مرکز شهر لاس وگاس نمایش کمدی است که پشت

در زمان COVID بحران کمیک را تبدیل به کمدی. که در سنت چک کردن همین Barnhart را جدید سرپا نگه داشتن که نوع یک فرانک سیناترا-دیدار-hazmat کت و شلوار.

Barnhart دارای چسب روشن-پلاستیک سپر به فدورا. این است آنچه در آن آمده به خانم ها و میکروب ها است. آن را ببینید و او را در این آخر هفته در مرکز شهر بزرگ این, اجتماعی دور, کمدی جشنواره به طور رسمی به نام “Delirious باشگاه کمدی.”

Barnhart عرضه دستگاه دوشنبه شب در یک میکروفن شب در نئو-هیپی ضمیمه مبارک زمین بازار مرکز تجاری. او می خندد.

“ما یک تست اجرا از چهره سپر در ست و سپر را با یک ماسک صورت” Barnhart گفت: ماده-از-factly بازگویی آنچه تا به حال انجام یک کار بسیار عجیب و غریب شب کمدی. “ما در حال آماده به آنها را می پوشند. ما آماده هستیم برای هر موبایل و کامپیوتر و احتمالی.”

یک جانباز از, ایستاده, جنگ Barnhart عناوین دو را نشان می دهد در 8 بعد از ظهر و 10 شب دوشنبه از طریق جمعه در “هذیان” بازگشایی. تاسیس جوانب Brandon James و گرگ Vaccariello پر کردن صف با مهمان مجموعه انتظار می رود از درک ریچاردز کاتلین دانبار و علامت پیتا (پرنده).

این ساده مرتب کردن بر اساس از رزرو در شرایط عادی. اما به ما آموخته ام “شرایط عادی” بودند به طور نامحدود به تعویق افتاد و در ماه مارس است. Barnhart باشگاه اپراتور همراه با سرب طنز کار کرده است در گسترده محل دبستان فقط به میزبان این صف.

که شامل کم اتاق به ظرفیت 40 از آن آتش-کد محدودیت 166. اجتماعی فاصله مقررات در حال تصویب رسید. پلکسی گلاس است که برنامه ریزی شده برای این مرحله. “میکروفن کاندوم” است که دقیقا همان چیزی است که توضیحات پیداست در حال جابجا کردن هر یک از کمیک. و Barnhart است به خصوص با افتخار از “COVID خندق” از مقامش را از دست بدهد منطقه در مقابل این مرحله است که جدا کمیک از جمعیت است.

که در آن این می شود یک کمی حساس است که در مرکز شهر گرند هتل-کازینو در لاس وگاس است که میزبانی یکی, سرگرمی, رویداد. این مطرح شده است و برخی از ابرو از اپراتورها در نوار استارت قرار داده است که نشان می دهد در یکی از سالن های که تعطیل شده اند در طول COVID بیماری همه گیر.

اما مرکز شهر اتاق بزرگ که قبلا به نام اوباش نوار و سپس لاس وگاس اتاق ترکیبی نوار و کنوانسیون فضا.

از همه مهمتر این اتاق دارای مجوز با شهر به عنوان یک نوار. به عنوان مرکز شهر Grand GM کوین شیشه ای توضیح داد: این بدان معناست که هتل خود را در حال حاضر می تواند سرگرمی در فاز دو زیر بار مقررات — با حداقل 50 درصد کاهش می یابد ظرفیت اجتماعی فاصله و آخرین دستور که همه مهمانان ملزم به پوشیدن ماسک.

“ما حتی رفتن بیشتر با حدود 60 درصد کاهش می یابد ظرفیت” های شیشه ای می گوید. “و همه مهمانان و کارکنان با پوشیدن ماسک صورت چیزی بود که ما نیاز به حتی قبل از اینکه دولت ماموریت.”

موضوع Barnhart فروش بلیط به نشان می دهد که یک ماده موجود در قرارداد اجاره با هتل. هیچ مرجع خاص به فروش بلیط و یا پوشش هزینه و یا حتی دو-نوشیدن حداقل در فاز دو پروتکل مربوط به کافه یا رستوران. “خنده دار 7” سریال کمدی در بد نامی در Neonopolis فروش بلیط در محل طبقه بندی به عنوان یک نوار و جمعه شب بد نامی است همچنین میزبانی یکی “اواخر شب سحر و جادو” نشان می دهد.

این Delirious باشگاه در میان چندین لاس وگاس سالن های دارای مجوز به عنوان کافه ها و رستوران ها در شهر لاس وگاس و Clark County, برگزاری, محیط, سرگرمی. از آنجا که تمایز زنده, سرگرمی, مجاز است در چنین ترکیبی نوار سالن به عنوان Mayfair شام باشگاه و Petrossian بار در Bellagio افزایش یافت. خرگوش. دروغ است. در جهان وطنی و نوار پیانو و Carnaval دادگاه در این مورد Harrah. ونیزی است دوباره فعال اجرای زنده در خیابان علامت مربع و دوئل پیانو هستید در نوار در میدان تایمز در نیویورک-New York.

همچنین سرگرمی زندگی می کنند بازگشت به چنین خاموش-نوار سالن به بد نامی در توسکانی پیازا سالن و کوپا اتاق فروشنده مشروب قاچاق بستر شن و ماسه دلار سالن و طلایی ماورا در میان دیگر لاس وگاس آویزان است. ایستگاه قمار بازگشته سرگرمی به هنک در دره سبز در مرتع پرورش احشام و T-استخوان در سنگ قرمز رفت و آمد مکرر.

برعکس سالن های دارای مجوز به عنوان نمایشگاه مجاز به تحت عمل دولت فاز دو بخشنامه. حتی به طور کامل پوشانده, اجتماعی دور, کاهش ظرفیت دهلیز نمایشگاه در اقصر برای یک مثال نمی آورد هویج بالا — حتی اگر او با پوشیدن صورت سرپا نگه داشتن.

به عنوان یک دوست به تازگی شوخی “کلمه سال است” دور زدن.'” به توافق رسیدند. ما باید توسعه مدنی شخصیت داستانی آقا Cumvent برای توضیح باید ها و نبایدها از سرگرمی زندگی می کنند در این شهر است.

Barnhart در یک بار خنده دار و مسئول است اجرای یک ایمنی تاکید. او در خط با هنرمندان, هنرمندان و رفت و آمد مکرر مقامات در تلاش برای بازگشایی با خیال راحت در حالی که خدمت عمومی تشنه برای سرگرمی.

“ما در حال ساخت بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد,” Barnhart می گوید. “ما نیاز به مطمئن شوید که همه امن است. اما اگر مردم می خواهند یک محل که در آن آنها می توانند به خنده آمده جهنم یا آب بالا ما در حال رفتن به آنها است.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *