متنوع موضعی روشنگر و سرگرم کننده, این بهترین نام تجاری سرایان از 2019

هر سال برای چهار سال گذشته, Adweek را Arc جوایز باید افتخار بهترین نام تجاری در داستان سرایی. و ما را پیدا کنید که در هر زمان از نوار تنظیم شده است بالاتر و بالاتر. به عنوان مخاطبان تبدیل شدن به پیچیده تر از انواع سیستم عامل های ضرب و تعدادی از مارک های افزایش توانایی سرچشمه و اجرای داستان قدرتمند می شود که بسیار حیاتی است. ما نمی دانیم که چه شگفت انگیز با نام تجاری داستان سال آینده به ارمغان خواهد آورد اما ما نمی دانیم که در این سال آفرین قطعا مجموعه ای از چالش است. —کریستینا Feliciano

آژانس: سازندگان لیگ استودیو
کارفرما: شرکت پپسی
کمپین: Gatorade Cantera 5v5 و
جایزه: بهترین استفاده از فرم غیرداستانی سریال/سری

استعداد های زیادی می آیند می توانید از این حقیر ، داشتن دهکده جهانی Gatorade 5v5 و مسابقات فوتبال سالانه five-a-side فوتبال مسابقه برای دختر 14 تا 16 ساله از 23 کشور Gatorade دارای زمین-نمای جانبی از استعداد خام و شور و تعهد به ورزش—حتی در صورت سختی—که می آید از جوانان فوتبال لیگ.

که چشم انداز led نام تجاری برای ایجاد Cantera 5v5 و اصلی صورت مجموعه مستند است که می گوید داستان از پنج مشتاق ورزشکاران از سراسر جهان است. “ما می خواستیم مخاطب به درک که Gatorade 5v5 و بخش مهمی در توسعه از بچه ها که شرکت در این رقابت ها می گوید:” جیل Leccia Monsalve ارشد بازاریابی مدیر ورزشی تغذیه ای و عملکردی نوشیدنی پپسی در آمریکای لاتین—و اشاره کرد که cantera که به معنی معدن در اسپانیا است یک اصطلاح مورد استفاده برای کاربر بخش و اشاره به نحوه استعداد توسعه یافته است بسیار شبیه به یک هنرمند coaxes رتبه یک مجسمه از سنگ.

“در طول سال بسیاری از بازیکنان است که شرکت در این مسابقه شروع به بازی حرفه ای. متوجه شدیم بزرگ انسان داستان که سزاوار گفته شود” او می گوید. “از طریق داستان برنارد, دانیل, Rodrigo پرداخته و Flavia ما قادر به بگویید ورزشکاران جوان وجود دارد که وجود دارد بچه ها مثل آنها در سراسر جهان و الهام بخش آنها را به نگه داشتن عرق کردن برای ورزش آنها را دوست دارم.”

پنج-قسمت سری بود که به نمایش در طول ترایبکا تلویزیون, جشنواره, شد کارگردان چند امی و پی بادی-برنده فیلمسازان جف و مایکل Zimbalist و تولید شده در همکاری با ظهور فیلم و پپسی را در خانه و محتوای واحد سازندگان لیگ استودیو. —Rae ان Fera

آژانس: UM Studios
مشتری: Johnson & Johnson
کمپین: 5B
جایزه: بهترین استفاده از فرم فیلم

در تلاش برای برجسته کردن کار مهم است که پرستاران انجام و تحکیم موقعیت شرکت به عنوان یک مدافع حرفه ای, Johnson & Johnson ایجاد ویژگی مستند 5B. تولید شده توسط UM استودیو و J3, UM اختصاصی رسانه ای واحد برای Johnson & Johnson, این فیلم می گوید داستان از بخش 5B اولین ایدز بخش در ایالات متحده آمریکا است که باز در سال 1983 در سن فرانسیسکو بیمارستان عمومی و پرستاران و مراقبان که بیماران تحت درمان با احترام و محبت در طول زمان از ترس و عدم اطمینان.

“آن پررنگ پیشنهاد می گوید:” برندان گلهای UM Studios سر و جهانی رئیس محتوای افسر. “چند دقیقه به گفتگو اولیه [این] مشتری متوقف شد و به ما گفت او شنیده ام به اندازه کافی. فوق العاده مشتری شده بود بر روی زمین در سن فرانسیسکو بیمارستان عمومی در داخل بخش 5B ارائه هر چه Johnson & Johnson محصولات به طور بالقوه می تواند کمک به بیماران در اوایل بحران ایدز. نیازی به گفتن نیست مشتریان تمام شد و ما در سفر بود و در جریان است.”

5B بود یک انتخاب رسمی جشنواره فیلم کن در ماه مه سال 2019 شد و به دست آورد توسط Verizon به صورت داخلی و بین المللی سینمایی آزادی. آن را به نمایش در 17 غرور جشن در سراسر کشور و در حال گنجانیده شده پرستاری در برنامه های درسی. این فیلم حتی تحت تاثیر هالیوود به عنوان 20th Century Fox مجوز بخشهایی از بهبود فیلم آرشیوی از این بخش برای استفاده در فیلم ضربه Bohemian Rhapsody.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de