Dr. Anthony Fauci باعث می شود Coronavirus درخواست زندگی در Facebook

در پنج شنبه, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل مصاحبه دکتر Anthony Fauci, کشور پیشرو بیماری های عفونی, متخصص درباره مذاکرات coronavirus بیماری همه گیر.

“من می خواهم برای ایجاد یک درخواست به افراد جوان که در حال تماشای—نوجوانان, نوجوانان و افراد در دهه بیست سالگی و سی سالگی که ما ذکر کرده اند و با اشاره هستند و بنابراین کمتر احتمال دارد به یک نتیجه جدی عفونت—لطفا درک کنید که شما نقش مهمی در نهایت حاوی این عفونت با بی دقتی و گوش دادن به توصیه های فیزیکی جدایی” Fauci گفت: در این گفتگو که بصورت زنده در زوکربرگ را در Facebook صفحه. “لطفا. دلیل این که شما بخش مهمی از این فرایند است.”

38 دقیقه مکالمه که درو 1.1 میلیون بازدید و بیش از 31,000 سهام یک حرکت قابل توجهی توسط Facebook است که تلاش برای مهار گسترش اطلاعات غلط در مورد شیوع کروناویروس در پلت فرم آن است. در همان زمان, Facebook ترویج اطلاعات قابل اعتماد از مقامات بهداشت عمومی مانند سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل بیماری ها که در خانه های Fauci موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

در حالی که Fauci شده است حضور مداوم و صدای هر دو دلیل و اطلاعات قابل اعتماد—در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی در روزهای اخیر او قابل ملاحظه ای وجود ندارد که در فروم امروز که منجر به “که در آن دکتر Fauci” روند در توییتر.

Facebook که 2.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان و 247 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا در هر جوانه های اجتماعی در حال حاضر نورد از coronavirus صفحه منابعاین Coronavirus مرکز اطلاعات, به نظر می رسد در بالای کاربران اخبار. این شرکت همچنین متعهد به مطابقت با 20 میلیون دلار در کمک های مالی نسبت به تلاش های امداد رسانی و کنار میلیون ها نفر برای اعطای برنامه برای روزنامه نگاری واقعیت-چک کردن تلاش های مرتبط با این بیماری همه گیر.

اما این شرکت که همچنین صاحب Instagram و WhatsApp به طور مداوم زیر آتش برای اشتباه. دیروز, Facebook سرزنش “اشکال” برای حذف coronavirus اخبار مربوط به موارد مشروع از رسانه ها مانند رو به جلو برجسته یهودی-آمریکایی اخبار سازمان. Facebook نیز سعی در از بین بردن تبلیغات و بازار لیست از کسانی که در تلاش برای سودجوی کردن شیوع—هر چند موارد مانند ماسک های پزشکی هنوز هم پیدا کردن راه خود را در.

در گسترده مصاحبه با Fauci, زوکربرگ تنها به ذکر Facebook در پایان که به کاربران در مورد این شرکت coronavirus منابع است. دو لمس یک سری از موضوعات مختلف از جمله جدول زمانی از این بیماری همه گیر دولت در حال انجام پاسخ تلاش های تست تلاش های درمان و واکسن و این که آیا آب و هوای گرم می تواند در مهار این ویروس اثر (جواب: بیشتر ویروس های رشد در سرد و خشک محیط و مبارزه در مرطوب, آب و هوای مرطوب; اما ما هیچ راهی برای دانستن این coronavirus رفتار خواهد شد که راه Fauci گفت.)

این مصاحبه می تواند یک وضعیت مطلوب برای هر دو Facebook و NIAID: زوکربرگ نیاز به اثبات او می تواند پاک کردن اطلاعات اکوسیستم او ساخته شده است در زمان بحران جهانی. و Fauci نیاز به رسیدن به مخاطبان انبوه و افراد جوان به ویژه — اگر او می خواهد به زمان یورش coronavirus در خاک ایالات متحده آمریکا.

هر دو نیاز به سرعت عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im