درایو از طریق COVID-19 تست سایت در لاس وگاس باز می شود به تمام comers

پس از رزرو آزمون جدید کروناویروس تقریبا به طور انحصاری برای بیمار آزمایش های تشخیصی در دسترس خواهد بود در لاس وگاس به هر کسی که می خواهد آن را از طریق یک درایو جدید از طریق طرح ارائه شده توسط مرکز پزشکی دانشگاه and Clark County است.

در خروج از قبلی معیارهای تست — با تعیین وقت قبلی در روز سه شنبه و چهارشنبه در طبقه اول از Orleans پارکینگ گاراژ — نمی تواند محدود به کسانی که با علائم COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

روز اضافی انتظار می رود به آن اضافه شود و پس از ارزیابی از دو روز اول.

از بین بردن محدودیت هایی که ممکن است آزمایش این طرح فراتر از توصیه های جدید توسط فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. کسانی که دستورالعمل های به روز یکشنبه در حال حاضر اصرار تست برای افراد بدون علائم هستند که در برخی از گروه های اقلیت و یا زندگی می کنند که در تنظیمات گروه.

این سازمان همچنین توصیه تست برای افراد بدون علائم هستند که “اولویت بندی توسط ادارات بهداشت و یا پزشکان” به منظور نظارت بر بهداشت عمومی.

معیارهای تست شده اند که “بسیار سیال” در حال شل شدن تا بیشتر به عنوان ظرفیت برای تست افزایش می دهد دکتر Shadaba اسد, UMC پزشکی مدیر بیماری های عفونی گفت: دوشنبه.

“قبل از آن محدودیت ها به دليل محدود قابلیت تست” گفت: اسد عضو فرماندار مشاوره پزشکی تیم است. UMC در حال حاضر هیچ کمبود لوازم مورد نیاز برای تست از جمله سواب مواد و مواد دیگر, او گفت:.

جدید, تست, توصیه های

زمانی که این بیماری همه گیر کردم اول خود جای پایی در ایالات متحده حدود دو ماه پیش تست عمدتا محدود به بیمارانی که علائم آنقدر شدید است که آنها بستری در بیمارستان است. مردم با علائم خفیف توصیه شد به خود منزوی در خانه و به ندرت مورد آزمایش قرار گرفتند.

در چند هفته گذشته به عنوان تست ظرفیت گسترش یافته است تست تبدیل شده است بیشتر به طور گسترده ای در دسترس به مردم با علائم خفیف. هر چند آن دیگر لیست انتظار, UNLV, پزشکی, پزشکی و عمل UNLV پزشکی مدرسه همچنان به حد تست در آن درایو از طریق برنامه به کسانی که با علائم و اگر آن را با توجه به شل شدن آن معیارهای یک سخنگوی گفت.

به روز شده در CDC توصیه هایی برای, چه کسی باید آزمایش می شود اضافه شده افراد بدون علائم خاصی از نژادی و اقلیت های قومی است که “هنگامی که آنها را توسعه COVID-19 آنها تمایل به عواقب نامطلوب از بیماری” اسد گفت.

با توجه به CDC وب سایت این گروه در حال حاضر عبارتند از: “آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی و لاتین, (و) برخی از قبایل سرخپوستان آمریکایی.”

CDC توصيه نیز شامل افراد بدون علائم است که شرایط جدی پزشکی است که اسد گفت شامل پیوند عضو دریافت کنندگان و مردم از دریافت شیمی درمانی که می تواند سازش سیستم ایمنی بدن است.

همچنین توصیه می شود برای آزمایش افراد بدون علائم هستند که در زندگی یک بی خانمان مرکز و یا دراز مدت مراقبت از تاسیسات است.

منطق پشت این گسترش توصیه این است که “این واقعیت که ما می دانیم که وجود دارد این است که بخش بسیار زیادی از جمعیت است که یا حداقل علامتی و یا کاملا بدون علامت — این رانندگان از گسترش عفونت” اسد گفت.

وعده گسترده تر تست

بیشتر جامعه می تواند شناسایی کسانی که در سکوت انتقال بیماری “موفق تر از ما در حال رفتن به در جلوگیری از گسترش بیماری در جامعه ما,” او گفت:. افرادی که تست مثبت می تواند جدا از دیگر مردم و مخاطبین خود اطلاع داده می شود.

هفته گذشته جنوب نوادا سلامت منطقه نمایندگان گفت که مقامات بهداشت خواهد بود با استفاده از “حمله نیروهای” درمانگاه های سیار و از طریق درایو مکان هدف برای تست بیشتر مستعد ابتلا جمعیت از جمله برخی گروههای اقلیت و افراد 65 ساله و مسن تر و آسایشگاه ساکنان.

گسترش تست شده است تبلیغ به عنوان کلیدی برای بازگشایی متحده برای کسب و کار. اما تست حجم در نوادا به حال راکد باقی مانده برای هفته قبل از صعود در روزهای اخیر.

“این تست را تبدیل خواهد شد بسیار مهم است که ما حرکت رو به جلو” اسد گفت. “هنگامی که این اجتماعی فاصله اقدامات برداشته این (آلوده) مردم اگر آنها مشخص خواهد شد گسترش این بیماری و ما را به جایی که بودیم چند هفته پیش. از این رو این فشار به صورت بسیار گسترده و تهاجمی تست.

اسد گفت: این برنامه در نیواورلئان است فقط آغاز مرحله بعدی.

مردم می توانند برنامه یک درایو از طریق انتصاب به آزمایش می شود در نیواورلئان از طریق UMC وب سایت در www.umcsn.com. این سایت می تواند به جای 300 ملاقات سه شنبه و روز چهارشنبه دوباره.

تماس با مریم Hynes در [email protected] یا 702-383-0336. Follow @MaryHynes1 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>