوب بیشتر از حمایت از جوامع است. ما شده ایم بخشی از چیزهایی مانند [ناامنی غذایی جمع آوری کمک] #AllIn چالش که در آن ما با استفاده از خلبانان ما و جالب برای بالا بردن باور نکردنی بودجه برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net