دیزنی برمی گرداند آگهی فروش بخش به شبکه های رسانه های گروهی زیر کوین مایر خروج

کلید بینش:

  • این حرکت هیچ تاثیری در دیزنی آینده در صف مقابل roadshows که شروع هفته آینده.

دیزنی جریان سر کوین مایر تعجب خروج در روز دوشنبه برای تبدیل شدن به Infinite جدید مدیر عامل شرکت در ادامه به اثرات موج دار شدن در حال حاضر شرکت سابق.

پس از خروج از مایر که به گفته رئیس دیزنی مستقیم به مصرف کننده & International (DTCI) بخش پس از 2018 شرکت تصمیم به تغییر آن آگهی فروش و توزیع رسانه بخش از DTCI به شبکه های رسانه های گروهی موثر بلافاصله.

این بدان معناست که ریتا فرو جمهور دیزنی تبلیغات فروش و جاستین کانلی, رییس جمهور از رسانه ها توزیع خواهد شد و در حال حاضر هر دو گزارش به پیتر برنج و جیمی Pitaro co-صندلی های دیزنی, شبکه های رسانه های, با توجه به دیزنی سخنگو. هیچ نیروی انسانی تغییرات برنامه ریزی شده به عنوان یک نتیجه از این سازمانی حرکت می کند.

تغییر—که بازده آگهی فروش تیم به دیزنی شبکه های رسانه های بخش پس از دو سال وقفه—نتیجه مستقیم مایر خروج و به حال شده است در آثار قبل از خروج خود را. اما اکثریت هر دو تیم کسب و کار پشتیبانی دیزنی خطی شبکه هر چند Ferro به تازگی اضافه شده Hulu آگهی خرید و فروش به اجراء پس از ژانویه سازماندهی مجدد که دیدم Hulu مدیر عامل سفت آزادتر خروج این شرکت است. (Hulu سابق آگهی خرید و فروش رئیس پیتر Naylor عزيمت ضربه محکم و ناگهانی در ماه گذشته است.)

این نیز خواهد شد که هیچ تاثیری بر دیزنی مجازی در صف مقابل roadshows هفت متناسب با سازمان ارائه—که شروع سهشنبه آینده—که این شرکت در حال برگزاری است در ازای یک livestreamed رویداد. مایر نشده بود برنامه ریزی شده برای شرکت در این سخنرانیها به گفته یک سخنگوی.

در ماه ژوئیه گذشته, دیزنی, ترکیب همه آن فروش رسانه و تلویزیون کانال توزیع عملیات را به صورت یک واحد به رهبری میشدند ،

اما فرو شده است به گزارش مایر پس از مارس 2018 زمانی که دیزنی آگهی فروش واحد نقل مکان کرد و از رسانه ها و شبکه های گروه به تازگی تشکیل شده DTCI. که یک سال قبل از دیزنی-فاکس معامله بسته شده و شش ماه قبل از فرو شد به نام رئيس جمهور از دیزنی آگهی فروش و فرض بر این نظارت از ESPN نمونه کارها و همچنین.

مایر برگ دیزنی پس از اولین موفقیت دیزنی+ که پیشی 54 میلیون مشترک در پنج ماه است. دیزنی جریان بخش تنها بخش از این شرکت است که شاهد رشد در میان مداوم Covid-19 همه گیر است که صالح آن به طور معمول سودآور پارک سفر و کسب و کار خرده فروشی.

روز دوشنبه دیرین دیزنی دامپزشک ربکا کمپبل شنود گذاشته شد موفق مایر به عنوان رئیس مستقیم به مصرف کننده & بین المللی, اما او نمی خواهد نظارت Ferro و Connolly این تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>