Dmexco برگزار خواهد شد به عنوان یک هیبرید در فرد و دیجیتال کنفرانس

بزرگترین رویداد در ad-tech, تقویم Dmexco خواهد شد در این سال البته با برخی تغییرات است.

Ad-tech کنفرانس خواهد بود هیبرید به عنوان یک فیزیکی و دیجیتال, رویداد با توجه به جرالد Böse, مدیر عامل شرکت میزبان برگزاری Koelnmesse در یک شنبه در مصاحبه با نشریه تجارت Horizont.

فیزیکی رویداد برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در Koelnmesse نمایشگاه مرکز در شهر کلن آلمان به عنوان برنامه ریزی شده در سپتامبر. 23-24 اما با اضافه شدن سلامت و اقدامات ایمنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دیجیتال تجربه که Böse گفت: هنوز هم اجازه می دهد تا به صورت شبکه در داخل اتفاق می افتد Dmexco برنامه.

یک Dmexco سخنگوی ارائه Adweek با ترجمه انگلیسی از Böse مصاحبه. “ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از غرفه داران بین المللی, سخنرانان و بازدید کنندگان به طور خاص نمی خواهد بود قادر به حضور در این رویداد اگر چه آنها می خواهم به,” او گفت:. “ما را قادر خواهد ساخت تا همه اعضای Dmexco جامعه به شرکت دیجیتالی در Dmexco و به انجام کسب و کار از خانه در دفتر و یا بر روی تلفن همراه خود را.”

قابل توجه رویدادهای صنعت در اروپا مانند جشنواره کن شیرها و پخش بین المللی کنوانسیون در حال حاضر لغو شده است در این بیماری همه گیر است که به شدت محدود جهانی سفر و گردهمایی های زیادی مشکوک می گیرد.

با این حال دولت آلمان آغاز شده است بازگشایی کسب و کار از جمله نمایشگاه ها و رستوران ها است که باعث می شود Dmexco و هر ساعت پس از شبکه هنوز یک احتمال است. با وجود که بسیاری از شرکت های مستقر در خارج از آلمان گفت Adweek آنها به حال کمی تمایل به حضور در Dmexco و انتظار می رود این رویداد به لغو و پس از کمتر چهره به چهره جلسات با توجه به پایین مردم در انتخابات کاهش ارزش از این رویداد.

Böse گفت: Dmexco برنامه خواهد بود “به طور کامل یکپارچه دیجیتال پلت فرم رویداد” که در آن شرکت کنندگان و غرفه داران می توانید گوش دادن به سخنرانان و “باید این فرصت را به در تماس با یکدیگر تبادل ایده ها زندگی می کنند و … کسب و کار–آیا در یک به یک بحث و یا در جلسات کوچک.”

اطلاعات بیشتر در اطراف هر دو فیزیکی و دیجیتال فعالانه در دسترس خواهد بود تا اواسط ماه ژوئن. Böse می گویند انجام می شود وجود دارد “همه در بسته” برای شرکت کنندگان به منظور کاهش مالی و لجستیکی تلاش های مورد نیاز برای حضور در Dmexco.

نیز وجود خواهد داشت اضافی بهداشتی و پروتکل های ایمنی قبل از ورود مانند آنلاین-تنها فروش بلیط همراه با اقدامات در محل از جمله ورودی کنترل برای مدیریت تعداد زیادی از مردم و جلوگیری از صف بندی.

“ما با استفاده از انعطاف پذیری و اندازه سایت ما و همچنین امکانات ما دیجیتال, سیستم های هدایت و حتی پیشرفته تر و ویژگی های نظارت برای جلوگیری از بیش از حد جمعیت زیادی از مردم قبل از آنها حتی می تواند به توسعه” Böse گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im