دکتر, تبدیل, تصویری, احساس خواستار احتیاط نه وحشت

خطرناک ترین نشانه ای از coronavirus بحران اضطراب دکتر که تاسیس یک لاس وگاس درمانگاه با حمایت از تونی هسیه را در مرکز شهر پروژه می گوید: در فیلم منتشر شده هفته گذشته.

“آن را در 16 مارس سال 2020 و “حرکت” است که هدف قرار دادن فن” دکتر می گوید که نام واقعی است زوبین Damania. او صرف دهه گذشته ایجاد و به اشتراک گذاری ویدئوها در مورد مراقبت های بهداشتی به عنوان ZDogg MD.

او ادامه می دهد: “و وقتی که من می گویند که منظور من پزشکی است که فقط یک تکه از آن, و نیز روانی, اجتماعی, اقتصادی و …”

Damania این ویدئوها که در اینجا دیده می شود با هدف ارائه بینندگان یک راه روشن برای درک آنچه در جریان است.

“ما گرفته شده و آن را در خودمان به گسترش به عنوان مقدار واقعی دانش به عنوان ما می توانیم و صحبت کردن با هیچ BS” Damania گفت. “شما نمی درمان مخاطبان مانند کودکان و گنگ آن را بیش از حد. بزرگ وجود دارد اشتها برای عموم به درک.”

Damania استدلال می کند cool-headed در نظر گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس به جای وحشت پاسخ از جمله overshopping و منابع احتکار که صدمه دیده جوامع است.

“مهمترین چیزی که من از دیدن این رسانه ایجاد یک حالت ترس و وحشت که در حال تبدیل شدن معکوس” Damania گفت. “راه مبارزه با شما است که با دانش و آماده سازی است.”

بخشی از این دانش و آماده سازی شامل گرفتن از هشدارهای مقامات بهداشتی به طور جدی در مورد اجتماعی فاصله شستن دست ها و بیشتر. با لاس وگاس بودن سفر هاب با استفاده از اقدامات احتیاطی خواهد شد نه تنها کمک به جلوگیری از گسترش در اینجا, اما در سراسر جهان است.

“نکته اصلی با لاس وگاس است که در یک جامعه من هنوز به, و عشق است که وجود مستقل و آزادیخواه رگه است که در خدمت آن هست. اما این یکی از آن موقعیت های که در آن خیر بسیاری به سنگین تر بودن از خود خوب است. گوش دادن به مقامات زمانی که آنها می گویند نیست ترک خانه خود را مگر اینکه شما به. و به خصوص ترک نمی اگر شما احساس بیمار. این است که قطعا مهم است. لاس وگاس سفر hub. شما نه تنها کمک به شهر را بلکه جهان است.”

در علاوه بر این به دنبال اقدامات احتیاطی Damania گفت: به همان اندازه مهم است برای نشان دادن حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“مهمترین چیزی که من می خواهم بگویم در حال حاضر این است که ما واقعا نیاز به حمایت و ارائه منابع برای ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای,” او گفت:. “ما نیاز به درمان آنها را مانند قهرمانان زیرا آنها ما امیدواریم.”

هر چند Damania در حال حاضر با این نسخهها کار در منطقه خلیج او را تاسیس گردونه درمانگاه بهداشت در سال 2013 و زندگی در لاس وگاس از سال 2012 به 19. او را دیده لاس وگاس افزایش با هم در مواجهه با سختی بزرگ پس از اکتبر. 1, 2017, تیراندازی. او می گوید: مشابه تلاش است رفتن به نیاز در حال حاضر.

“ما کارکنان مراقبت های بهداشتی جامعه آمد و با هم زمانی که آنها نیاز به” Damania گفت. “مردم نیاز به درک این است که مانند 1 اکتبر در استروئید. این نوع تلاش است که آنچه که به مردم کمک کند.”

تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im