دکتر Fauci می شود, الهه شعر و موسیقی برای هنرمندان با این آژانس Instagram پروژه

ممکن است شما را به تماشای مستقیم صحبت immunologist Dr. Anthony Fauci, رئیس بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت در جلسات روزانه از کاخ سفید و نزدیک به ثابت رسانه ها ظاهر در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

اما شما هرگز دیده می شود او را کاملا شبیه به این.

یک پروژه از San Francisco-منطقه آگهی آژانس ساقی, درخشش, سخت گیر & همکاران به چالش کشیده هنرمندان—هر کس از جوانب مثبت چاشنی به کار طراحان doodle—به جاوید Fauci در نقاشی کولاژ و یا هر رسانه دیگر از انتخاب به “درخشش نور در متخصص ما می دانیم و قهرمان ما باید در حال حاضر می گوید:” BSSP گروه مدیر خلاق Sinan Dagli. “این یک تماس اقدام به روشن کردن تصویر خود را به یک اثر هنری.”

و مردم پاسخ داده اند در راه هر دو خارق العاده و کاملا فوق العاده: Fauci به عنوان بنجامین فرانکلین در مرکز C-توجه داشته باشید Fauci به عنوان استیو نش در یک Phoenix Suns, یونیفرم, Fauci به عنوان Shepard Fairey را آندره غول پیکر (“اطاعت” در واقع!), Fauci به عنوان یک جنگجوی سوار بر اسب Fauci به عنوان یک رنسانس الوهیت کامل با هاله طلایی.

عبارات مانند “آرامش خود را حفظ و حمل در” “حقیقت” و “ماندن F*ck صفحه اصلی” در حال سوار بیش از تصویر خود را در این مصرف کننده-ایجاد گنجینه ای همراه با پیامهایی مانند “امید” و “گوش دادن.”

BSSP راه اندازی کرده است یک Instagram account @fauciart برای کمک به برخی از ویژگی های standout قطعات از جمله کار از هنرمند محبوب @duhrivative که به اشتراک گذاشته شده نسخه خود را از دانشمند با 18,000 پیروان. حرکت ساخته شده است به سرعت در یک زمان کوتاه در Imgur ورود 114,000 نمایش و بیش از 300 نظرات.

Execs در BSSP که برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن هنر در دنیای واقعی در هر زمان که ممکن است عرضه #FauciArt به عنوان یک داخلی ابتکار متولد قرنطینه اجباری و در نتیجه cabin fever. همچنین بر خاست از میل به خدمت به منافع عمومی گفت: Dagli که پیشگام این مفهوم است.

“گرفتن اطلاعات دقیق از منابع حق می تواند صرفه جویی در زندگی می کند” او می گوید. “متاسفانه به عنوان یک جامعه ما تمایل به گوش دادن به افراد مشهور و یا بلندترین صدای بیش از واجد شرایط حرفه ای است.”

هدف از این پروژه هنری به نوبه خود Fauci که اغلب به نام کشور صدای دلیل در طول این بحران به یک پاپ نماد فرهنگی. Fauci توسعه فن های بزرگ پایه در ماه های اخیر از طریق رسانه ها ظاهر, اما او نیز تبدیل به یک مکرر هدف از برخی از محافظه کاران که احساس مواضع خود را در قرنطینه و فاصله اجتماعی در حال صدمه زدن به اقتصاد ایالات متحده. در حال حاضر Fauci را حفظ کرده و موقعیت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هر چند بسیاری از هواداران خود را از ترس او می تواند فسخ اگر رئیس جمهور احساس می کند آنها خارج از سنکرون.

برای حمایت از Fauci هر بخش در BSSP ایجاد شده خود قطعه که حیطه زد از نقاشی خط ساده به استادانه درست شده reimaginings معروف آثار هنری.

این ایده از آنجا بزرگ شد با دعوت به شرکت رفتن به هنرمندان شناخته شده تبلیغات mavens و هنر آموزان. آن را در حال حاضر باز به خانه محدود مردم با BSSP “امیدوار است که ما می توانیم جمعی نگه داشتن دکتر Fauci در انظار راست که در آن ما به او نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>