Doritos می پیوندد جنبش به تقویت سیاه صدای

Doritos می گوید آن است که ارتکاب به تقویت سیاه صداهای جدید در نقطه debuting یکشنبه شب در طول شرط جوایز.

“آیا شما از شنیدن ما در حال حاضر?” نام جدید, آگهی 30 ثانیه ای ایجاد شرط و ویژگی های هنرمند Luke James که می پرسد: “شما عاشق موسیقی ما, شما, عشق, فرهنگ ما, اما آیا شما عشق ما؟”

این نقطه همچنین شامل خواننده و ترانه سرا Devin ماری و عکاس/فعال E. Mackey, همراه با صحنه هایی از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

در رابطه با تبلیغ Doritos اهدای $650,000 ارزش از فضای تبلیغاتی در ایالات متحده از جمله تابلوها و نقاشی های دیواری برای ابتکار عمل را به #AmplifyBlackVoices.

Doritos گفت: این کار با همکاری Black Lives Matter جنبش به شناسایی سیاه هنرمندان در عدالت بی عدالتی خواهد شد که ایجاد آثار هنری برای فضاهای در مینیاپولیس, واشنگتن, نیویورک, لس آنجلس و سیاتل آتلانتا و دالاس, هوستون و دیگر شهرستانها.

“مختصری ساده و بوم خالی است با هر نصب و راه اندازی شامل ظریف هیچ پیام: ‘Doritos می ایستد با [درج هنرمند امضا]. #AmplifyBlackVoices,'” یک Doritos سخنگو گفت: در یک ایمیل.

نصب آثار هنری آغاز خواهد شد 6 جولای.

Doritos نیز کمک $200,000 برای هنرمندان کار است و اهدای $150,000 برای زندگی مهم است.

این به شرح زیر اعلام اخیر از 400 میلیون دلار صندوق نژادی عدالت و برابری از Doritos پدر و مادر پپسی که همچنین اعلام کرد که حذف نام و تصویر از عمه Jemima پس از 131 سال به خاطر آن بود که “بر اساس نژادی کلیشه.”


Fastest Growing AgenciesStandout یکmongst بهترین صنعت و give کارکنان خود را چیزی به جشن می گیرند. تبدیل شدن به یک Adweek سریعترین رشد سازمان و به دست آوردن صنعت به رسمیت شناختن موفقیت خود را در طول سه سال گذشته (2017-2019). ارسال در امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *