خشونت خانگی و پروب منجر به دستگیری مرد در تگزاس به اتهام قتل

خشونت تحقیقات در لاس وگاس منجر به دستگیری یک مرد می خواست در قتل an 11-year-old boy با توجه به تگزاس روزنامه و لاس وگاس بازداشت پلیس گزارش.

به ویچیتا فالز بار رکورد اخبار روزنامه گزارش داد که کوری Trumbull, 31, San Angelo, تگزاس, موضوع قتل در حکم صادر شده در مرگ لوگان Kline, 11. کودک پیدا شد متوفی در یک ماشین در ویچیتا فالز, تگزاس, منطقه on Feb. 27 با توجه به ویچیتا فالز ،

شخص دوم طوفانی Loraine Johnson, 37, از تگزاس است که در موضوع حکم خارج از تگزاس را متهم او را از دستکاری با شواهد در همین مورد روزنامه گزارش شده است.

کلارک کانتی بازداشتگاه سوابق نشان می دهد ترومبول و جانسون در بازداشت هستند در شهرستان کلارک بازداشتگاه. لاس وگاس گزارش پلیس نشان می دهد ترومبول دستگیر شد در لاس وگاس بعد از پلیس در پاسخ به تماس در مورد خشونت خانگی حمله در بولدر بزرگراه در فوریه. 25. گزارش دستگیری متحده ترومبول دستگیر شد و پس از جانسون او را متهم کرد از شدت ضرب و شتم او. گفت: هر دو آنها بی خانمان و زندگی در خارج از وسیله نقلیه خود را.

لاس وگاس دیوان عدالت سوابق نشان می دهد ترومبول مواجه است اتهامات از درجه اول آدم ربایی داخلی باتری و اجبار در جنوب نوادا.

ترومبول و جانسون نیز برگزار می شود در شهرستان کلارک زندان حکم برجسته شارژ آنها را با یک فراری از دولت دیگر.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

تماس با گلن Puit را در [email protected] یا 702-383-0390. Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im