دیزنی جریان سر کوین مایر برگ برای تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت Infinite

کلید بینش:

  • دیزنی جریان بخش تنها بخش از این شرکت شاهد رشد در طول بیماری همه گیر.

کوین مایر رئیس دیزنی مستقیم به مصرف کننده جریان تقسیم کرده است از شرکت استعفا منجر به Infinite به عنوان مدیر عامل اجتماعی تصویری برنامه.

این حرکت غیر منتظره اعلام کرد این بعد از ظهر می آید چند ماه پس از مایر گذشت بیش برای این کار بالا در دیزنی زیر دیرین دیزنی مدیر عامل Bob Iger تصمیم به از راس این شرکت است. دیزنی پارک رئیس باب Chapek یکی دیگر از دیزنی کهنه شنود گذاشته شد که نقش عوض شده است و خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت از ماه فوریه با Iger در حال حاضر رئیس اجرایی.

مایر خروج می آید در یک زمان بحرانی برای دیزنی جریان تقسیم آن باقی مانده است تنها بخشی از این شرکت است که شاهد رشد در میان مداوم Covid-19 همه گیر است که صالح آن به طور معمول سودآور پارک سفر و کسب و کار خرده فروشی. و خروج خود را می آید یک هفته قبل از آغاز دیزنی تبلیغات فروش مجازی roadshow upfronts که میله میله به پا زدن کردن هفته از ماه مه 25 و انتظار می رود به ویژگی مایر.

مایر به عنوان مدیر عامل شرکت Infinite و اهسته بازمزمه ادا کردن شرکت ByteDance موثر ژوئن 1. ورود او در Infinite می آید در یک محوری رشد لحظه ای برای شرکت به عنوان مستندات و اقامت در خانه سفارشات رانده اند موج جدیدی از علاقه در برنامه های اجتماعی که اجازه می دهد تا کاربران را به ساقه و ویرایش فیلم های کوتاه مجموعه ای به موسیقی است. کام اسکور اطلاعات ارائه شده به Adweek نشان می دهد که Infinite رشد کرده است به سرعت در طی قرنطینه—برنامه آورده 23.2 میلیون تلفن همراه بازدید کنندگان منحصر به فرد در ماه فوریه و 28.8 میلیون دلار در ماه مارس قبل از بالا رفتن سرسام آور به 39.2 میلیون در ماه آوریل است.

مایر که به عنوان دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بخش بین المللی به عنوان رئیس پس از 2018 را ترک دیزنی پس از اولین موفقیت دیزنی+ که پیشی 54 میلیون مشترک در پنج ماه همراه با Hulu که دیزنی فرض کنترل عملیاتی از یک سال پیش و پس از رشد با اعتبار اضافی برنامه نویسی از FX.

دیزنی است که در میان یک جهانی ادامه داد: اجرای دیزنی+ و یک برنامه ریزی بین المللی برای توسعه Hulu به تازگی آغاز کرده است و عمده بازاریابی و فشار در اطراف آن همراه ارائه دیزنی+ ESPN+ و Hulu بخشی از ادامه تلاش برای رشد پایه مشترک هر سه ارائه شده است.

“کوین تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در شرکت ما در طول سال اخیرا به عنوان رئیس ما مستقیم به مصرف کننده کسب و کار” Chapek در بیانیه ای گفت در مورد مایر خروج. “او انجام داده است یک کار استادانه از نظارت و رو به رشد نمونه کارها ما را از جریان, خدمات, در حالی که گرد هم آوردن خلاق و فن آوری دارایی های مورد نیاز برای راه اندازی بسیار موفق دیزنی+ در سطح جهان است.”

ربکا کمپبل 23-سال دیزنی کهنه که قبلا کار می کرد مستقیم به مصرف کننده و بین المللی بخش بود و اخیرا رئیس جمهور از دیزنی لند و رفت و آمد مکرر بلافاصله موفق مایر به عنوان رئیس مستقیم به مصرف کننده و بین المللی است.

“داشتن که مستقیم به مصرف کننده و بین المللی رهبری تیم من می دانم آنچه یک گروه ستاره ای است و من افتخار دارم که قادر به رهبری این سازمان در طول این پویا و هیجان انگیز زمان” کمپبل در بیانیه ای گفت. “مسلح با بهترین محتوای خلاق موتور و فن آوری تیم در صنعت من بسیار با اعتماد به نفس در توانایی ما برای ادامه رشد کسب و کار در سراسر جهان است.”

الکس زو, Infinite فعلی رئیس جمهور خواهد شد انتقال به ByteDance vp محصول و استراتژی.

“کوین ثروت از تجربه ساختمان موفق کسب و کار جهانی باعث می شود او فوق العاده مناسب برای ماموریت ما الهام بخش خلاقیت برای کاربران در سطح جهان گفت:” ByteDance موسس و مدیر عامل شرکت Yiming ژانگ, در بیانیه ای.

“مانند هر کس دیگری من را تحت تاثیر قرار تماشای این شرکت ایجاد چیزی فوق العاده نادر در Infinite—خلاق و مثبت آنلاین جامعه جهانی—و من هیجان زده برای کمک به مرحله بعدی ByteDance سفر به عنوان شرکت همچنان به گسترش وسعت آن از محصولات در سراسر هر منطقه از جهان” مایر در بیانیه ای گفت. “در یک یادداشت شخصی من خدا را شکر برای تمام دیزنی تیم فوق العاده ای موفقیت ما زمانی با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>