ده ها تن از لاس وگاس کارکنان پلیس گزارش ‘محل قرار گرفتن در معرض’

پلیس لاس وگاس گفت: 48 کارکنان را تجربه کرده اند “محل قرار گرفتن در معرض” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اطلاعات منتشر شد در قالب یک حقوقی بیانیه به Las Vegas Review-Journal پس از این روزنامه خواسته اگر هر لاس وگاس افسران پلیس بودند در زیر مشاهده و یا قرنطینه پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض در طول تماس برای خدمات.

Metropolitan Police سخنگوی وزارت Alejandra زامبرانو خواندن حقوقی بیانیه ای از طریق تلفن.

هنوز معلوم نیست اگر کارکنان در سوال هستند غیر نظامی کارکنان و یا سوگند افسران که شامل افسران گشت اصلاحات افسران کارآگاهان قرار گرفت و افسران اداره پلیس شهری را بالا برنج.

همچنین هنوز مشخص نیست اگر هر “محل قرار گرفتن در معرض” اتفاق افتاده در یک مترو ساختمان از جمله بخش های دفتر مرکزی و یا پستهای اطراف دره و یا اگر هر گونه قرار گرفتن در معرض اتفاق افتاده است در حالی که در تماس برای خدمات.

زامبرانو گفت: 48 شمارش می آید از کارکنان که “داده شده توجه کنید.”

“برای این منظور از محل کار در معرض برای (غرامت کارگران) آنها را به اطلاع از هر گونه آسیب و یا قرار گرفتن در معرض” زامبرانو گفت: خواندن از حقوقی بیانیه.

پلیس لاس وگاس چهارشنبه اعلام کرد که وزارت پست مقابل دفاتر به طور موقت به روی عموم بسته شده میان همه گیر و همچنین بخش سوابق و اثر انگشت دفتر شواهد طاق بخش ویژه تحقیقات بخش است.

Clark County fire روز چهارشنبه گفت: چهار آتش نشانان در حال اقامت در خانه ممکن است COVID-19 قرار گرفتن در معرض در طول یک پزشکی تماس بگیرید. یکی دیگر از ماندن در خانه پس از یک سفر اخیر به اروپا است.

شمال لاس وگاس و هندرسون آتش گفت: هیچ آتش نشانان بودند در زیر مشاهده و یا قرنطینه که از چهارشنبه. شهر لاس وگاس از طرف لاس وگاس آتش نشانی کاهش یافته است می گویند.

هندرسون و شمال لاس وگاس پلیس نیز گفت: هیچ افسران در زیر مشاهده و یا قرنطینه که از چهارشنبه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با راشل در کرسبی [email protected] یا 702-477-3801. Follow @rachelacrosby در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de