دیزنی+ شبکه 28.6 میلیون مشترک در 3 ماه اول

از شنبه کمتر از سه ماه پس از آن اولین دیزنی+ دارای مشبک 28.6 میلیون مشترک به نمایندگی از رشد عظیم ارقام که سفت نوپای خدمات جریان به عنوان یک موفقیت اولیه برای رسانه ها و سرگرمی های غول پیکر.

اشتراک اعداد که دیزنی امروز اعلام کرد در طول سه ماهه خود را درآمد تماس با سرمایه گذاران عمده پیروزی به عنوان شرکت است که تحت فشار قرار دادند و مصرانه به جریان فضا در تلاش برای ترسیم یک مسیر جدید رو به جلو برای خود کسب و کار رسانه ها به عنوان مصرف کنندگان تغییر به بر روی تقاضا تلویزیون بینندگان و صرف زمان کمتر تنظیم به پخش و کابل خواص.

“راه اندازی دیزنی+ به طور فوق العاده موفق بیش از حتی ما بزرگترین انتظارات” دیزنی مدیر عامل Bob Iger گفت: سرمایه گذاران تماس بگیرید.

در دو ماه دیزنی+ تقریبا همسان اندازه آن مهم دیگر جریان سرویس Hulu که این شرکت گفت: تا به حال رسیده 30.7 میلیون مشترک که از روز شنبه. ESPN+ یکی دیگر از دیزنی جریان ملک دارای 7.6 میلیون مشترک با توجه به Iger.

Iger گفت: تنها 20 درصد از دیزنی+ مشترکان آمد از ورایزون به عنوان بخشی از پیشنهاد خود را از سال از خدمات جریان برای بسیاری از مشترکین خود. نیمی از مشترکان امضا کرد تا به طور مستقیم از طریق دیزنی+ سایت.

دیزنی انتظار اکثریت دیزنی+’s ادامه داد: رشد آمده از بازارهای بین المللی است که بسیاری از آنها هنوز برای دریافت این سرویس با توجه به دیزنی رئیس امور مالی کریستین مک کارتی.

داخلی رشد مشترک به احتمال زیاد انتخاب کنید تا در نیمه دوم سال که سه بسیار پیش بینی سری اصلی خواهد شد در خدمات: شاهین و سرباز زمستان را اولین در ماه اوت با فصل 2 از Mandalorian زیر در اکتبر و WandaVision اکران در ماه دسامبر Iger گفت.

در حالی که اندازه دیزنی+’s پایه مشترک است که کسری از Netflix بین المللی رد پا از 161 میلیون مشترک این اعداد نشان می دهد که بازاریابی خود ثروت باد اورده و اصلی آن سری Mandalorian هستند buoying اولیه موفقیت است. درآمد حاصل از مستقیم به مصرف کننده و بین المللی بخش بالغ بر 4 میلیارد دلار در سه ماهه گذشته از 900 میلیون دلار.

ماه پیش Iger به نام اولین دیزنی+ شرکت “بزرگترین اولویت” و دیزنی سرمایه گذاری در جریان است و انتظار آمدن در هزینه. عامل زیان از دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بین المللی درآمد ballooned از $136 میلیون سال گذشته به $693 میلیون و این شرکت انتظار دارد ضرر و زیان به ادامه در کوتاه مدت, مک کارتی گفت. هزینه های آن در سه ماهه رانده شدند با راه اندازی دیزنی+ و بالاتر از دست دادن در ESPN+ و همچنین دیزنی ادامه داد: تحکیم و یکپارچگی از Hulu به آن گسترده تر مستقیم به مصرف کننده عملیات.

که تحکیم و ادغام نیز موجب شده است برخی از تغییرات در Hulu: روز جمعه دیزنی اعلام کرد که Hulu مدیر عامل سفت آزادتر خواهد به زودی خروج این شرکت که Hulu مدیران خواهد در حال حاضر گزارش به دیزنی برنج.

Iger گفت: دیزنی در حال کار بر روی یک طرح به گسترش Hulu به بازارهای بین المللی “اما ما تصمیم گرفته اند به اولویت دیزنی+.” این شرکت با هدف 2021 برای Hulu را گسترش بین المللی است.

دیزنی نگاه کرد به گوشه بازار در کودکان و خانواده, برنامه نویسی حیاتی بخش برای خدمات جریان به دنبال ارائه چیزی برای همه خانواده برای لذت بردن. این شرکت همچنین هل دادن به جلو با بلند پروازانه سری اصلی به دیزنی متعلق به مالکیت معنوی مانند جنگ ستارگان و مارول; این شرکت در زمان سه ماهه چهارم تبلیغات در سوپر باول پخش یکشنبه شب به برجسته کردن شاهین و زمستان سرباز WandaVision و Loki سه آینده مارول سری اصلی. و طی تماس Iger با اشاره به جنگ ستارگان سری Mandalorian که او به نام “bona fide آمار و فرهنگی پدیده است.”

با کسب 21st Century Fox در سال گذشته دیزنی استفاده از آن تخته سنگ از مالکیت معنوی به تقویت خدمات آن است. Hulu را در ماه مارس به خانه تبدیل شده برای FX برنامه نویسی از جمله انتخاب FX اصل است که در دسترس خواهد بود تنها از طریق جریان خدمات این شرکت قبلا اعلام کرد. دیزنی نیز به دنبال رشد مشترکین با استفاده از یک بسته نرم افزاری از Hulu+ دیزنی+ و ESPN+ که سال گذشته اعلام شد. که بسته نرم افزاری است که می آید در هزینه ارزان تر از فردی اشتراک به خدمات موجب شده است که متوسط درآمد ماهانه هر کاربر پرداخت در سراسر خدمات خود را کمی کاهش یافته و در سه ماهه.

به عنوان بیشتر در جریان خدمات وارد بازار پیدا کردن و حفظ معنی دار رشد خواهد کرد و تبدیل به یک چالش مداوم. NBCUniversal را طاووس و WarnerMedia را HBO Max وارد بازار خواهد شد بعد از این سال است و ممکن است نیاز به سعی کنید به پنجه مشتریان به دور از دیگر تاسیس گزینه های در بازار به عنوان اشتراک خستگی را افزایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>