مرکز شهر لاس وگاس نشان می دهد کمدی قصد دارد اوایل COVID-19 بازگشت

از زمان آغاز آن “خنده دار 7” نمایش کمدی شده است چیزی از یک آزمایش: هفت کمیک انجام 10 دقیقه هر کدام در یک مرتب 70 دقیقه ای با فرمت.

تولید دوباره تست آن مفهوم برنامه ریزی برای بازگشت به زندگی می کنند — در 7 p. m. 28 مارس در بد نامی. سرگرمی پیچیده است که در طبقه بالای Neonopolis در گوشه ای از خیابان فریمونت و لاس وگاس بلوار.

این سری توسط جان Hilderهمچنان ممکن است 29-30 پس از آن است که چاک دار برای پنج شنبه جمعه ها و شنبه ها. نشان می دهد بیشتر خواهد بود افزود: اگر تقاضا رمپ تا (بلیط ها $34.95 در ticketkite.com سایت 15 دلار اگر شما با استفاده از “getout” تبلیغی).

در این نگارش اگر اجرای این می آید به عنوان برنامه ریزی شده “خنده دار 7,” اواخر شب جغد نمایشگاه در اویو خواهد بود برای اولین بار یکی نشان می دهد در این شهرستان برای بازگشایی در COVID-19 بیماری همه گیر.

تلاش است مشروط بر رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak این فاز در حال حاضر برای اجتماعات بزرگ اما اتاق تغییرات دنبال همان مقررات اختصاص داده شده به رستوران ها در سراسر کشور.

محل اپراتور کن هندرسون از بهترین آژانس و پیت Housley از اعتراف VIP که اجرا می شود از محل بلیط عملیات باید prepped اتاق لقب رابین لیچ سالن بر این اساس:

ظرفیت خواهد بود زدم از 320 به 100. درجه حرارت به توان در درب. دست عفونی قرار داده شده در ورودی. جداول منتقل خواهد شد 6 فوت دور از یکدیگر. گروه هشت خواهد بود و مجاز به نشستن با هم. نوار صندلی خواهد بود در 6 پا فاصله با جدول سرویس برای کسانی که نشسته است. کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن صورت را پوشش می دهد. مهمان را تشویق به انجام این کار. ماسک در دسترس خواهد بود برای خرید در merch ضد.

هندرسون همچنین تلاش را در چهار-عضو هر زن گروه راک لباس برای انجام پس از “خنده دار 7.”

“ما در حال انتظار برای دریافت یک پروتکل های خاص و ما آماده شود” هندرسون می گوید. “اگر آن همه از آثار آن می تواند بسیار سرد شب.”

Um, ‘Wow’

در میان اولین بار نشان می دهد برای باز کردن در خارج از کشور است Hanoch Rosenn را “وای وگاس” در Isrotel تئاتر در ایلات اسرائیل. که توچال بازگشایی 28 مه با تئاتر به دنبال در ماه ژوئن.

محل اجرا خواهد شد در 30 درصد ظرفیت و می تواند یک مدل برای چگونه به طور مشابه مدرج نشان می دهد در وگاس می تواند انجام دهد.

Rosenn تولید “Wow” در ریو و جدید “اغراق” در بالی است. دومی باز کرده بود برای پیش نمایش آخر هفته قبل از دولت تعطیل اعلام شد 17 مارس است.

مجازی خنک آویزان هشدار

اعضای Matt Goss را حمایت گروه در سراب در حال انجام یک سمت فرفره در Facebook Live at 1 بعد از ظهر پنج شنبه. Gossy ستونهای ملکه برج حمل, Jason Langley, گرگ “Suave” قهوه ای, برایان بیسل و مایک گونزالس در حال بازی برای کمک های مالی تا حدود 5 p. m.

نشان می دهد که در آن به حمایت است که در لنگلی را قهوه ای و برج حمل’ Facebook pages. همانطور که ما می گویند آن را همه چیز در مورد قطع حتی حاضر …

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im