دیزنی+ بازدید 50 میلیون مشترک در کمتر از 5 ماه

بینش کلیدی:

  • آن را کمی خوش آمدید, خبر خوب برای دیزنی است که در مواجهه خاموش شدن ناگهانی از آن پارک سفر و تئاتر بخش به عنوان یک نتیجه از COVID-19.
  • تعداد آنها تقویت جریان خدمات بین المللی فعال در ماه گذشته در ده ها کشور جهان است.

دیزنی مستقیم به مصرف کننده جریان, خدمات, Disney+ که عرضه در ماه نوامبر رسید یک نقطه عطف جدید: این سرویس در حال حاضر انباشته 50 میلیون مشترک در کمتر از پنج ماه است.

عظیم مشترک اعداد نشان دهنده نزدیک به دو برابر رشد از ماه فوریه زمانی که این شرکت اعلام کرد که در حال جذب 28.6 میلیون مشترک در درجه اول در ایالات متحده در طول دیزنی+’s سه ماه اول در بازار است.

آن را کمی خوش آمدید, خبر خوب برای دیزنی است که در مواجهه با بی سابقه خاموش شدن ناگهانی از آن در پارک ها و کسب و کار مسافرت در میان جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت همچنین تاخیر در آن کل تئاتر تخته سنگ—از جمله عناوین مانند مولان و بیوه سیاه—با بسته شدن سالن های سینما در سراسر جهان است.

“ما واقعا فروتنی که در دیزنی+ طنین با میلیون ها نفر در سراسر جهان و معتقدند که این نشانه خوبی برای ما در ادامه گسترش در سراسر اروپای غربی و ژاپن و تمام آمریکای لاتین بعد از این سال” کوین مایر رئیس والت دیزنی مستقیم به مصرف کننده و بین المللی در بیانیه ای گفت. “سرایی بزرگ الهام بخش و uplifts و ما در موقعیت خوش شانس بودن قادر به ارائه یک آرایه وسیعی از سرگرمی های بزرگ ریشه در شادی و خوش بینی در دیزنی+.”

این ارقام نشان دهنده نزدیک به یک سوم از Netflix بکشد در آخرین گزارش 161 میلیون جهانی مشترکان و به مراتب بیش از گذشته گزارش شده 30 میلیون مشترک دیزنی عمل پرچم در حال اهتزاز Hulu. این ارقام همچنین معنی دیزنی نزدیک به ملاقات آن پنج سال پیش بینی رشد اقتصادی برای دیزنی+. شرکت رسانه ای قبلا گفته دیزنی+ را بین 60 میلیون و 90 میلیون پرداخت می شود مشترکان در سطح جهان در پنج سال.

دیزنی+ ادامه داد: برای گسترش سطح بین المللی است و تقریبا به طور قطع بهره مند از ورود جدید از این سرویس تقریبا در ده کشور جهان است. در ماه مارس خدمات عرضه در هشت کشور اروپایی از جمله اتریش, فرانسه, ایرلند, ایتالیا, آلمان, اسپانیا, سوئیس و انگلستان و در هند, جایی که آن را در حال حاضر جذب نزدیک به 8 میلیون مشترک به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری با دیزنی متعلق به هند streamer Hotstar.

این شرکت قصد دارد به گسترش دیزنی+ به بیشتر کشورها بعد از این سال.

این نقطه عطف استثنایی است برای جریان خدمات است که به طور معمول زمان را به رشد از زمین تا. دیزنی تا به حال بیرون آمدن از دروازه با فوق العاده قوی شروع شبکههای بیش از 10 میلیون علامت یو پی اس برای این سرویس در دو روز.

همچنین به عنوان جریان خدمات از همه نوع دیدن عمده افزایش بینندگان به عنوان مردم در سراسر جهان باقی می ماند خانه در میان مداوم و همه گیر.

در حالی که دیزنی شده است روشن در آن تمرکز بر روی جریان به عنوان یک جزء کلیدی از آن کسب و کار آینده دیزنی+ هرگز به نظر می رسید مهم تر به خط پایین خود را.

به عنوان دیزنی تئاتر کسب و کار تا حد زیادی در خود نگه دارد در میان همه گیر این شرکت تصمیم به حرکت چند تا از آن تئاتر منتشر شده از جمله منجمد 2 و به بعد به دیزنی+ خیلی زودتر از انتظار می رود. این شرکت همچنین اعلام کرد آینده فیلم Artemis Fowl را به طور مستقیم به دیزنی+ به جای اکران در سینماهای همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>