دیزنی Streamers ها تنها نقطه روشن در سه ماهه آن را به عنوان طول می کشد $1.4 میلیارد Covid-19 ضربه

کلید بینش:

  • دیزنی انتظار ESPN به یک مقدار بزرگتر درآمد تبلیغات آمار نسبت دیگر آن شبکه در حالی که زنده ورزشی متوقف شد.

رسانه ها و سرگرمی های شرکت تقریبا در تمام راه راه روبرو هستند چالش های بی سابقه ای با توجه به این رمان coronavirus همه گیر و مرتبط با آن اقتصادی headwinds. برای دیزنی خرید اینترنتی از Covid-19 منجر به $1.4 میلیارد دلار درآمد در آن اخیر مالی سه ماهه.

در گزارش سه ماهه خود را امروز دیزنی گفت: خاموش شدن ناگهانی به علت ادامه بیماری همه گیر بود $1.4 میلیارد دلار درآمد تاثیر در Q1 1 میلیارد دلار از آن با توجه به تعطیلی در دیزنی جهانی پارک های کروز و مصرف کننده محصولات بخش. درآمد برای سه ماهه در این بخش کاهش 10 درصد به 5.5 میلیارد دلار و این بخش را عامل کاهش درآمد 58 درصد به $639 میلیون. شرکت گسترده در پارک کروز خط و کسب و کار خرده فروشی تعداد به عنوان بزرگترین درآمد راننده متشکل از نزدیک به 38 درصد از دیزنی درآمد در سال 2019 یا بیش از $26 میلیارد دلار با توجه به شرکت براده.

که قرار گرفتن در معرض به علاوه بازدید به بخش های دیگر به کسب و کار از جمله تئاتر منتشر شده و درآمد حاصل از تبلیغات بر روی آن پخش شبکه های ساخته شده دیزنی+ حتی بیشتر مهم به دیزنی نمونه کارها. در تماس با سرمایه گذاران سه شنبه مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek که فرض بر این موضع در ماه فوریه ارائه شده تا بیشتر مثبت رقم برای سرمایه گذاران به سنگ تیز کردن در در. دیزنی+ تا به حال 33.5 میلیون مشترکان پرداخت می شود در پایان سه ماهه با مشتریان پرداخت به طور متوسط از $5.63 در هر ماه برای یک اشتراک.

“شرکت ما اولویت اول و اصلی ما به رشد ما هستند و ما مستقیم به مصرف کننده کسب و کار” Chapek گفت: در طول تماس.

این یکی دیگر از نقطه عطف مهمی برای streamer که پیشی گرفتن 50 میلیون کل مشترکین در مارس و شامل مشتریان در آینده به این سرویس از طریق رایگان تبلیغاتی ارائه شده با توجه به معاملات با شرکای مانند ورایزون. به عنوان از آوریل 4, دیزنی برآورد آن تا به حال 54.5 میلیون دیزنی+ مشترکین رئیس امور مالی کریستین مک کارتی گفت: سرمایه گذاران در تماس است.

بقیه دیزنی جریان خواص نیز برجسته رشد قابل توجه است. Hulu به حال 32.1 میلیون پرداخت مشترکین 27 درصد افزایش از سال قبل اما متوسط درآمد آغشته به کمی از $12.73 هر مشترک به حدود 12.06 هر مشترک است. Chapek با اشاره به اولین FX در Hulu به عنوان یک موفقیت با 45% از Hulu مشترکین داشتن دسترسی برخی از FX در Hulu برنامه نویسی پس از ارائه نورد در مارس 1. ESPN+ شرکت ورزشی-محور streamer شمارش 7.9 میلیون مشترکان پرداخت می شود در مقایسه با 2.2 میلیون پرداخت مشترکین از یک سال قبل.

دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بین المللی بخش درآمد افزایش قابل توجهی در سه ماهه از 1.1 میلیارد دلار به 4.1 میلیارد درجه اول به علت علاوه بر این از دیزنی+. اما بخش عامل زیان افزایش یافته است از $385 میلیون دلار 812 میلیون با توجه به ادامه هزینه های debuting دیزنی+ در سطح جهان و تحکیم Hulu به دیزنی DTCI بخش.

روشنایی ضعیف تابیدن از اخبار خوب نیست به اندازه کافی به دیزنی reevaluating قبلی پیش بینی در مورد رسیدن به سودآوری در این بخش. بین المللی گسترش Hulu که دیزنی به طعنه در اوایل سال جاری نیز ممکن است مانع مداوم بیماری همه گیر. در حالی که دیزنی باقی می ماند “صعودی” در مورد گسترش Hulu بین المللی در دراز مدت این شرکت نمی خواهد حرکت را به مدت کوتاه فشار با توجه به آن نقد وضعیت و مداوم قطعیت Chapek گفت.

به عنوان با اکثر شرکت های رسانه ای Covid-19 به معنای چالش های دیگر نیز هست. دیزنی, که باقی می ماند “متعهد” به تئاتر منتشر شده Chapek گفت: شاهد اثرات منفی بر تئاتر درآمد با توجه به تعطیلی تئاتر از جمله خود پیکسار انیمیشن عنوان بعد که دیزنی منتشر شده برای دیجیتال اجاره در ماه آوریل پس از آن در مارس اکران شد طرح میتوانست با توجه به تعطیلی. با که گفت, استودیو سرگرمی درآمد برای سه ماهه افزایش 18 درصد به $2.5 میلیارد دلار است که دیزنی گفت: بخشی به دلیل تاشو 21st Century Fox به دیزنی نمونه کارها.

دیزنی قابل توجهی خطی رد پای تلویزیون نیز با چالش رو به رو با توجه به تبلیغ تردید و مکث در تبلیغ صرف ناشی نه فقط از چالش های اقتصادی است اما با توجه به از دست دادن زنده ورزشی, برنامه نویسی. در حالی که دیزنی شبکه های کابلی درآمد در سه ماهه افزایش 17 ٪ به $4.4 میلیارد و پخش درآمد شد تا 49 ٪ به $2.8 میلیارد دلار در سه ماهه مک کارتی گفت: این شرکت بود تجربه “تاثیر قابل توجهی” در آگهی های فروش در درجه اول به دلیل عدم رویدادهای ورزشی زنده و عقب نشینی از تبلیغ از دسته های مانند فیلم studios, خرده فروشی, خودرو داخلی و مسافرت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>