انتظار نداریم که بسیاری از برندها را در آغوش April Fools’ Day در سال 2020

بینش کلیدی:

آیا کسی در خلق و خوی به پانک می خواهم در حال حاضر ؟

ظاهرا نه اگر شما چک کردن توییتر که در آن نظر شده است فعالانه هشدار برندها برای حداقل هفته گذشته در برابر کشیدن هر روز احمق آوریل شوخی.

“بسیاری از شما به طور معمول برنامه های بزرگ” نوشت @amaliaefowler یک ونکوور شرکت فن آوری مدیر بازاریابی معکوس خیلی از احساسات بر روی پلت فرم. “من خواهش می کنم از شما قرار داده و آنها را دور این سال است. به یاد شما خواهد شد برای راه اندازی آنها و نمی توان آن را در یک راه خوب است.”

بازاریابان در حال حاضر در تلاش برای آرام و حساسیت با ارتباطات خود در پی coronavirus همه گیر به نظر می رسد به عنوان خوانده شده ، علامت های تجاری از جمله گوگل SodaStream, هوندا, T-Mobile و Giphy در حال پرش سالانه “تعطیلات” حتی به عنوان آنها ساخته شده آن را یک چندساله و با مشخصات بالا بخشی از تبلیغات خود را.

وجود خواهد داشت استثنا (دیدن پو-Pourri) اما بهار سنت شرکت رها کردن یک سراسیمگی از محصولات تقلبی حماسه misdirects و باهوش (یا cringeworthy) مضر به نظر نمی رسد که اتفاق می افتد. نه کلا و به هر حال.

“هنگامی که بار خوب و مارک می خواهید برای نشان دادن شوخ طبعی و شخصیت آن می تواند مثبت باشد. خوب کاری می تواند انسانی با نام تجاری” گفت: جو Baratelli, evp رئیس خلاق افسر در لس آنجلس مبتنی بر RPA که مشتری هوندا می گوید آن را به انتخاب کردن از تعطیلات. “وقتی همه چیز جدی هستند, آن را احتمالا زمان خراب با مردم است.”

Execs در پو-Pourri با احترام مخالفم و آنها مایل به شنا در برابر حاکم جزر و مد این سال است. اما آنها فکر می کنند مصرف کنندگان را بلافاصله درک کنند که شمع خود به نام این بوی مثل من مدفوع است, تهوع, پس به صحبت می کنند به سادگی به معنای به دست آوردن یک خنده از عمومی می گوید: نیکول داستان دندانه های تجاری svp خلاق.

اگر گوک-الهام نام نمی شود آن را دور و سپس توضیحات آن (“تداعی غنی و گرم و آشنا عطری”) و برچسب قیمت $41.20, قطعا, باید, او می گوید.

“ما فکر می کنیم این مهم است برای ادامه به برخی از سبک سری به کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر” دندانه گفت. “آن را نامشخص و ویرانگر زمان هیچ شکی نیست و اگر ما می تواند یک کمی از شادی برای مردم در حال حاضر ما همه برای آن!”

پو-Pourri نیست در واقع فروش odiferous swag, اما به دور یک تعداد انگشت شماری از آنها از طریق Instagram. (این کار این بود که تولید انبوه مورد).

شرکت ها به نظر می رسد گمراهان در کنار احتیاط مانند SodaStream که قبلا در آن 4/1 کمپین در محل قفل شده است اما نمی خواهد رفتن به جلو با آن است. برنامه ریزی شده فیلم حول محور یک محصول جعلی و مانند بسیاری از نام تجاری در حال انجام تبلیغات با تمرکز بر محیط زیست و اجتماعی پیام.

“این یک تصمیم سخت چون April Fools’ معشوق سنت با ما و این امر شده ایم ما سال پنجم گفت:” کارین Schifter-Maor های پپسی متعلق به برند جهانی CMO. “اما در حال حاضر زمان برای شوخی.”

SodaStream به احتمال زیاد با استفاده از نقطه بعد Schifter-Maor می گوید خواستار آن را “منحصر به فرد و مخل ایده.” در حال حاضر با نام تجاری ادامه خواهد داد برای انطباق با آن, رسانه های اجتماعی و بازاریابی به منعکس کننده بحران کنونی است. “این نه فقط کسب و کار به طور معمول” او اشاره کرد. “همه پیام ما قرار داده در حال حاضر در مورد چگونه شما می توانید زندگی خود را آسان تر است.”

گوگل شده است یک بازیکن افسانه ای در April Fools’ بازی برای بیش از یک دهه با سوتی که طیف وسیعی از faux با تکنولوژی بالا و کم کربوهیدرات “هوشمند نوشیدن” به نام گوگل Gulp به کد مورس صفحه کلید. این شرکت از طریق اخیر داخلی یادداشت از CMO لورن Twohill قرار داده kibosh در مانع از هر گونه و همه گروه ها.

“ما بالاترین هدف در حال حاضر برای کمک به مردم,” او نوشت در ایمیل “پس بیایید نجات جوک برای آوریل آینده که بدون شک خواهد بود در کل خیلی روشن تر از این یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de