دیزنی امتیاز زنده ورزشی, تبلیغ برای GMA, Freeform, دیگر, ESPN, مطالب

کلید بینش:

  • دیزنی دارای انعطاف پذیری بیشتری برای ارائه تبلیغ از دیگر بازاریابان.

اواخر هفته گذشته تلویزیون در بر داشت خود را در “قلمرو ناشناخته” به عنوان شبکه شروع به حرکت آگهی فروش خرید اینترنتی از ورزش لغو و همچنین دیگر لرزه ای موج به عنوان یک نتیجه از رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر شرکت های رسانه ای شروع به تدوین و فرموله کردن آنها در کوتاه مدت آگهی خرید و فروش استراتژی های دیزنی با تبدیل شدن به اولین بار برای عموم به اشتراک گذاری برنامه های خود را. آنها عبارتند از اشاره آن زندگی ورزشی تبلیغ به دیگر برنامه نویسی در نمونه کارها خود را از جمله صبح بخیر امریکا و واحد سری اصلی.

دیزنی آگهی خرید و فروش رئیس ریتا فرو فرستاده شده توجه داشته باشید به مشتریان در روز سه شنبه که دیزنی آگهی خرید و فروش مشترک امروز به روز رسانی آنها در این شرکت تلاش بر کمک به تبلیغ پیدا کردن جایگزین برای خود زندگی ورزشی آگهی خرید.

“ما در حال کار در سراسر ساعت با همکاران ما در ESPN برای تعیین جایگزین برنامه نویسی باقی مانده از ماه مارس و آوریل به طوری که ما قادر به پشتیبانی از بهترین برنامه های شما در محل” Ferro گفت.

او با اشاره به بازی روز سه شنبه برنامه نویسی به روز رسانی از برک مگنوس, ESPN را evp برنامه نویسی خریداری و برنامه ریزی که گفت: شبکه در حال کار بر روی “سرگرم کننده و قانع کننده آرشیوی محتوا و/یا مضمون و شیرین کاری رویداد های برنامه نویسی است که ارائه یک انحراف در یک زمان وجود دارد که عملا دیگر هیچ زندگی ورزشی به تماشای.” ESPN نیز به دنبال گرفتن حقوق به re-air برخی از کامل بازی های کلاسیک آن نیست در حال حاضر خود را از حقوق به پخش.

Ferro همچنین اشاره کرد که دیزنی در حال کار با قسمت های مختلف لیگ های حرفه ای که معلق فصل خود را—از جمله NBA و MLB—”تعيين رفتن به جلو برنامه ها و آماده می شود برای اطمینان از حامیان آماده برای رفتن به عنوان به زودی به عنوان آنها هستند.”

شبکه و مشتریان خود را در فرایند تعیین چه خواهد شد این آگهی اقدام به خرید که قفل شده شده بود در این رویدادهای ورزشی. برخی می تواند معطوف به دیگر برنامه نویسی یا جایگزینی را نشان می دهد و یا در جای دیگر در شبکه های مربوطه. دیگر ورزش ها آگهی اقدام به خرید می تواند تغییر به بازی های بعد اگر و هنگامی که این لیگ از سرگیری فعالیت است. در موارد دیگر بازاریابان انتخاب خواهد شد برای جبران آگهی خود را صرف.

پژوهش مستقل شرکت MoffettNathanson تخمین زده است که اگر بقیه 2019-2020 فصل بسکتبال لغو دیزنی, ESPN می تواند از دست دادن $481 میلیون در NBA آگهی درآمد.

برای تبلیغ که ورزش آگهی خرید شد طرح میتوانست فرو گفت: دیزنی در حال کار بر روی فرصت ها در “ما امضا فرانچایز مانند Good Morning America و ما Freeform سری که در آن ما یک مقدار زیادی از احساس خوب, خانواده, محتوا است که می تواند تقویت کننده برای مشتری پیام.”

در یک یادداشت مرتبط دیزنی, سرگرمی, مارک های در حال دیدن “افزایش مخاطبان و نامزدی” در هر دو خطی و سیستم عامل های دیجیتال از جمله Hulu, به عنوان یک نتیجه بیشتر مصرف کنندگان ماندن در خانه و در میان همه گیر Ferro گفت.

ABC گسترش آن در طول روز پوشش خبری پس از به طور موقت جایگزین GMA 3: Strahan, سارا & Keke—سوم ساعت از صبح به خیر امریکا که ايران در بعد از ظهر—با روزانه coronavirus ویژه توسط ABC امی Robach ارائه فرصت دیگری برای مشتریان.

در ضمن دیزنی دیده است افزایش آگهی های فعالیت از دسته های CPG (مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده) و DTC باند “به منظور پاسخگویی به سرعت در حال تغییر نیازها و الگوهای مصرف از مصرف کنندگان” Ferro گفت. “ما به طور جدی با بسیاری از شما برای کمک به حداکثر رساندن خود را خلاق پیام و برنامه های خود را برای پاسخ به این تغییرات سریع در رفتار مصرف کننده.”

اما برای بسیاری از بازاریابان این وضعیت را به آسانی به عنوان به سادگی تصمیم گیری که در آن به reallocate آگهی خود را صرف. برندها با مبارزات به طور خاص به جنون مارس و دیگر لغو, رویدادهای ورزشی و یا محصولات است که ممکن است با تاخیر به دلیل coronavirus را مجبور به دوباره.

“وجود دارد برخی از بازاریابان که مبارزات همیشه سبز هستند اما من فکر می کنم که بسیاری از بازاریابان در حال رفتن را از طریق این فرایند در این لحظه به کشف کردن آنچه در پیام خود باید مانند نگاه و کسب و کار خود تمرکز باید گفت:” برایان وایزر جهانی رئیس جمهور از هوش کسب و کار در GroupM.

به عنوان این بحران ادامه قول داد Ferro “ما در اینجا برای کمک به اجرای استراتژی و برنامه ریزی برای دو هفته آینده و بعد از دو ماه. ما ادامه خواهد داد به تمرکز در کوتاه مدت و بلند آنچه به این معنی که به شما و به ما و ما آن را با هم به عنوان شریک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de