دیزنی به بعد در دسترس به صورت دیجیتال خرید امشب به عنوان Coronavirus کرکره تئاتر

دیزنی آخرین پیکسار به بعد باز در تئاتر فقط دو هفته پیش اما این شرکت در حال حاضر آن را در دسترس برای دیجیتال خرید امشب آن را به آخرین نسخه فعلی به سرعت مهاجرت به تصویری بر روی تقاضا عامل به عنوان رمان coronavirus’ گسترش دستمال مرطوب سنتی سینما حضور و غیاب.

این فیلم که به پیروی از ماجراهای دو وروجک برادران ابراز شده توسط تام هلند و کریس پرات در دسترس خواهد بود برای خرید در سیستم عامل های دیجیتال برای $19.99 آغاز در 8 p. m. ET, Disney گفت: این صبح است.

آن را پس از آن منتشر می شود در دیزنی جریان خدمات دیزنی+ فقط دو هفته از هم اکنون در آوریل 3.

بعد باز در تئاتر مارس 6 به بررسی مثبت اما انتشار آن به عنوان نگرانی در مورد کوروناویروس’ گسترش در سراسر ایالات متحده شروع به تقویت. بسیاری از سالن های تئاتر در سراسر کشور باید پس از بسته یا به طور داوطلبانه و یا با توجه به محلی یا ایالتی’ سفارشات.

“در حالی که ما به دنبال به جلو به مخاطبان ما با بهره گیری فیلم در صفحه نمایش بزرگ به زودی دوباره با توجه به شرایط فعلی ما خوشحالیم که به انتشار این بازی سرگرم کننده و پرماجرا فیلم برای سیستم عامل های دیجیتال اولیه برای مخاطبان به لذت بردن از راحتی از خانه های خود گفت:” بعد کارگردان Dan Scanlon و تولید کوری Rae در یک بیانیه مشترک.

این دومین جمله عمده حرکت برای دیزنی آن را به عنوان و سرگرمی های دیگر غول های صورت بی سابقه ای اثرات coronavirus سنتی ارکان کسب و کار خود از جمله اکران درآمد تفریحی پارک حضور و غیاب و کشتی کروز رزرو.

آخر هفته گذشته دیزنی کاهش نوامبر فیلم Frozen 2 در دیزنی+ سه ماه زودتر از انتظار به “[تعجب] خانواده ها با برخی از سرگرم کننده و شادی در طول این دوره به چالش کشیدن” این شرکت اعلام کرد.

دیزنی تصمیم به انتشار این فیلم در اوایل شرح زیر است دیگر استودیو ها و توزیع کنندگان که تصمیم گرفتند به upend سنتی 90-بعد پنجره بین یک فیلم تئاتری انتشار و در دسترس بودن آن در سیستم عامل های دیجیتال.

روز دوشنبه NBCUniversal جهانی تصاویر, گفت: آن را فعلی تئاتر منتشر می مانند اما و مرد نامرئی برای خرید در دسترس به عنوان به زودی به عنوان امروز است. دیگر نسخه های اخیر—از جمله برادران وارنر’ پرندگان شکاری سونی با خون STX سرگرمی آقایان و Universal Pictures’ Dolittle—همه به دنبال کت و شلوار در دسترس خواهد بود برای خرید و یا اجاره به محض مارس 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im