پزشکان ماهرانه تبدیل به ابرقهرمانان در این الهام پوستر کمپین

McCann بلگراد است reimagined پزشکان و پرستاران به عنوان ابرقهرمانان جدید در کمپین در فضای باز است که با استفاده از یک روش ساده و ظریف بصری برای تشکر از متخصصان مراقبت های بهداشتی برای تلاش های خود را در طول coronavirus بحران است.

سه سری از پوستر های ایجاد شده توسط این سازمان از هنر Lidija Milovanovic نشان می دهد پرتره از کارکنان پزشکی با علائم فشار بر روی چهره خود را—یک دید مشترک به تازگی با توجه به تمدید دوره از پوشیدن ماسک.

اما به جای داشتن فاصله از ماسک های سنتی اشکال و خطوط در چهره خود به جای فرم طرح آشنا ابرقهرمان ماسک اشاره به قهرمانان مرد عنکبوتی مرد آهنی و بتمن.

Woman doctor shown with marks on her face from PPE

Doctor shown with pressure marks from PPE

Doctor shown with pressure marks from PPE mask

این کار نشان داده شده است در, هوای آزاد, مکان در سراسر اروپا و در مطبوعات محلی. این بخشی از گسترده تر پروژه مربوط به 20 دفاتر در سراسر McCann اروپا است.

به عنوان بخشی از پروژه معماران و طراحان از سراسر شبکه را توسعه داده اند و پوستر به مناسبت تلاش و فداکاری است که بهداشت و درمان کارگران را ساخته اند و در سراسر coronavirus بحران و جمعیت خالی تابلوهای تبلیغاتی.

بیش از 100 پوستر طراحی شده توسط آژانس در حال نشان داده شده در شهرستانها در سراسر اروپا از جمله در بخارست, Belgrade, بوداپست, Birmingham, Skopje, Tirana, مادرید, فرانکفورت, زاگرب, پراگ و ورشو.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>