مرکز شهر لاس وگاس محل نهاد پا در livestream

مجتمع تفریحی معروفیت در طبقه بالای Neonopolis تا به حال به سختی باز زمانی که آن را بسته بود توسط COVID-19. محل اپراتور کن هندرسون از بهترین آژانس برنامه ریزی شده بود سرگرمی شبانه اعم از موسیقی به سحر و جادو به کمدی در هفت تئاتر.

سه تا به حال باز شده است قبل از اینکه قفل شده است. صندلی در این اتاق است, اجتماعی دور پسند (اگر که امکان پذیر است) 75 تا 250. Clint Holmes, مایکل شاپیرو را بی پروا در وگاس تراویس Cloer با فرانکی و تونی مورنو مونرو الویس و مایکل میفیلد را “اواخر شب سحر و جادو” نمایش عنوان در محل دوران کودکی است.

در حال حاضر آرام و سرگرمی پیچیده در گوشه ای از لاس وگاس بلوار و خیابان فریمونت است که نقشه برداری از یک طرح به reanimate آن اتاق دنج از طریق livestream اجرای برنامه. آن را حس می کند برای توسعه این قلعه به یک جریان برگزاری. مناسب سالن های تئاتر را به هنرمندان که انجام شده است در لانه های خود اتاق خواب و (در Shawn Eiferman را مورد) استاد حمام و سرویس بهداشتی متفاوت عملکرد پلت فرم.

جدید, چراغ, تجهیزات صدا و دوربین های دیجیتال در بد نامی شده است به سختی لمس کرد. مبلمان شده است کنده از زیر-نوسازی Hard Rock Hotel. بد نامی است که مجهز به مرحله studio-مدل دهید نشان می دهد که این بیماری همه گیر در drags.

“تعدادی از نشان می دهد ما می توانیم زندگی می کنند از وجود” هندرسون می گوید. “ما باید همه چیز را در جای خود و آن را به سختی لمس شده است.”

تیم سلین

Celine Dion را سابق رقص تیم از “یک روز جدید …” در کولوسئوم در Caesars Palace در میان کست دوباره در یوتیوب. آنها همه پیچ از داخل و خارج از خوابگاه خود را به یک ترکیب که شامل دیون و آدل دو نفره از “من گرما را Set Fire To The Rain,” the ballad نسخه مدونا “به من نگو” و دیون را “Je پاس های عالی تفتیش.”

سابق Dion, رقصنده گرگ نمونه سازمان 15-عضو گروه تئاتر با هارون Felske ویرایش نهایی مجتمع تصویری. روزی ما باید انتظار رسمی جوایز نشان می دهد برای COVID-19 YouTube و Facebook محصولات.

و نقاط جایزه به مهمان نوازی exec و نماینده املاک و مستغلات لنس شرمن برای شماره خود را در داخل و اطراف خود بچه میمون میله های زندان.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>