DoubleTree by Hilton انتشار آن معشوق شکلات تراشه کوکی دستور العمل

برای هر کس که عزاداری لغو سفر احساس سفر خارش و یا اشتیاق برای چیزی—هر چیزی—کمتر آشنا از اتاق نشیمن که در آن همه ما در حال حاضر زندگی و کار, DoubleTree by Hilton می خواهد برای کمک به.

هتل های زنجیره ای امروز منتشر شده رسمی در خانه دستور برای آن معروف شکلات کوکی تراشه. بیش از 30 میلیون نفر از معشوق کوکی ها مصرف شده در هر سال توسط DoubleTree مشتریان—اما این آمدن به توقف screeching در میان coronavirus همه گیر است که ویران سفر و صنعت مهمان نوازی به علت اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله گرفته است.

بنابراین در تلاش برای تشویق هر کس در طول قرنطینه هتل های زنجیره ای است های کوچک لقمه از آن سنت: کوکی ها.

“ما می دانیم این است که اضطراب زمان برای همه” گفت: Shawn McAteer svp و جهانی سر DoubleTree, در بیانیه ای. “ما امیدواریم که خانواده لذت بردن از این بازی سرگرم کننده پخت با هم در طول زمان خود را در خانه و ما مشتاقانه منتظر استقبال از همه مهمانان ما با یک گرم DoubleTree کوکی هنگام سفر رزومه.”

34-در سال کوکی سنت متولد شد و در سال 1986 زمانی که DoubleTree معرفی آن به عنوان یک بخشی از آن نوبت به پایین خدمات. در سال 1995 کوکی ها منتقل شدند تا جلوی میز که در آن آنها بوده است و تا کنون پس از تبریک به مهمانان به عنوان آنها می رسند. دستور سازگار در سراسر جهان پس از اینکه مهمانان در حال چک کردن در به مکان در چین, نیویورک, تانزانیا یا اسپانیا آنها استقبال با همان آرامش درمان است. اما تا به حال که دستور امضای یک راز باقی مانده است.

دستور انتشار در یک زمان می آید زمانی که بسیاری از مردم صرف زمان بیشتری را در آشپزخانه از حد نرمال است. با درصد زیادی از رستوران ها به طور موقت بسته شدن درب و یا در حال حرکت را تنها از مردم با آن مواجه هستند (گاهی دلهره آور) چالش های پخت و پز برای خود و خانواده خود را بیشتر به طور منظم. برگر کینگ منتشر قرنطینه گنده. با توجه به محبوبیت جهانی از DoubleTree کوکی این دستور فقط ممکن است شیرین معامله.

بدون ado بیشتر, در اینجا آن است که هیچ دیگر دستور محرمانه برای DoubleTree معروف شکلات تراشه کوکی ها:

DoubleTree امضای دستور کوکی

باعث می شود 26 کوکی ها

 • ½ پوند کره نرم شده (2 چوب)
 • ¾ فنجان + 1 قاشق غذا خوری شکر دانه ریز
 • ¾ فنجان بسته بندی شده, نور, شکر قهوه ای
 • 2 تخم مرغ بزرگ
 • 1 ¼ قاشق چای خوری عصاره وانیل
 • ¼ قاشق چای خوری آب لیمو تازه فشرده
 • 2 ¼ فنجان آرد
 • 1/2 فنجان جو نورد
 • 1 قاشق چای خوری جوش شیرین
 • 1 قاشق چای خوری نمک
 • خرج کردن از دارچین
 • 2 2/3 فنجان نستله Tollhouse تراشه های نیمه شیرین شکلات تراشه
 • 1 3/4 فنجان گردو خرد شده

خامه و کره و شکر و شکر قهوه ای را در کاسه ی یک همزن دستی با سرعت متوسط در حدود 2 دقیقه است.

اضافه کردن تخم مرغ و وانیل و آب لیمو مخلوط و با همزن با سرعت کم به مدت 30 ثانیه با سرعت متوسط به مدت 2 دقیقه یا تا زمانی که نور و کرکی, خراش دادن, کردن کاسه.

با همزن با سرعت پایین, اضافه, آرد جو, جوش شیرین, نمک و دارچین ترکیب حدود 45 ثانیه است. آیا overmix.

حذف کاسه از مخلوط کن هم بزنید و در چیپس شکلات و گردو.

بخش خمیر را با یک حرکت شبیه چمچه زنی (حدود 3 قاشق غذاخوری) بر روی یک ورق پخت اندود شده با کاغذ حدود 2 اینچ از هم جدا.

فر قبلا گرم به 300°F. پخت 20 تا 23 دقیقه یا تا زمانی که لبه های طلایی قهوه ای و مرکز است که هنوز نرم است.

از فر و سرد در ورق پخت برای حدود 1 ساعت.

طبخ توجه داشته باشید: شما می توانید یخ unbaked کوکی ها وجود دارد و بدون نیاز به گرم شدن. فر قبلا گرم به 300°F و محل منجمد کوکی ها بر روی کاغذ اندود ورق پخت در حدود 2 اینچ از هم جدا. پخت تا زمانی که لبه های طلایی قهوه ای و مرکز است که هنوز نرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>