Dow و S&P 500 باز 1% بالاتر در پایان یک هفته

نیویورک — سهام باز بالاتر در وال استریت جمعه در پایان یکی دیگر از آشفته هفته.

شاخص Dow و S&P 500 به هر یک تا بیش از 1٪. سود اگر آنها نگه خواهد علامت گذاری به عنوان back-to-back پیشرفت در بیش از پنج هفته است.

زیر چند مجازات قطره های عمده هستند هنوز هم در مسیر سنگین هفتگی ضرر و زیان برای هفته دوم در یک ردیف.

سرمایه گذاران وزن احتمال این که اقتصاد جهانی در حال ورود به یک رکود اقتصادی به دلیل عظیم خاموش شدن ناگهانی و اخراج های ناشی از شیوع کروناویروس در برابر اقدامات بانک مرکزی و دولت به سهولت اقتصادی درد.

شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان:

بازارهای جهانی سهام و آتی سهام ایالات متحده افزایش یافت جمعه در امیدوار است که دولت و بانک مرکزی اقدام می تواند کمک به اقتصاد جهانی تحمل بلندی رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

بازارهای اروپایی شد تا آنجا که 4 درصد بالاتر شانگهای و هنگ کنگ و دیگر بازارهای آسیایی پیشرفته. سئول رسید 7.4%.

سرمایه گذاران تشویق شدند بعد از دیدن بیشتر مراحل توسط فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی و دولت برای حمایت از بازارهای اعتباری و اقتصاد است.

در وال استریت آینده برای معیار S&P 500 شاخص 2% افزایش یافت و شاخص Dow Jones Industrial Average 2.4%.

امید به پیشرفت در ویروس محرک

امیدوار است در حال افزایش است که وجود خواهد داشت پیشرفت در پیدا کردن ویروس و درمان است که “boatload از محرک های اقتصادی توسط بانک مرکزی و دولت قرار داده خواهد شد اقتصاد جهانی در موقعیت U شکل بازیابی گفت:” ادوارد ملا از Oanda در یک گزارش.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک برنامه برای تزریق پول به بازارهای اعتباری خرید به 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار در اوراق قرضه. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1% و راه اندازی مجدد برنامه خود پول تزریق به سیستم مالی است. استرالیا در بانک مرکزی قطع آن معیار اعطای وام به نرخ 0.25%. بانک های مرکزی در تایوان و اندونزی و فیلیپین و همچنین کاهش نرخ بهره.

آنها در حال تلاش برای کاهش تاثیر رکود اقتصادی جهانی که پیش بینی می گویند به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان ایالات متحده و دیگر دولت های سفت سفر کنترل نزدیک کسب و کار و به مصرف کنندگان و مسافران را به ماندن در خانه.

سرمایه گذاران همچنین به نظر می رسد تشویق گزارش می دهد که چین تنظیم شده است تا سطح شیب دار به محرک هزینه های پس از استان که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر نشان داد که هیچ عفونت های جدید در روز چهارشنبه.

لندن FTSE 100 رز 1.6% به 5,237 و دکس فرانکفورت پیشرفته 4.2% به 8,968. شاخص CAC 40 در فرانسه به دست آورده 4.9 درصد به 4,044 و ایتالیا FTSE MIB به دست آورد 2% به 15,773.

در آسیا شاخص ترکیبی شانگهای افزایش یافت 1.6% به 2,745.62 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 5.1 درصد به 22,805.07. این Kospi در سئول پیشرفته 7.4 درصد به 1,566.15 و استرالیا S&P-ASX 200 اضافه 0.7% به 4,816.60 پس از بیش از 4 درصد در یک نقطه.

ایالات متحده فدرال رزرو پرده از اقدامات شنبه برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت دلار و پول نقد به عنوان بیمه در برابر سقوط قیمت دارایی ها.

که با عجله به جمع آوری دلار است زور زدن بازار با فروشندگان حتی با کیفیت بالا اوراق قرضه در تلاش برای پیدا کردن خریداران در قیمت مناسب.

اقامت سرمایه گذاران متلاطم

سرمایه گذاران در حال متلاطم با توجه به عدم اطمینان در مورد اندازه و مدت تاثیر coronavirus و موج گسترش کسب و کار و خاموش شدن و به منظور کمک به آن داشته باشد.

بیش از 10000 نفر کشته شده اند. وجود دارد بیش از 244,000 موارد در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

وال استریت است منعکس بالا و پایین ضبط-تنظیم حاشیه تا 12 درصد طی هفته گذشته.

فشارهای رشد کرده است که پیش بینی می گویند یک رکود جهانی به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و کاهش چشم انداز رشد برای ایالات متحده و چین و دیگر اقتصادهای بزرگ.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده به دست آورد 75 سنت افزایش به $25.97 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد رسید $5.08 در روز پنج شنبه به حل و فصل در $25.91.

قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن اضافه شده 77 سنت افزایش به $29.24 در هر بشکه در لندن است. این افزایش 14.4% یا $3.59 به حل و فصل در $28.47 جلسه قبلی.

دلار کاهش یافته و به 110.07 ین ژاپن از روز پنجشنبه 110.71 ین. یورو افزایش یافت به $1.0721 از $1.0692.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im